נזילת מים - חובה לטפל טרם יתפתחו רטיבות, עובש ושאר נזקים.
פתיחת תפריט הנגישות  
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

נזילת מים קטנה יכולה לחולל נזק גדול

נזילה שאינה מטופלת גורמת להתפתחות רטיבות, עובש ונזקים נוספים.

נזילת מים יכולה להתרחש למעשה בכל מקום בבית ולגרום לא רק לגידול ניכר בחשבון המים, אלא גם לנזקים רבים בבית מעובש ועד להצפות.

מגלים את הבעיה בזמן


מה שמתחיל כנזילה קטנה מסתיים לא פעם בנזק גדול, כאשר הבעיה אינה מתגלה בזמן (כמו במקרים של נזילות סמויות, החבויות מהעין) או מטופלת כראוי. בעוד נזילות גלויות קלות יותר לאיתור בזמן, מה שמאפשר את הטיפול בבעיה בטרם יתגלו נזקים נוספים, נזילות סמויות לרוב מתגלות רק לאחר התפתחות רטיבות בקיר, עובש ונזקים נוספים, ולעיתים אף יכולות להוביל לפיצוצים בצנרת בטרם תזהו את בוא הבעיה.

סימנים מעוררי חשד


על פי רוב, החשד העיקרי שיכול לרמז על קיומה של נזילה סמויה הינו חשבון מים מנופח, אשר אינו תואם את צריכת המים בפועל. בכדי לאתר נזילות מים בטרם הופיעו סימנים גלויים המעידים על הבעיה נדרשת לרוב בדיקה יזומה, העושה שימוש בכלים ושיטות טכנולוגיות מתקדמות המאפשרים את בחינת צנרות הבית. אך במידה והנזילה לא אותרה בזמן, יתעורר הצורך לטפל לא רק בנזילה עצמה אלא גם בתופעות הלוואי שנלוו לה. כמובן שללא טיפול הולם הן בגורם הבעיה והן בבעיה עצמה ונגזרותיה, הבעיה רק תחריף ועלולה להוביל להתפתחות נזקים חמורים אף יותר, כמו למשל פגיעה ביסודות ובתשתיות, התפתחות קורוזיה בצנרת ועוד.

משתקמים מהנזקים

עובד בלפור עם יבשני מים מקצועיים

חברת בלפור ישראל הינה החברה המובילה לשיקום נזקי מים, גם אלו שנגרמו כתוצאה מנזילת מים. טיפול בעובש, טיפול ברטיבות, איתור רטיבות ועובש שאינם גלויים, טיפול בהצפות שנגמרו כתוצאה מפיצוצי צנרת. בנוסף, חברת בלפור ישראל משקמת גם את המבנים והתכולה שנפגעו כתוצאה מנזקי המים, בכלל זה שיפוץ המבנה, שיקום תכולות כגון ציוד אלקטרוני, ציוד חשמלי, ציוד מכני, מסמכים ותיעוד ועוד.

השילוב בין שיטות טכנולוגיות מובילות, ציוד מתקדם, צוות מקצועי בעל הכשרות ייעודיות בארץ ובחו"ל ומתן מענה לקריאות דחופות בכל שעות היממה שתמצאו בחברת בלפור ישראל מבטיח לכם את המענה המקיף, המקצועי, היעיל והמהיר ביותר לטיפול בבעיה.

לקריאה נוספת

נזילת מים קטנה יכולה לחולל נזק גדול

נזילה שאינה מטופלת גורמת להתפתחות רטיבות, עובש ונזקים נוספים.

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים