מחלקת חשמל ומתח גבוה של קבוצת בלפור העולמית
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

מחלקת חשמל ומתח גבוה

מחלקת החשמל של קבוצת בלפור ישראל הוקמה לאחר שנים רבות של מתן שירותי חשמל מתקדמים דרך חברת הבת של הקבוצה - 'דור אלקטריק'.
כיום פועלת מחלקת החשמל של בלפור בתוך החברה עצמה, כקבלנית המבצעת את כל עבודות החשמל המתקדמות:
  • חשמל במתח גבוה ונמוך
  • תשתיות חשמל: גשרים, כבישים, מנהרות, רכבות, רחובות וכיו"ב
  • חשמל תעשייתי ומסחרי: מפעלים, בניינים, קניונים, בתי חולים, בתי ספר וכיו"ב
המחלקה, המורכבת ממהנדסי חשמל, הנדסאים וטכנאי חשמל מובילים ועתירי ניסיון, מתמחה בתכנון, הקמה, ניהול ואחזקה של מערכות חשמל מתקדמות. לקוחות החברה זוכים למעטפת מקיפה של ניהול הפרויקט, אחזקתו ותכנון המשכו לעתיד לבוא.
כחברה מובילה בישראל כבר מעל 30 שנה, אנחנו בבלפור אוהבים את כל סוגי הפרויקטים - פשוטים ומאתגרים כאחד. אנחנו יודעים לתכנן את החשמל מתחילת הפרויקט, או לקחת את המושכות באמצע העבודה, בין אם פשוטה ובין אם מסובכת. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם לקוחותינו, עד למציאת הפתרון הטוב ביותר עבורם וביצועו על הצד הטוב ביותר.  

כחלק מקבוצת BELFOR International - החברה הגדולה והמובילה בעולם להנדסה ושיקום נזקים - אנו נהנים משיתופי פעולה עם טובי המומחים מסביב לעולם ומחוסן כלכלי שמאפשר לנו לקחת על עצמנו כל פרויקט, בכל סדר גודל, ולהעניק ללקוחותינו שקט בידיעה שהעבודה מבוצעת בדיוק כפי שתוכננה.

בלפור ישראל רשומה במאגר הקבלנים הממשלתי, ובעלת רישיון קבלן מטעם רשם הקבלנים לביצוע עבודות חשמל בכל סדר גודל. בנוסף חברת בלפור ישראל הינה ספק רשמי של חברת החשמל.
כחלק מהתפיסה הירוקה של בלפור העולמית, ובלפור ישראל בפרט, כל העבודות מבוצעות תוך התייחסות סביבתית ובת קיימא, לשימור אופטימלי של הסביבה.

BELFOR - קבלן החשמל שלך
התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הערכה והצעת מחיר לכל סוגי עבודות החשמל

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים