טיפול בהצפות - שאיבה וסילוק של המים ע"י ציוד ייבוש ייחודי
פתיחת תפריט הנגישות  
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

טיפול בהצפות בבתים פרטיים ומבנים מסחריים או תעשייתיים

טיפול על ידי שאיבה וסילוק המים באמצעות ציוד ייבוש ייחודי

גורמים שונים כגון פיצוצי צנרת, חדירת מי גשמים, שיטפונות ועוד מובילים לתוצאה דומה- הצפת החלל במים עומדים המזיקים למבנה ולתכולתו. חברת בלפור ישראל מעניקה שירות טיפול בהצפות לאורך כל שעות היממה לטיפול מהיר ויעיל וחזרה מהירה לשגרה.

הצפות כתוצאה מפיצוצי צנרת/ חדירת מי גשמים

נזקי צנרת יכולים להסתיים ברטיבות קלה או קשה יותר, אך יכולים להסתיים גם באין משים בפיצוץ הצנרת והצפת הבית/ העסק כולו, כך גם במקרה של חדירת מי גשמים. מעבר לעובדה כי מדובר בסיטואציה לא נעימה לכל הדעות, ללא טיפול מהיר ומיידי לסילוק המים העומדים הסיטואציה עלולה להפוך קשה אף יותר. המים פוגעים בתכולת המבנה, ריהוט לדוגמה כאשר מדובר על מבנים פרטיים או ציוד אלקטרוני לחילופין כאשר מדובר על בית עסק, ומשבשים את הפעילות בו ואף גורמים במהרה להתפתחות נזקים נוספים ביניהם רטיבות, לחות, עובש, קורוזיה ועוד.

הצפות שנגרמו משיטפונות

אמנם שיטפונות הינם מחזה פחות שכיח במחוזותינו, אך חברת בלפור ישראל ערוכה להתמודד גם עם הצפות מסוג זה לאור השתייכותה לקונצרן BELFOR INTERNATIONAL אשר שלוחותיו פרוסות ברחבי העולם, בכלל זה גם  באזורים מוכי שיטפונות. לא פעם אף יוצאים צוותים מקצועיים מישראל, לסייע בטיפול ובשיקום אזורים
 
רכבים מוצפים בכביש


סל שירותים מלא במקום אחד

הטיפול כולל כמובן את פינוי המים וייבוש המבנה, אך חברת בלפור ישראל מציעה שירותים רבים נוספים המאפשרים לכם לחזור במהרה לשגרה. כחברה המובילה בתחום השיקום נזקי מים, נזקי אש, נזקים אקולוגיים ופגעי טבע אנו מתמחים בשיקום תכולות המבנה שנפגעו כתוצאה מההצפות, בכלל זה שיקום ציוד חשמלי ואלקטרוני, שיקום ציוד מכני ומכונות, הצלת מסמכים ותיעוד ועוד. בנוסף לשיקום התכולה, אנו מציעים גם את שיפוץ ושיקום המבנה והשבתו למצבו הקודם טרם ההצפה, לצורך החזרה המהירה לשגרת החיים ולשגרת העבודה.

צוות מומחים שעומד לרשותכם בכל שעות היממה

בכדי להבטיח לכם את הרמה הגבוהה ביותר של כל שלב ושלב בתהליך טיפול בהצפות והשיקום מהן, חברת בלפור ישראל מעסיקה צוות מקצועי רחב, הכולל מומחים במגוון רחב של תחומים המוסמכים להציע ולבצע את הפתרון הטוב ביותר עבורכם ועבור המבנה ותכולתו. הצוות מורכב ממהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים רבים בעלי הכשרה ייעודית בכל שלבי התהליך המאפיינים את שיקום המבנים ותכולתם. צרו קשר בכל שעה, ונשמח לעמוד לשירותכם בעת צרה ובשגרה.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1-800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום נזקי מים

לקריאה נוספת

נזילת מים קטנה יכולה לחולל נזק גדול

נזילה שאינה מטופלת גורמת להתפתחות רטיבות, עובש ונזקים נוספים.

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים