נזילת מים - חובה לטפל טרם יתפתחו רטיבות, עובש ושאר נזקים.
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

נזילת מים קטנה יכולה לחולל נזק גדול

נזילה שאינה מטופלת גורמת להתפתחות רטיבות, עובש ונזקים נוספים.

נזילת מים יכולה להתרחש למעשה בכל מקום בבית ולגרום לא רק לגידול ניכר בחשבון המים, אלא גם לנזקים רבים בבית מעובש ועד להצפות.

מגלים את הבעיה בזמן


מה שמתחיל כנזילה קטנה מסתיים לא פעם בנזק גדול, כאשר הבעיה אינה מתגלה בזמן כמו במקרים של נזילה סמויה או שאינה מטופלת כראוי. נזילות גלויות קלות יותר לאיתור בזמן, מה שמאפשר את הטיפול בבעיה בטרם יתגלו נזקים נוספים, נזילות סמויות לרוב מתגלות רק לאחר התפתחות רטיבות בקיר, עובש ונזקים נוספים,כגון פיצוצים בצנרת.

סימנים מעוררי חשד

על פי רוב, החשד העיקרי שיכול לרמז על קיומה של נזילה סמויה הינו חשבון מים מנופח, אשר אינו תואם את צריכת המים בפועל. בכדי לאתר נזילות מים בטרם הופיעו סימנים גלויים המעידים על הבעיה נדרשת לרוב בדיקה יזומה, העושה שימוש בכלים ושיטות טכנולוגיות מתקדמות המאפשרים את בחינת צנרות הבית.
 
אך במידה שהנזילה לא אותרה בזמן, יתעורר הצורך לטפל לא רק בנזילה עצמה אלא גם בתופעות לוואי אופייניות כמובן שללא טיפול הולם הן בגורם הבעיה והן בבעיה עצמה והשלכותיה, הבעיה רק תחריף ועלולה להוביל להתפתחות נזקים חמורים אף יותר, כמו למשל פגיעה ביסודות ובתשתיות, התפתחות קורוזיה בצנרת ועוד. 

משתקמים מהנזקים

עובד בלפור עם יבשני מים מקצועיים

חברת בלפור ישראל הינה החברה המובילה לשיקום נזקי מים, גם אלו שנגרמו כתוצאה מנזילת מים. טיפול בעובש, טיפול ברטיבות, איתור רטיבות ועובש שאינם גלויים, טיפול בהצפות שנגמרו כתוצאה מפיצוצי צנרת. בנוסף, חברת בלפור ישראל משקמת גם את המבנים והתכולה שנפגעו כתוצאה מנזקי המים, בכלל זה שיפוץ המבנה, שיקום תכולות כגון ציוד אלקטרוני, ציוד חשמלי, ציוד מכני, מסמכים, אוספים ועוד.

השילוב בין שיטות טכנולוגיות מובילות, ציוד מתקדם, צוות מקצועי בעל הכשרות ייעודיות בארץ ובחו"ל ומתן מענה לקריאות דחופות בכל שעות היממה שתמצאו בחברת בלפור ישראל מבטיח לכם את המענה המקיף, המקצועי, היעיל והמהיר ביותר לטיפול בבעיה.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1-800-550-121 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום נזקי מים

לקריאה נוספת

נזילת מים קטנה יכולה לחולל נזק גדול

נזילה שאינה מטופלת גורמת להתפתחות רטיבות, עובש ונזקים נוספים.

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים