שיפוץ מבנה שניזוק כתוצאה מאש ומים לחזרה מהירה לשגרה
פתיחת תפריט הנגישות  
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

שיפוץ מבנה שניזוק כתוצאה מאש ומים לחזרה מהירה לשגרה

שיפוץ על ידי צוות מקצועי: מהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים.

מבנים פרטיים, מסחריים ותעשייתיים שנפגעו כתוצאה מאש, עשן, מים ומזיקים נוספים זוכים לטיפול מהיר ומקצועי על ידי צוות המומחים של בלפור ישראל, המאפשר חזרה מהירה לשגרת החיים/ העבודה.
ניקיון פיח בזרם חזק
 

נזקי אש ועשן

כל שריפה קטנה ככל שתהיה גורמת לפגיעה באורח החיים או בפעילות העסקית השוטפת. נזקי החום, הפיח, הריח, הפגיעה במערכות החשמל, במערכות מיזוג האוויר, במעליות ונזקים נוספים משתקים את ההתנהלות התקינה במקום וללא טיפול מהיר מידת הנזקים רק תלך ותחריף.

חברת בלפור ישראל בעלת ניסיון עשיר והצלחה מרובה ומוכחת בשיקום נזקי אש ועשן, הודות לעצירה מיידית של התפשטות הנזקים, שיקום תשתיות המבנים מחד והקמת תשתיות חלופיות מנגד, המאפשרות חזרה מהירה לשגרת החיים, להתנהלות העסקית ולפעילות הייצור.

נזקי מים

מבנים הנפגעים כתוצאה מהצפות מים, סובלים ממגוון רחב של נזקים נלווים כגון רטיבות, לחות, התנפחות והתרופפות החיבורים, התפתחות קורוזיה, עובש, ריחות רעים ועוד. בכדי למזער ולצמצם ככל הניתן את כמות הנזקים והיקפם נוקטת חברת בלפור ישראל באמצעים מידיים בכדי להשתלט על הסביבה הרטובה, להוריד במהירות את אחוזי הלחות במבנה, לאתר רטיבות חבויה ועוד.

הודות לפעולות אלו ניתן להציל את המבנה ואת תכולתו, ולהשיב תוך פרק זמן קצר למדי את המבנה לקדמותו. ייבוש המבנה ושיפוצו נעשים באמצעות ציוד ייבוש ייחודי, המיוצר במחלקת המחקר והפיתוח של קונצרן BELFOR INTERNATIONAL, עימו נמנית חברת בלפור ישראל.

בחירום או בשגרה – אתם בידיים טובות

חברת בלפור ישראל הינה החברה המובילה בתחום שיקום נזקי אש, עשן, מים, פגעי טבע ונזקים אקולוגיים וזאת הודות לשילוב הייחודי של מספר גורמים:
  • צוות מקצועי, הכולל מהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים שהוכשרו, הן בארץ והן בחו"ל, למלאכת שיקום הנזקים והשבת המבנים לקדמותם.
  • ניסיון רב שנים בהחזרה תוך פרק זמן מזערי, מבנים, בתי עסק ומפעלים שניזוקו לתפקוד מלא.
  • ציוד מתקדם ומעבדות ייעודיות משוכללות בכל רחבי הארץ, המעניקות טיפול מהיר בשטח בכל מקום ובכל שעה, המבטיח את צמצום הנזקים ומכאן שחזרה מהירה יותר לשגרה.
  • מחלקת מחקר ופיתוח עולמית, השמה ושומרת אותנו בחזית הטכנולוגיה.

ככל שתקדימו להתקשר, תקדימו לשוב לשגרה

הצטרפו למגוון לקוחות פרטיים, חברות, מוסדות וארגונים גדולים, מהמובילים במשק הישראלי, שנעזרו וממשיכים להיעזר בעת הצורך בשירותינו. החברה מנהלת מערכת אבטחת איכות על פי תקני 9001 ISO, מאושרת כספקית של משרד הביטחון, מוסמכת לטיפול ופינוי של אסבסט ועוד. עם כל שעה שעוברת, הנזק הולך ומתפשט והיכולת  להבטיח שיפוץ מבנה מהיר שיאפשר חזרה מהירה לשגרה- קטנה.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח. 
אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1-800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי טיפול בנזקי אש ועשן

לקריאה נוספת

עבודות שיפוץ מקיפות לשיקום נזקים

עבודות מקיפות למבנים שניזוקו כתוצאה משריפות, הצפות, פגעי טבע ועוד.

שיקום ציוד מכני ומכונות

הפגיעה במכונות תעשייתיות עקב נזקי אש, פיח ומים, גורמת לשיבוש של פעילות העסק והמפעל ואפילו להשבתתה המוחלטת.

שיקום נזקים אקולוגיים לסביבה ירוקה יותר (דף ראשי לשעבר)

שיקום נזקים אקולוגיים: טיהור מי תהום, טיהור אוויר, טיפול באסבסט ועוד.

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים