שיפוץ מבנה שניזוק כתוצאה מאש ומים לחזרה מהירה לשגרה
פתיחת תפריט הנגישות  
1-800-380-000
מוקד 24X7:  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU

שיפוץ מבנה שניזוק כתוצאה מאש ומים לחזרה מהירה לשגרה

שיפוץ על ידי צוות מקצועי: מהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים.

מבנים פרטיים, מסחריים ותעשייתיים שנפגעו כתוצאה מאש, עשן, מים וכד' זוכים לטיפול מהיר ומקצועי על ידי צוות המומחים של בלפור ישראל, המאפשר חזרה מהירה לשגרת החיים והעבודה.
ניקיון פיח בזרם חזק
 

נזקי אש ועשן

כל שריפה קטנה ככל שתהיה גורמת לפגיעה באורח החיים או בפעילות העסקית השוטפת. נזקי החום, הפיח, הריח, הפגיעה במערכות החשמל, במערכות מיזוג האוויר, במעליות ונזקים נוספים משתקים את ההתנהלות התקינה במקום וללא טיפול מהיר מידת הנזקים רק תלך ותעצים.

חברת בלפור ישראל בעלת ניסיון עשיר והצלחה מרובה ומוכחת בשיקום מבנים ושיקום נזקי אש ועשן. ביכולתה של בלפור לעצור נזקים באופן מיידי ולמנוע התפשטותם, לשקם תשתיות שנפגעו ובמקביל להקים תשתיות חלופיות שמאפשרות חזרה מהירה לשגרת החיים, להתנהלות העסקית ולפעילות הייצור. 

נזקי מים

מבנים הנפגעים כתוצאה מהצפות מים, סובלים ממגוון רחב של נזקים נלווים כגון רטיבות, לחות, התנפחות והתרופפות החיבורים, התפתחות קורוזיה, עובש, ריחות רעים ועוד. בכדי למזער ולצמצם ככל הניתן את כמות הנזקים והיקפם נוקטת חברת בלפור ישראל באמצעים מידיים להשתלטות על הסביבה הרטובה, להורדה מהירה של שיעור הלחות באוויר ובחלקי מבנה, לאיתור רטיבות סמויה ועוד.

הודות לפעולות אלו ניתן להציל את המבנה ואת תכולתו, ולהשיב תוך פרק זמן קצר למדי את המבנה לקדמותו. ייבוש המבנה ושיפוצו נעשים באמצעות ציוד ייבוש ייחודי, שנבדק ומאושר על-ידי מחלקת המחקר והפיתוח של קונצרן BELFOR INTERNATIONAL, עליו נמנית חברת בלפור ישראל.

בחירום או בשגרה – אתם בידיים טובות

חברת בלפור ישראל הינה החברה המובילה בתחום שיקום נזקי אש, עשן, מים, פגעי טבע ונזקים אקולוגיים וזאת הודות לשילוב הייחודי של מספר גורמים:

  • צוות מקצועי, הכולל מהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים שהוכשרו, הן בארץ והן בחו"ל, למלאכת שיקום הנזקים והשבת המבנים לקדמותם.
  • ניסיון רב שנים בהחזרת מבנים, בתי עסק ומפעלים שניזוקו לתפקוד מלא תוך פרק זמן מזערי.
  • ציוד מתקדם ומעבדות ייעודיות משוכללות בפריסה ארצית, המעניקות טיפול מהיר בשטח בכל מקום ובכל שעה, המבטיח את צמצום הנזקים וחזרה מהירה יותר לשגרה.
  • מחלקת מחקר ופיתוח עולמית, המציבה ושומרת אותנו בחזית הטכנולוגיה.

ככל שתקדימו להתקשר, תקדימו לשוב לשגרה

הצטרפו למגוון לקוחות פרטיים, חברות, מוסדות וארגונים גדולים, מהמובילים במשק הישראלי, שנעזרו וממשיכים להיעזר בעת הצורך בשירותינו. החברה מנהלת מערכת הבטחת איכות על פי תקני 9001 ISO, מאושרת כספקית של משרד הביטחון, מורשה להסרת אסבסט ופינוי ועוד. עם כל שעה שעוברת, הנזק הולך ומתפשט והיכולת  להבטיח שיפוץ מבנה מהיר שיאפשר חזרה מהירה לשגרה- קטנה.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח. 
אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי טיפול בנזקי אש ועשן

לקריאה נוספת

עבודות שיפוץ מקיפות לשיקום נזקים

עבודות מקיפות למבנים שניזוקו כתוצאה משריפות, הצפות, פגעי טבע ועוד.

שיקום ציוד מכני ומכונות

הפגיעה במכונות תעשייתיות עקב נזקי אש, פיח ומים, גורמת לשיבוש של פעילות העסק והמפעל ואפילו להשבתתה המוחלטת.

ייבוש תת-רצפתי וייבוש מבנים

ייבוש מבנים מתבצע לאחר נזילות מים או ביוב, כאשר המים נספגים בחלקי המבנה והתכולה השונים ועלולים עם הזמן לגרום להם נזק.

שאיבת הצפות - 24x7

הגעתם הביתה או לעבודה וגיליתם למרבה הצער שכל הרצפה מוצפת...מה עושים עכשיו?
לפניכם מספר הנחיות ראשוניות למקרים של הצפה:

שיקום מבנים

שיקום מבנים באמצעות ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדישות