ניקוי תעשייתי

מאת: בלפור ישראל

חברת בלפור ישראל, הסניף הישראלי של קונצרן BELFOR הבינלאומי, בעלת ידע ונסיון רב בניקיון וחיטוי תעשייתי לפי סטנדרטים בינלאומיים מחמירים, ובהתאמה מלאה לדרישות הספציפיות של כל ענף וענף במשק.

ניקוי תעשייתי וחיטוי למפעלים, מרלוג"ים ופסי ייצור

לבלפור ישראל נסיון רב בנקיון וחיטוי של מפעלים, מרלוג"ים ופסי ייצור, לכלל ענפי התעשיייה, ותעשיות המזון והתרופות בפרט. פעולות ניקיון תעשייתי וחיטוי נעשות הן בשגרה, והן במקרים ספציפיים כגון: הכנה לביקורת FDA, הכנה לביקורת השנתית של משרד הבריאות, או בשל נוכחות מזהמים או מחוללי מחלות, כגון סלמונלה או סטרפטוקוקוס, בפס הייצור.

תהליך הניקיון כולל פירוק יסודי של המיכון, שטיפה בלחץ מים גבוה, ישום תכשירי ניקוי ייעודיים מוקצפים, השריה בתמיסת חיטוי ושטיפה. חיטוי תעשייתי לפסי ייצור ומפעלים נעשה באמצעות תכשירי חיטוי ייעודיים, לא קורוזיביים, בטוחים לשימוש בסביבת מזון, בעלי חיים ובני אדם.

במידת הצורך, ובהתאם לדרישות והמצב בשטח, ניתן לשלב טכנולוגיות ניקוי מתקדמות נוספות, כגון: ניקוי בקיטור, ניקוי בקרח יבש, ניקוי קורוזיה, ניקוי חדרים נקיים וחדרי שרתים ועוד.

חיטוי תעשייתי – עשה זאת בעצמך

לגופים שונים, הנדרשים לחיטוי תעשייתיים כדבר שבשיגרה, מציעה בלפור ערכות חיטוי מקצועיות הכוללות מערפלים, ציוד מגן, חומרים והדרכה.

בלפור ישראל מלווה את הלקוח בכל שלבי התהליך – החל מהתאמת ורכישת החומרים, השכרת הציוד הנדרש והכשרת אנשי הצוות לתפעול עצמאי.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות הניקיון, החיטוי והשיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם החברות והגופים המובילים במשק.
התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי ניקיון תעשייתי וחיטוי.

במקרה חירום, הזמן הוא המפתח. אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לבלימה מהירה של הנזק.

לקריאה נוספת:

טכנולוגיות ניקוי מתקדמות

בלפור ישראל מובילה את תחום שירותי הנקיון המקצועי בארץ, הן כחלק מתהליך שיקום נזקים, והן כשירות בפני עצמו המיועד לחברות וגופים מוסדיים הנידרשים לפתרונות נקיון

ניקוי קורוזיה

קורוזיה על גבי מכשור מכני, חשמלי, או אלקטרוני, עלולה לגרום לנזקים עצומים ואף להשבתתו של ציוד יקר הערך. כדי למנוע נזקים אלו יש לנקוט מבעוד

ניקוי בקרח יבש

חברת בלפור ישראל מציעה ניקיון לאחר שריפה על ידי ניקוי בקרח יבש שהיא שיטת ניקוי מתקדמת ויעילה לניקוי פיח ומזהמים נוספים, כמו  גם חומרים בעלי כושר היצמדות, תוך שמירה

ניקוי אבק

בכל אשר נפנה נמצא אבק – במרכזי הערים, בסביבת המגורים שלנו, באוויר הפתוח ואפילו בחלל שמחוץ לאטמוספרה. קל להבחין באבק שמצטבר על פני משטחים, רהיטים,