טיהור שפכים - שיקום קרקע וטיהור מי תהום
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

טיהור שפכים מזהמים מקרקעות ומי תיהום

טיהור מים מזהמים לשיקום הקרקע, לטיהור המים ולעולם נקי יותר.

חברת בלפור ישראל בעלת ניסיון רב שנים ומוכח בשיטות וטכנולוגיות מתקדמות בנושא טיהור שפכים הכולל שיקום קרקע וטיהור מי תהום משפכים מזהמים, ביניהם חומרים נדיפים, פחמימני דלק, חומרים ארומטיים נדיפים ופנולים.

דואגים לעולם נקי

במטרה לדאוג לעולם נקי יותר, המתבסס על קרקעות נקיות ומי תהום טהורים, פועלת חברת בלפור ישראל לטיהור מים מזהמים ופוגעים במשאבי הטבע היקרים לנו. הזיהום נגרם כתוצאה מדליפות בתחנות דלק, בעת הובלת חומרים מסוכנים הנמצאים בשימוש בתעשייה הכימית והפטרוכימית וכתוצאה מגורמים נוספים. החומרים המזהמים הללו מחלחלים אל הקרקע ומזהמים אותה, וללא טיפול הולם מהווים גם איום על מאגרי מי התהום השוכנים תחת אותן הקרקעות.

שפכים מזהמים מקרקעות

קרקעות מזוהמות אינן ניתנות לשימוש, לא לצרכי תעשייה לא לצרכי בניה ולא לשום צורך למעשה. יתרה מכך, כל זיהום בקרקע מהווה איום על מי התהום שלנו ולכן מחייב נקיטת צעדים מידיים לטיהור השפכים המזהמים את הקרקע. בהתחשב בעובדה כי במדינה קטנה כמו שלנו שטח הקרקעות קטן מלכתחילה, כל פיסת קרקע חשובה מאין כמותה. חברת בלפור ישראל מבצעת מגוון עבודות לשיקום הקרקעות אשר זוהמו ברמות שונות, החל מזיהום קל אשר ניתן לטיהור באמצעות 'שטיפת הקרקע' בלבד ועד לזיהום החמור ביותר המחייב את פינוי הקרקע המזוהמת והטמנתה באתרים מאושרים.שפכים מביוב

טיהור שפכים מזהמים ממי תהום

במקרים בהם חלחלו השפכים המזהמים אל מי התהום, נדרשת מומחיות ייחודית המאפשרת הן את זיהוי מקור הזיהום והן את הדרך הטובה והיעילה ביותר להתמודדות עימו. חברת בלפור ישראל בעלת הידע, הכלים, כוח האדם והניסיון הדרושים לצורך טיהור מי תהום, החל משלב הבדיקות המקדימות, דרך קבלת ההחלטות ועד לביצוע העבודות, הכוללות הקמת מתקני שיקום בשיתוף ובפיקוח המשרד לאיכות הסביבה.

מענה מיידי בכל שעות היממה

חברת בלפור ישראל מציעה שיטות וטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות הן את שיקום הקרקע והן את טיהור מי התהום. שיטות אלו ואחרות הינן פרי עבודת מחלקת הפיתוח והמחקר של הקונצרן הבינלאומי BELFOR INTERNATIONAL עימו נמנית החברה, המשקיעה משאבים רבים לשימור ושיקום עולמינו.
החברה ערוכה להגיב במהירות לכל אירוע ומספקת מענה מידי בכל שעות היממה, בכדי להבטיח את מזעור הנזק מחד והגדלת סיכויי השיקום מנגד. בכל בעיה ובכל שאלה, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר וליהנות מהידע והניסיון הרב שצברנו לאורך קרוב ל- 30 שנות פעילות, שהקנו לנו את מעמדנו כחברה המובילה בתחום השיקום בנזקי שריפות, נזקי מים, פגעי טבע ונזקים אקולוגיים.
 

אל תתנו לנזק סביבתי להחמיר! אנו נענים לכל קריאה באופן מיידי על מנת לעצור ולייצב את הנזקים כבר בשלבים הראשונים מנעו את החמרת הנזק, והתקשרו ללא דיחוי ל-1-800-550-521 או צרו קשר להערכת הנזק ולקבלת הצעת מחיר לשיקום סביבתי

לקריאה נוספת

נזילת מים קטנה יכולה לחולל נזק גדול

נזילה שאינה מטופלת גורמת להתפתחות רטיבות, עובש ונזקים נוספים.

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים