שיקום מבנים לאחר שריפה לחזרה מהירה לשגרת החיים
פתיחת תפריט הנגישות  
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

שיקום מבנים לאחר שריפה לחזרה מהירה לשגרה

שיקום מבנים באמצעות ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדישות.

חברת בלפור ישראל מתמחה בנושא שיקום מבנים ומעמידה לרשותכם צוות מקצועי ומיומן, הנעזר בציוד מתקדם ובטכנולוגיות פורצות דרך בדרך חזרה אל תפקוד מלא של מבנים, בתי עסק ומפעלים שניזוקו.

כאילו כלום לא קרה


מבנים שניזוקו כתוצאה משריפה לא רק מהווים מפגע תברואתי כתוצאה מהפגיעה החמורה באיכות האוויר, אלא גם לא פעם נחשבים מסוכנים לשהייה. לאור זאת, שיקום כזה חייב להתייחס הן לפן הבריאותי והן לפן הבטיחותי, וזאת כמובן בנוסף לפן האסתטי. חברת בלפור ישראל דואגת לשיקום מלא של מבנים שנפגעו משריפות, בכלל זה בתי מגורים, בניינים מסחריים ומבני תעשייה, והשבתם למצבם הקודם ולחזרה מלאה לשגרת החיים או הפעילות העסקית במקום. איך אנחנו עושים זאת?

טכנולוגיות פורצות דרך


חברת בלפור ישראל הינה חלק מקונצרן BELFOR INTERNATIONAL העולמי, הנחשב לקונצרן הגדול ביותר  בתחום שיקום וניהול הנזקים ואסונות הטבע. כמחויבים לרמת שירות בינלאומית, מחלקת המחקר והפיתוח בחברה שוקדת, בשיתוף פעולה חובק עולם עם המחלקות המקבילות במדינות השונות, על פיתוחן ואימוצן של טכנולוגיות חדישות ופורצות דרך, הממצבות אותנו בחזית הטכנולוגיה בתחום.

ציוד מתקדם


בכדי להבטיח שיקום מהיר ומלא של המבנים לאחר השריפה עושה חברת בלפור ישראל שימוש בציוד המתקדם ביותר במעבדות החברה המשוכללות הפרוסות בכל רחבי הארץ. כמו כן, בעת הצורך אנו מקימים מעבדות ניידות בשטח השריפה המאובזרות בכל הציוד הנדרש לצורך שיקום ושיפוץ מבנים. אלו מאפשרות מתן מענה הולם ומהיר לעצירת וייצוב הנזקים כבר בשלבים הראשונים גם במקרים בהם לא ניתן לפנות את תכולת המבנים הנדרשת לשיקום אל מעבדות החברה, בין אם בשל שיקולים טכניים ובין אם בשל שיקולים ביטחוניים.

עובד בנזק אש על יד רכבי בלפור

צוות מומחים משולב

שיקום מלא של מבנה שנפגע בשריפה מחייב ידע והבנה במגוון תחומים, ביניהם הנדסת בניין, חשמל, כימיה ועוד. על מנת שנוכל להעניק מענה מלא ומקיף בכל התחומים הרלוונטיים לעבודת שיקום מבנים לאחר שריפה, מעסיקה חברת בלפור ישראל צוות רחב של מהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים רבים, בעלי הכשרה נרחבת בטיפול, שיקום ושחזור של מבנים ותכולתם לאחר שריפות. הצוות המקצועי מספק מענה מיידי בכל שעות היממה, על מנת למזער את כמות הנזקים המצטברים, דבר אשר מקל כמובן גם על עבודת השיקום העתידית המוטלת על כתפיו.

כאן בשבילכם בעת צרה

מדי שנה מתרחשות ברחבי הארץ עשרות אלפי שריפות, האוחזות במבני מגורים, בניינים מסחריים ומבני תעשייה. אם חלילה נפגעתם גם אתם, צרו עימנו קשר בכדי להבטיח לעצמכם חזרה מהירה לשגרת החיים, לפעילות העסקית השוטפת או לעבודת הייצור. המוקד שלנו זמין עבורכם לכל אורך שעות היממה, ומספק מענה מיידי והולם לצרכים של כל אירוע, בכל סדר גודל. לאורך קרוב ל- 30 שנות פעילותינו, ליווינו מגוון רחב של לקוחות, החל מלקוחות פרטיים, דרך חברות ועד למוסדות וארגונים גדולים מהמובילים במשק הישראלי.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח. 
אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1-800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי טיפול בנזקי אש ועשן

לקריאה נוספת

שיפוץ מבנה שניזוק כתוצאה מאש ומים לחזרה מהירה לשגרה

שיפוץ על ידי צוות מקצועי: מהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים.

עבודות שיפוץ מקיפות לשיקום נזקים

עבודות מקיפות למבנים שניזוקו כתוצאה משריפות, הצפות, פגעי טבע ועוד.

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים