נזקי צנרת עלולים לגרום להצפות ונזקים קשים- הקדימו לטפל
פתיחת תפריט הנגישות  
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

נזקי צנרת עלולים לגרום להצפות – הקדימו תרופה למכה

נזקי צנרת שמתגלים בזמן יכולים לחסוך לכם הרבה מאוד כסף וכאב ראש

חברת בלפור ישראל מתקנת ומשקמת נזקי צנרת באמצעות ציוד חדיש, שיטות עבודה מתקדמות וצוות עובדים מקצועיים.

צינור מתפוצץ

מקדימים תרופה למכה

ככל שתקדימו לאתר את קיומה של בעיה בצנרת, תוכלו להימנע מהתפתחות נזקים נלווים כמו רטיבות, עובש והצפות. איתור נזילות ורטיבות חבויה מתאפשר הודות לציוד מתקדם ושיטות עבודה חדישות, כמו אלו שאנו בחברת בלפור ישראל מציעים ללקוחותינו. גילוי מוקדם של הבעיה חוסך לכם לא רק את התפתחותם של נזקים מיותרים אותם ניתן למנוע, אלא גם את ההוצאות הכספיות הכרוכות בשיקומם ואת כאב הראש הנלווה לפגיעה בשגרת החיים או העבודה.

מגוון שירותים ברמה אחת מעל כולם

כאשר הצנרת החבויה בקירות ניזוקה המים העוברים בה מחלחלים אל קירות המבנה וגורמים להתפתחות עובש ורטיבות, וזה במקרה הטוב בו גיליתם בזמן את הבעיה. במקרה הרע הם גורמים לפיצוץ בצנרת, מה שעלול להסתיים בהצפה. חברת בלפור ישראל מטפלת בנזקי צנרת שונים ומשיבה את המבנה לקדמותו בפרק הזמן הקצר ביותר.

הפניה לחברת בלפור ישראל מבטיחה לכם טיפול, תיקון ושיקום מקצועיים לכל הנזקים שהתגלו. בכדי להעניק לכם מגוון רחב של שירותים ברמה אחידה וגבוהה של מקצועיות מעסיקה החברה צוות רחב של עובדים מיומנים ומוסמכים במגוון תחומים, החל ממהנדסים, דרך כימאים ועד לאנשי מקצוע כגון אינסטלטורים, צבעים ועוד.

בדיוק מה שהצנרת שלכם צריכה

השיטות החדישות והציוד המתקדם של חברת בלפור ישראל מאפשרים לנו ומעניקים לכם את עבודת השיקום היעילה והמהירה ביותר, המותאמת למידת הנזק במבנה. במקרים של הצפות אנו דואגים ראשית לסילוק המים העודפים, בכדי למנוע התפתחות נזקים נוספים כתוצאה מהמים העומדים. בהמשך ובהתאם לנזק שנגרם לצנרת, לגיל הצנרת, לכמות החלודה והאבנית שהצטברו עליה אנו מתקנים / מחליפים אותה ודואגים לתיקון ושיקום הנזקים הנלווים כגון איתור וטיפול ברטיבות, גם באלו החבויות מן העין, כמו כן ניקוי והסרה של העובש לבל ישוב.

אין סיבה לחכות

אם אתם חושדים כי לצנרת שלכם נגרם נזק או אם אתם כבר יודעים זאת בוודאות לאור המים שהציפו את ביתכם או את בית העסק, חברת בלפור ישראל ממתינה לשיחתכם. המעבדות הייעודיות של חברת בלפור ישראל פרוסות בכל רחבי הארץ ומספקות מענה בכל שעות היממה, כך שבמידת הצורך יינתן טיפול מיידי המבטיח את עצירת התפשטות הנזקים מוקדם ככל הניתן.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1-800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום נזקי מים

לקריאה נוספת

טיפול בהצפות בבתים פרטיים ומבנים מסחריים או תעשייתיים

טיפול על ידי שאיבה וסילוק המים באמצעות ציוד ייבוש ייחודי

טיהור שפכים מזהמים מקרקעות ומי תיהום

טיהור מים מזהמים לשיקום הקרקע, לטיהור המים ולעולם נקי יותר.

ניקוי עובש שמתפתח כתוצאה מרטיבות ולחות

ניקוי והסרת עובש לצמיתות זו עבודה לאנשי המקצוע של בלפור ישראל

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים