ניקוי עובש שהתפתח על קירות ונוצר מרטיבות ולחות
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

ניקוי עובש שמתפתח כתוצאה מרטיבות ולחות

ניקוי והסרת עובש לצמיתות זו עבודה לאנשי המקצוע של בלפור ישראל

כולנו נתקלנו בעובש בשלב כלשהו בחיים, והחוויה, איך לומר, לא הייתה נעימה. הוא נראה לא טוב, מריח רע, ונותן הרגשה חנוקה - ולא בכדי. האינסטינקטים שלנו יודעים לזהות את העובש כדבר מסוכן בשבילנו, ואפילו אלה מאתנו שלא מכירים את סכנות העובש יודעים שצריך להפטר ממנו, וכמה שיותר מהר, כי עובש מתרבה וגדל במהירות והנזק שהוא גורם רק הולך ומחמיר עם הזמן.

איך נפטרים מעובש?

חיפוש פשוט באינטרנט יוביל אתכם לכל מיני פתרונות ביתיים ו"תרופות סבתא" לעובש, ויכול להיות שחלק מהם אפילו יעזור להפטר ממנו, אבל אף אחד מהם לא ילמד אתכם למגר את העובש לצמיתות. טיפול עמוק ויסודי בעובש מצריך ידע רב ומכשור מקצועי מיוחד שיבטיחו שהוא לא יחזור. הודות לניסיון של מעל 30 שנה בשיקום כל סוגי הנזקים, הצוות המקצועי שלנו יודע לזהות את סוגי העובש וספק מענה מדויק וספציפי לכל מקרה.

העובש מסוכן לבריאות

עובש שאינו מטופל כראוי יכול לגרום לתגובות אלרגיות חריפות, לבעיות בדרכי הנשימה ולגירויים בעיניים. מעבר לסכנות הגוף שהוא גורם, עובש עלול לייצר נזק רב לחומר שעליו הוא מתפתח, ולסכן מבנים שלמים.  הסכנות הגלומות בטיפול לא נכון בעובש, מעבר לאפשרות הסבירה שהוא יחזור בעתיד, כוללות את העובדה שטיפול ביתי בדרך כלל אינו מבוצע בחליפות המגן והמסכות הדרושות כדי להגן מפני שאיפה של חלקיקי העובש הנפרדים מהקיר ומציפים את האוויר, דבר שמכפיל ומשלש את הסיכון שהעובש יפגע בבריאות המנקים.
חשוב לדעת כי עובש מתחיל להתפתח וגדל הרבה לפני שהוא נגלה לעין בלתי מזויינת. בדרך כלל נוצר ריח המתריע על בואו מבעוד מועד, לכן כל גילוי של עובש, בין אם באמצעות ריח או גילוי ויזואלי, מצריך פעולה מידית ומהירה, כדי לעצור את הנזק בשלבים מוקדמים ולחסוך זמן וכסף, ולשמור על הבריאות.
 

אל תחכו להחמרת הנזק - לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום נזקי עובש שלחו אימייל לכתובת tammy@il.belfor.com עם הפרטים הבאים: בית פרטי/בניין (איזו קומה?), ממתי הבעיה ידועה והאם נעשה משהו לפתרון? האם ידוע על נזק מים ומהו? תמונות של הבעיה ותמונה מחוץ למבנה של הקיר.

בלפור - מספר 1 במלחמה בעובש

עובש מופיע לרוב במקומות המקיימים מספר תנאים, ביחד או לחוד, ולכן הוא חוזר באותם מקומות שוב ושוב. הצוות המקצועי שלנו יודע לזהות את התנאים הללו - לחות גבוהה, מחסור באוורור, או טמפרטורות משתנות - ולשנות אותם כדי להבטיח שהעובש לא יחזור. בזכות היותנו חלק מהקונצרן הרב לאומיBELFOR INTERNATIONAL, ברשותנו רשת רחבה של מומחים מכל העולם והציוד העכשווי והמתקדם ביותר. בלפור שמה דגש מיוחד על שירות אדיב ומהיר, כדי שאתם תוכלו לחזור שגרה כמה שיותר מהר, ולהיות בטוחים שהבעיה נפתרה לצמיתות.

נתקלתם בעובש? התקשרו אלינו!

ניקוי עובש בבית ובמשרד הוא הכרחי. התפתחות עובש הינו מפגע אסתטי, אך חמור מכך הוא עלול להזיק לבריאותכם. חברת בלפור ישראל מתמחה בטיפול בעובש והסרתו לצמיתות. על הסכנות הבריאותיות הנשקפות כתוצאה מהתפתחות עובש במקום המגורים או במקום העבודה תוכלו לקרוא כאן בהרחבה, אך די אם נאמר כי יש בעובש רעלנים שונים אשר אינם מיטיבים עם בריאותנו. לכך, ניתן להוסיף את התרומה הלא אסתטית לעיצוב בבית ויש לכם די והותר סיבות למה לדאוג לניקות את העובש שמפתח בסביבתכם.

מחייב טיפול מקצועי


אך בעוד חלקכם ינסה לטפל בבעיה באופן נקודתי, על ידי שימוש באקונומיקה או בשאר 'תרופות סבתא' חשוב לדעת כי לא די בניקוי העובש בכדי להבטיח את הסרתו ואת אי חזרתו בעתיד. לצורך ניקוי בצורה מוחלטת יש להיעזר בידע וכלים מקצועיים אשר יבטיחו את הסרת העובש לצמיתות מחד ואת הסרת הנזק לבריאותכם מנגד. חברת בלפור ישראל מעמידה לרשותכם קרוב ל- 30 שנות ידע וניסיון בתחום יחד עם שיטות עבודה וציוד מתקדמים.

מאחר והעובש מתפתח לרוב בשל קיומם של מספר תנאים יחד או לחוד, לחות גבוהה, טמפרטורות משתנות, מחסור באוורור, נזקי צנרת, הצפות ועוד, ללא טיפול הולם גם בתנאים השוררים במבנה העובש ישוב ויופיע. בשל כך, פועלת חברת בלפור ישראל גם לשינוי התנאים שהובילו להתפתחות העובש מלכתחילה בכדי להבטיח כי לא ישוב עוד.

 

סוף לבעיה

עובש בקיר

בלפור ישראל מבצעת ניקוי עובש והסרתו במבנים פרטיים, בתי עסק, מבנים מסחריים ומבנים תעשייתיים ומעניקה כיום שירותים לאלפי לקוחות פרטיים, חברות, מוסדות וארגונים רבים המובילים את המשק הישראלי. הודות להיותנו חלק מהקונצרן הבינלאומי BELFOR INTERNATIONAL אנו יכולים להבטיח לכל לקוחותינו את השרות הטוב ביותר, המושתת על צוות מקצועי המוכשר לעבודה בארץ ובחו"ל, על שיטות עבודה מתקדמות שהתפתחו כתוצאה מעבודתנו רבת השנים בשטח ועל ציוד חדיש המיוצר במחלקת המחקר והפיתוח הבינלאומית של החברה.

אל תחכו להחמרת הנזק - לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום נזקי עובש שלחו אימייל לכתובת tammy@il.belfor.com עם הפרטים הבאים: בית פרטי/בניין (איזו קומה?), ממתי הבעיה ידועה והאם נעשה משהו לפתרון? האם ידוע על נזק מים ומהו? תמונות של הבעיה ותמונה מחוץ למבנה של הקיר.

לקריאה נוספת

נזילת מים קטנה יכולה לחולל נזק גדול

נזילה שאינה מטופלת גורמת להתפתחות רטיבות, עובש ונזקים נוספים.

טיהור שפכים מזהמים מקרקעות ומי תיהום

טיהור מים מזהמים לשיקום הקרקע, לטיהור המים ולעולם נקי יותר.

הסרת חלודה

מהי חלודה? מה הנזק שהיא גורמת? כיצד ניתן למנוע מחלודה להיווצר? במידה וכבר נוצרת חלודה – כיצד ניתן להסיר אותה? הסרת חלודה הפתרון של בלפור ישראל.

שיקום מבנים

שיקום מבנים באמצעות ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדישות

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים