עבודות שיפוץ למבנים בעקבות נזקי טבע -משריפות, הצפות, ועוד.
פתיחת תפריט הנגישות  
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

עבודות שיפוץ מקיפות לשיקום נזקים

עבודות מקיפות למבנים שניזוקו כתוצאה משריפות, הצפות, פגעי טבע ועוד.

חברת בלפור ישראל לא רק משקמת תכולה, ציוד ומסמכים שנפגעו מאש, עשן, מים וכדומה, אלא גם משפצת ומחזירה את המבנה שניזוק לקדמותו.

הכל נפתר בטלפון אחד

כאשר הבית או בית העסק נפגעים כתוצאה משריפה, מים, פגעי טבע וכדומה אין ספק כי נדרש מגוון רחב של אנשי מקצוע בכדי להשיב את המבנה לקדמותו, ואת הגרים/ העובדים בו לשגרת יום יומם. מאחר ומדובר על ימים לא קלים ממילא, חברת בלפור ישראל חוסכת לכם כאבי ראש מיותרים ומעניקה לכם בטלפון אחד את כל השירותים הנחוצים לכם בדרך המהירה לחזרה לשגרה.

החיפוש אחר אנשי מקצוע מקצועיים ולא פחות חשוב- אמינים, עלול להיות מייגע, מתיש ומתסכל בתקופה שממילא מתאפיינת בלא מעט קושי ותסכול.

בדיוק בשל כך מספקת חברת בלפור ישראל, החברה המובילה לשיקום נזקים, מענה מקצועי לכל שלב ושלב בתהליך הודות לצוות מקצועי מגוון ומיומן, הכולל מהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים המוכשרים להעניק מענה מקיף והולם.שיפוצניק של בלפור

כל העבודות ברמה הגבוהה ביותר

חברת בלפור ישראל מספקת לכם סל שירותים מלא בדרך חזרה לשגרה מלאה. עבודות אלו כוללות את שיקום התכולה, שיקום הציוד, שיקום המסמכים ועוד אשר ניזוקו, פעולות המחייבות לא רק ידע מקצועי רב אלא גם מכשור ושיטות עבודה מתקדמות, המאפשרות את פעולות השיקום ואת הצלחתן. מעבדות המחקר והפיתוח של החברה עובדות ימים כלילות בכדי להבטיח לכם את שיטות העבודה החדישות ביותר, את החומרים המתקדמים ביותר ואת הטכנולוגיות העדכניות ביותר.

בנוסף לעבודות שיקום מסובכות וייחודיות, דואגת חברת בלפור ישראל גם לביצוען של עבודות 'שגרתיות' יותר, ההכרחיות לצורך שיקום המבנה, החל משיקום מערכות החשמל, דרך שיקום צנרות ועד לצביעת הבתים. הודות לכך, אתם נהנים מסל שירותים מלא, מבלי שתצטרכו לחפש אחר אנשי מקצוע מוכשרים ואמינים ומבלי שתצטרכו לתאם ביניהם.

ליהנות מידע, מכשור ורמה בינלאומיים

כחלק מקונצרן BELFOR INTERNATIONAL הבינלאומי, אנו מתחייבים לרמת שירות גבוהה, העומדת הן בתקנים ישראליים, ביניהם תקני המשרד לאיכות הסביבה בישראל, והן בתקנים בינלאומיים מחמירים, כגון תקני  OSHA EPA.

חברת בלפור ישראל מבצעת עבודות שיקום לצד עבודות שיפוץ שונות כבר קרוב ל- 30 שנה, תוך שהיא ערוכה להחזיר לתפקוד מלא מבנים, בתי עסק ומפעלים שניזוקו בפרק הזמן המזערי ביותר, לצמצום נזקים ועלויות. הצטרפו למגוון רחב של לקוחות פרטיים, חברות, מוסדות וארגונים גדולים במשק הישראלי, אשר נעזרו וממשיכים להיעזר בשירותינו, אנחנו כאן בשבילכם בכל יום ובכל שעה.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח. 
אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1-800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי טיפול בנזקי אש ועשן

לקריאה נוספת

שיקום מבנים לאחר שריפה לחזרה מהירה לשגרה

שיקום מבנים באמצעות ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדישות.

ניקוי בלטקס – טכנולוגיה חדישה וייחודית

ניקוי בלטקס: החלופה האידיאלית והיעילה למרבית השיטות לניקוי יבש / רטוב / בהדף

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים