טיהור מי תהום

לא אחת, מזדהמים הקרקע ומי התהום עקב שריפות, שיטפונות, חלחול מתמשך של חומרים רעילים, או אירועים שחומרים מסוכנים מעורבים בהם.הצעד הראשון שנוקטים מומחי בלפור הוא קביעת התפיסה השיקומית על פי רמת הסיכון הפוטנציאלי ומידת פיזורם של החומרים המסוכנים, כאשר מלאכת השיקום נעשית בהתאם לממצאים בשטח, באמצעות טכנולוגיות חדישות ביותר ועל פי נהלים קבועים.

שיטות העבודה נבחנות תדיר ונתונות לפיקוח מהנדסים, גורמים טכניים ורשויות איכות הסביבה המעניקות להן את התוקף וההכרה הנדרשים.

מי תהום טהורים הם "סלע קיומנו"

זיהום קרקע כתוצאה מחדירת חומרים מסוכנים והזיהום הוודאי של מי התהום שבא בעקבותיו, נגרמים במרבית המקרים במהלך הובלת כימיקלים ממפעלי תעשייה ואליהם. תאונות כאלו הן כמעט בלתי נמנעות, אך שיטות הטיהור המוכחות שלנו יכולות להציל את המצב.

התנאים הגיאולוגיים ותנאים אחרים, כגון ריכוז החומרים המסוכנים, צפיפותם ומסיסותם, משפיעים על שיעור הזיהום של מי התהום, כאשר תקנות המשרד לאיכות הסביבה מגדירות אלו רמות מוגדרות כזיהום של מי תהום.

לחברת בלפור ישראל, המודעת היטב לחשיבת איכותם של מי התהום בארץ, יש את הידע, היכולת והאמצעים הטכניים לטיפול בנזקים שכבר נגרמו. בדיקות הידרו-גיאולוגיות מקיפות, ובדיקת של מי התהום עצמם, יספקו את המידע הדרוש לתכנון מתקני טיהור הולמים ולבנייתם.

עבודות השיקום מלוות מראשיתן ועד סופן בבדיקות וביקורות תכופות שמבצעים בהקפדה בודקים ומהנדסים מומחים. אלה פועלים באמצעות מעבדות המורשות על ידי משרד הבריאות, העבודה ואיכות הסביבה, כאשר כל עבודות השיקום – שיקום קרקעות מזוהמות ושיקום מי תהום, נעשות לפי תקנים ארציים ובינלאומיים מחמירים.

טיהור מי תהום זה עסק למקצוענים! לבלפור ישראל ניסיון רב שנים בטיהור מי תהום ושיקום קרקעות מזוהמות, בהתאם לתקנים המחמירים ביותר.
לפרטים נוספים התקשרו ל-1800-380-000 או צרו קשר להערכת היקף העבודה וקבלת הצעת מחיר.

במקרה חירום, הזמן הוא המפתח. אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לבלימה מהירה של הנזק.

לקריאה נוספת:

שיקום נזקים סביבתיים

עם גבור המודעות הסביבתית ברחבי העולם וכניסתם של חוקים בינלאומיים מחמירים בתחום הגנת הסביבה, שמחייבים לא רק מניעת הרס סביבתי אלא אף שיקום סביבה שנפגעה,

פירוק מפעלים

אנחנו מכירים היטב את כל "שרשרת המזון" התעשייתית בכל הקשור לניצול מיטבי של הפסולת, חומרי הגלם והציוד במפעל, ופועלים למיקסום הרווח והניצולת מפירוק המפעל, והכל

זיהום קרקע

זיהום קרקע מעל לרמות התקן המותר אינו מאפשר שימוש בקרקע בכל דרך שהיא, לרבות לצרכי תעשייה, חקלאות ובינוי. יתרה מכך, כל זיהום קרקע מהווה איום

סקר קרקע

התנהלות שגויה עם תשתיות ביוב, סילוק לא נכון של פסולת, קווי הולכת דלק פגומים – כל אלה ועוד עלולים להוביל לזיהום קרקע. אך גם כאשר