קבלן חשמל
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

קבלן חשמל

חברת BELFOR, החברה הגדולה והמובילה בעולם לשיקום נזקי רכוש, כוללת בתוכה מחלקות ביצוע בתחומים רבים ומגוונים מעולם הבינוי והשיקום. מחלקת החשמל שלנו הינה קבלן חשמל רשום, עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה בכל תחומי ההנדסה, השיקום ועבודות החשמל. המחלקה מורכבת מטכנאים ומחשמלאים מוסמכים רבי ניסיון, והיא עומדת בתקנים המחמירים ביותר. אנו ערוכים למתן שירותי החשמל המהירים והמתקדמים ביותר - אם כחלק מתהליך שיקום מערכות חשמל עקב נזקים, ואם בשגרה, כפרויקטים של הקמת תשתיות חשמל במבנים.

BELFOR - קבלן חשמל רשום

בלפור הינה בעלת רישיון קבלן מטעם רשם הקבלנים לביצוע עבודות חשמל בכל סדר גודל, ומציעה את שירותי החשמל המתקדמים ביותר:

  • עבודות חשמל: מתח גבוה ונמוך
  • שיקום תשתיות חשמל לאחר אסון
  • תשתיות חשמל לבניינים חדשים
  • תשתיות תקשורת
  • תשתיות חשמל לגשרים, כבישים, מנהרות, רכבות, רחובות ועוד
  • חשמל תעשייתי ומסחרי: מפעלים, בניינים, קניונים, בתי חולים, בתי ספר ועוד
  • אספקת חשמל זמני וגנרטורים

אתכם לאורך כל הדרך

מחלקת החשמל שלנו מתמחה בתכנון, הקמה, ניהול ותחזוקה של מערכות חשמל מתקדמות. המחלקה מורכבת ממהנדסי חשמל ומחשמלאים מוסמכים ועתירי ניסיון. לקוחותינו זוכים לליווי צמוד מצד הצוות המקצועי שלנו בהזמנת עבודות חשמל לאורך כל שלבי התהליך - משלב ההזמנה, דרך הביצוע וניהול הפרויקט עצמו, ועד להמשך תחזוקה שוטפת בעתיד.

עבודות חשמל זה  BELFOR

בלפור מובילה את תחום ההנדסה ושיקום הנזקים בישראל ובעולם כבר למעלה מ-30 שנה, והצוותים שלנו מוכנים לכל סוגי הפרויקטים - קטנים, גדולים, פשוטים או מורכבים. אנו מוכנים לכל אתגר בכל עת - בין אם מדובר בתכנון הפרויקט על ידי מהנדס חשמל מתחילתו ועד סופו, או אם עולה צורך לקחת את המושכות בעיצומו של פרויקט מתמשך מידי קבלן חשמל אחר. אנו מבטיחים שירות מקצועי ואדיב, ומאמינים בשקיפות ובשיתוף פעולה מלא עם לקוחותינו, עד לסיום הפרויקט בהצלחה.

טוב שיש את בלפור העולמית לצדך

כחלק מהקונצרן הרב לאומי BELFOR INTERNATIONAL אנו זוכים לשיתוף פעולה עם טובי המומחים ברחבי העולם. העבודה הצמודה עם מומחים ממדינות שונות בפרויקטים מסובכים מבטיחה שנישאר מעודכנים תמיד בכל החידושים הטכנולוגים הקיימים. בזכות הידע רב השנים והמכשור המתקדם שברשותנו, אין פרויקט שלא נוכל לקחת על עצמנו ולבצע על הצד הטוב ביותר. הצוות המקצועי שלנו כולל מהנדסי חשמל, חשמלאים מוסמכים, יועצים ומומחים ייחודיים בתחומם, ואם צריך, תמיד נשמח לקרוא לעמיתינו מקבוצת BELFOR הבינלאומית לעזרה ולייעוץ. חשוב לנו להעניק ללקוחותינו שקט נפשי בזמן הפרויקט, כמו גם את ההכרה שהעבודה מבוצעת על ידי אנשי מקצוע מעולים בדיוק כפי שתוכננה.  

זקוקים לעבודות חשמל מכל סוג? בלפור ישראל היא קבלן החשמל שלך.
התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000  או צרו קשר לקבלת הערכה והצעת מחיר לכל סוגי עבודות החשמל. 

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים