ניקוי מערכות מיזוג אוויר בבית או בעסק. מהר
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

ניקוי מערכות מיזוג אוויר

אם יש משהו אחד שכולנו יודעים על איכות הסביבה, זה שאיכות האוויר שאנחנו נושמים קריטית לבריאות שלנו. על החוץ אין לנו הרבה שליטה, אבל כשמדובר באיכות האוויר בבית או בעסק - האחריות על שמירת אוויר נקי היא שלנו. אחד מגורמי הסיכון הגדולים המאיימים על איכות האוויר במבנים הוא תעלות המיזוג שבתוכם, ולכן ניקוין במקצועיות, ביסודיות, ובזמן - הוא חובה סביבתית ובריאותית. 

מה קורה במבנה שלך?

מבנים שונים מצריכים התייחסות וטיפול שונים. במבנה שנפגע משריפה, למשל, לרוב נמצא חלקיקי פיח שנספגו במערכת צינורות הולכת האוויר. ללא טיפול מתאים מזהמים אלה עלולים להפוך לחלק מאוויר הנשימה שלנו. לעומת זאת, במבנים שספגו לחות, עלולים מזהמים שנמצאים באוויר להיאסף במערכת התעלות ולהוות בית גידול אידיאלי לעובש, בקטריות ופטריות רעילות, שמסוכנות לבריאות השוהים בבניין.
לפני ניקוי תעלות הולכת האוויר חשוב ביותר לזהות את המזהמים השונים, ולהתאים תכנית ניקוי אינדיווידואלית בהתאם למבנה ולבעיות הספציפיות שנוצרו בו - כדי להבטיח שהאוויר שאתם נושמים יהיה הכי נקי ואיכותי שניתן. 

זכותכם לבחור בטובים ביותר!

קבוצת בלפור ישראל, החברה המובילה בארץ בשיקום נזקים, מתמחה בבדיקות איכות אוויר, באיתור מקורות זיהום במבנים ובשיקום מזהמים כבר מעל 30 שנה. כחלק מהקונצרן הרב-לאומי הגדול בעולם, יש לנו את הידע, הניסיון והטכנולוגיות החדשניות והעדכניות ביותר. חברת הבת של הקבוצה, DUCTZ , היא החברה המובילה בעולם בניקוי תעלות אוויר. שירותי הניקוי של DUCTZ כוללים: 
  • ניקוי תעלות הולכת אוויר ושיקומן
  • שיקום נזקי מים ואש של מערכות HVAC
  • בדיקת תקינות של תעלות אוויר
  • ניקוי פתחי אוורור של מייבש הכביסה
  • איטום תעלות הולכת אוויר
  • ניקוי תעלות אוורור של חדרי רחצה
  • התקנת מסננים
  • בקרה מיקרוביאלית
  • סילוק פסולת בנייה

הצוות המקצועי שלנו מטפל לא רק בסימפטומים, אלא בבעיה כולה, על מנת למנוע את הישנותה. באמצעות ציוד ייחודי המתבסס על טכנולוגיות חדשניות וידע מתקדם, אנו מזהים את מקור הבעיה, מנטרלים את גורמי הסיכון ופועלים לשינוי התנאים במקום על מנת שהיא לא תחזור.

שומרים על העסק שלך בריא

מערכות מיזוג אוויר בבתי עסק אשר אינן מטופלות כהלכה עלולות להתפתח לתסמונת הבית החולה, לכן שמירה על ניקיון התעלות יש חשיבות קריטית. צוות המומחים של בלפור ישראל נהנה משיתוף פעולה בינלאומי עם טכנאים ומהנדסים בכל רחבי העולם, כדי להבטיח את הטכנולוגיה החדישה ביותר ואת הידע והניסיון שרק DUCTZ יכולה לספק.   

בריאות וחיסכון הולכים ביחד

כדי לשמור על האוויר בבית שלך נקי, DUCTZ מציעה שירותי אבחון וניקיון שוטפים שיעזרו למנוע זיהום הנובע מאבק, שערות של חיות מחמד, מזהמים מהאוויר בחוץ או כל גורם אחר. חשוב למנוע את הזיהום ולא לתת לו להצטבר. ניקוי קבוע של מערכות מיזוג האוויר לא רק ישמור על אוויר נקי ובריא אלא גם על תקינות ויעילות המערכות עצמן, דבר שבטווח הארוך יחסוך לכם כאב ראש מיותר, וכסף.

 

כשזה מגיע לבריאות- לא לוקחים סיכון!
התקשרו אלינו עכשיו ל-1-800-550-121 או צרו קשר להזמנת אבחון מערכות מיזוג אוויר


 
השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים