עבודות חשמל ומתח גבוה - מחלקת החשמל של קבוצת בלפור העולמית
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

עבודות חשמל ומתח גבוה

מחלקת החשמל של קבוצת בלפור ישראל הוקמה כמחלקה פנימית ועצמאית בתוך החברה, לאחר שנים רבות של מתן שירותי חשמל מתקדמים דרך חברת הבת של הקבוצה - 'דור אלקטריק'. המחלקה הוקמה לאחר שנים רבות של מתן שירותי החשמל המתקדמים ביותר - תשתיות חשמל, התקנת לוחות חשמל, עבודות מתח גבוה ונמוך, אספקת חשמל זמני ועוד.  
מחלקת החשמל של בלפור, הפועלת כיום בתוך החברה עצמה, הינה קבלן חשמל רשום המבצע את כל עבודות החשמל המתקדמות ביותר:
  • עבודות חשמל מתח גבוה ונמוך
  • תשתיות חשמל: גשרים, כבישים, מנהרות, רכבות, רחובות וכיו"ב
  • חשמל תעשייתי ומסחרי: מפעלים, בניינים, קניונים, בתי חולים, בתי ספר וכיו"ב
  • חשמל זמני
  • כל עבודות החשמל הניתנות על ידי קבלני חשמל גדולים
מחלקת עבודות חשמל ומתח גבוה, המורכבת ממהנדסי חשמל, קבלני חשמל גדולים, הנדסאים וטכנאי חשמל מובילים ועתירי ניסיון, מתמחה בתכנון, הקמה, ניהול ואחזקה של מערכות חשמל מתקדמות. לקוחות החברה זוכים למעטפת מקיפה של עבודות חשמל בכל סדר גודל - מניהול הפרויקט, דרך אחזקתו ועד תכנון המשכו לעתיד לבוא.


עבודות חשמל זה BELFOE

כחברה מובילה בישראל כבר מעל 30 שנה, אנחנו בבלפור אוהבים את כל סוגי הפרויקטים - פשוטים ומאתגרים כאחד. אנחנו יודעים לתכנן את החשמל מתחילת הפרויקט עם מהנדס חשמל מטעמנו, או לקחת את המושכות מידי קבלן חשמל אחר באמצע העבודה, בין אם היא פשוטה ובין אם מסובכת. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם לקוחותינו, עד למציאת הפתרון הטוב ביותר עבורם וביצועו על הצד הטוב ביותר.

כחלק מקבוצת BELFOR International -  החברה הגדולה והמובילה בעולם להנדסה ולשיקום נזקים - אנו זוכים לשתף פעולה עם מהנדסים, קבלני חשמל גדולים, יועצים ומומחים ייחודיים בתחומם. כמו כן, אנו נהנים משיתופי פעולה וחילופי ידע עם טובי המומחים מסביב לעולם ומחוסן כלכלי שמאפשר לנו לקחת על עצמנו כל פרויקט, בכל סדר גודל, ולהעניק ללקוחותינו שקט בידיעה שהעבודה שהם מקבלים - עבודות חשמל מכל סוג ובכל סדר גודל - מבוצעת בדיוק כפי שתוכננה.

BELFOR - קבלן חשמל רשום

בלפור ישראל הינה קבלן חשמל רשום ורשומה במאגר הקבלנים הממשלתי. החברה בעלת רישיון קבלן מטעם רשם הקבלנים לביצוע עבודות חשמל בכל סדר גודל - מתח גבוה ונמוך, חשמל לתעשייה, תשתיות חשמל, לוחות חשמל, חשמל זמני ועוד. בנוסף, חברת בלפור ישראל הינה ספק רשמי של חברת החשמל.
 

לא מתפשרים על איכות הסביבה

אנחנו בבלפור גאים להוביל מגמות סביבתיות נקיות, ורואים בשמירה על הסביבה ערך חשוב שמוטמע בכל פעילותנו. כחלק מהתפיסה הירוקה בה דוגלת בלפור העולמית, ובלפור ישראל בפרט, כל עבודות החשמל מבוצעות תוך התייחסות סביבתית ובת קיימא, לשימור אופטימלי של הסביבה.

BELFOR - קבלן החשמל שלך
התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הערכה והצעת מחיר לכל סוגי עבודות החשמל

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים