ניקוי עובש שהתפתח על קירות ונוצר מרטיבות ולחות
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

ניקוי עובש שמתפתח כתוצאה מרטיבות ולחות

ניקוי והסרת עובש לצמיתות זו עבודה לאנשי המקצוע של בלפור ישראל

ניקוי עובש בבית ובמשרד הוא הכרחי. התפתחות עובש הינו מפגע אסתטי, אך חמור מכך הוא עלול להזיק לבריאותכם. חברת בלפור ישראל מתמחה בטיפול בעובש והסרתו לצמיתות.

על הסכנות הבריאותיות הנשקפות כתוצאה מהתפתחות עובש במקום המגורים או במקום העבודה תוכלו לקרוא כאן בהרחבה, אך די אם נאמר כי יש בעובש רעלנים שונים אשר אינם מיטיבים עם בריאותנו. לכך, ניתן להוסיף את התרומה הלא אסתטית לעיצוב בבית ויש לכם די והותר סיבות למה לדאוג לניקות את העובש שמפתח בסביבתכם.

מחייב טיפול מקצועיאך בעוד חלקכם ינסה לטפל בבעיה באופן נקודתי, על ידי שימוש באקונומיקה או בשאר 'תרופות סבתא' חשוב לדעת כי לא די בניקוי העובש בכדי להבטיח את הסרתו ואת אי חזרתו בעתיד. לצורך ניקוי בצורה מוחלטת יש להיעזר בידע וכלים מקצועיים אשר יבטיחו את הסרת העובש לצמיתות מחד ואת הסרת הנזק לבריאותכם מנגד. חברת בלפור ישראל מעמידה לרשותכם קרוב ל- 30 שנות ידע וניסיון בתחום יחד עם שיטות עבודה וציוד מתקדמים.

מאחר והעובש מתפתח לרוב בשל קיומם של מספר תנאים יחד או לחוד, לחות גבוהה, טמפרטורות משתנות, מחסור באוורור, נזקי צנרת, הצפות ועוד, ללא טיפול הולם גם בתנאים השוררים במבנה העובש ישוב ויופיע. בשל כך, פועלת חברת בלפור ישראל גם לשינוי התנאים שהובילו להתפתחות העובש מלכתחילה בכדי להבטיח כי לא ישוב עוד.

סוף לבעיה

עובש בקיר

בלפור ישראל מבצעת ניקוי עובש והסרתו במבנים פרטיים, בתי עסק, מבנים מסחריים ומבנים תעשייתיים ומעניקה כיום שירותים לאלפי לקוחות פרטיים, חברות, מוסדות וארגונים רבים המובילים את המשק הישראלי. הודות להיותנו חלק מהקונצרן הבינלאומי BELFOR INTERNATIONAL אנו יכולים להבטיח לכל לקוחותינו את השרות הטוב ביותר, המושתת על צוות מקצועי המוכשר לעבודה בארץ ובחו"ל, על שיטות עבודה מתקדמות שהתפתחו כתוצאה מעבודתנו רבת השנים בשטח ועל ציוד חדיש המיוצר במחלקת המחקר והפיתוח הבינלאומית של החברה.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1-800-550-121 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום נזקי מים

לקריאה נוספת

נזילת מים קטנה יכולה לחולל נזק גדול

נזילה שאינה מטופלת גורמת להתפתחות רטיבות, עובש ונזקים נוספים.

טיהור שפכים מזהמים מקרקעות ומי תיהום

טיהור מים מזהמים לשיקום הקרקע, לטיהור המים ולעולם נקי יותר.

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים