סקר קרקע

מאת: בלפור ישראל

התנהלות שגויה עם תשתיות ביוב, סילוק לא נכון של פסולת, קווי הולכת דלק פגומים – כל אלה ועוד עלולים להוביל לזיהום קרקע. אך גם כאשר אין חשד לזיהום – המשרד להגנת הסביבה דורש ביצוע של סקר קרקע עבור כל היתר בנייה חדש. החטיבה האקולוגית של קבוצת בלפור ישראל מבצעת סקרי קרקע מקיפים, איכותיים ומהירים ביותר. 

סקר קרקע – איך אנחנו עושים את זה?

סקר קרקע הוא תהליך שמטרתו לוודא שהקרקע בטוחה לבנייה ושהיא אינה מזוהמת ומסוכנת לבריאות. הצוות המקצועי שלנו משתמש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת לסקור את הקרקע לגילוי רעלים וזיהומים ולוודא שהיא בטוחה לבנייה, והכל תחת פיקוחו של המשרד להגנת הסביבה.

סקרי הקרקע שלנו כוללים:

  • סקר קרקע היסטורי: מה היה השימוש בקרקע מאז קום המדינה?
  • סקר קרקע שלב א': חפירות ודיגום קרקע לפי ממצאי הסקר ההיסטורי.
  • סקר קרקע שלב ב': הרחבת הדיגומים בהתאם לממצאים בסקר שלב א'.
  • סקר קרקע  – גזי קרקע: במידה שנמצאו חומרים חשודים כמזהמים בקרקע או במי תהום יבוצע סקר לאיתור גזי קרקע. במידה שהקרקע מיועדת למגורים יבוצע סקר גזי קרקע בכל מקרה.
  • סקר קרקע – סקר סיכונים: סקר שנועד לקצר את תהליך ביצוע הסקרים על בסיס סקר היסטורי, ושמטרתו חיזוי השפעת מזהמים פוטנציאליים על הסביבה. 


קבוצת בלפור – מובילה בתחומי הסביבה  

סקרי הקרקע שלנו מבוצעים בשטח על ידי חברת ההנדסה והסביבה IED שהיא חלק אינטגרלי מקבוצת בלפור והמומחית המובילה בסקרי הקרקע בישראל. עם מעל 16 שנות ניסיון בביצוע סקרי הקרקע המסובכים ביותר, IED מבצעת את הסקרים על הצד הטוב והמקצועי ביותר והכי חשוב – באופן אמין ובמהירות שמקדמת כל פרויקט.

כחברה מקבוצת בלפור ישראל – החברה המובילה בארץ ובעולם לשיקום נזקים, טיפול בקרקע מזוהמת וטיהור מי תהום, נהנית IED משיתוף פעולה עם מומחי הסביבה המובילים בישראל ובעולם, ומהציוד החדיש ביותר. לא במקרה נבחרה IED על ידי משרד הביטחון לחברה המפקחת בפרויקט הלאומי, שיקום קרקעות התעשייה הצבאית, ועל ידי הרשויות המקומיות ומשרד השיכון בפרויקטים של בניית שכונות חדשות.

כחלק מהקונצרן הרב-לאומי הגדול בעולם לשיקום נזקים, ועם חברות אחיות בעלות מומחיות ייחודית בצרכים האקולוגיים השונים בתעשייה, אנו יודעים לתת את המענה הטוב והמהיר ביותר. הודות לידע ולניסיון הרבים, למעבדות המתקדמות ביותר, לציוד החדיש ולא פחות חשוב – לקשר ההדוק בין חברות הקבוצה השונות ועם עמיתינו המקצועיים מסביב לעולם, אנו מצליחים לטפל בפרויקטים המסובכים ביותר, בזמן הקצר ביותר.

המטרה שלנו: קידום המטרות שלך

עם מעל 30 שנות ניסיון בתעשייה, מבינים בקבוצת בלפור ישראל ואף יודעים כמה קשה ומסובך להפוך פרויקט מרעיון למציאות, ועושים כל שביכולתנו כדי להקל על התהליך. כל פרויקט מורכב מגורמים רבים, וסקר הקרקע הוא אספקט אחד שתוכלו להיות רגועים לגביו.

נדרשת לבצע סקר קרקע כהקדמה לפרויקט בנייה? נמצא חשד לזיהום בקרקע שלך? אל תיתן לסקר הקרקע לעכב אותך – התקשר אלינו עכשיו! זיהומים מחמירים ומתפשטים עם הזמן, הם מזיקים לבריאות ולסביבה והופכים קשים ויקרים לטיפול אם לא זוהו בזמן. 

אנו נענים לכל קריאה באופן מיידי על מנת לתת את השירות המהיר ביותר שיעזור לך לקדם את המשך העבודה.
התקשרו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לסקר קרקע אמין, מקצועי ומהיר.

במקרה חירום, הזמן הוא המפתח. אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לבלימה מהירה של הנזק.

לקריאה נוספת:

טיהור מי תהום

לא אחת, מזדהמים הקרקע ומי התהום עקב שריפות, שיטפונות, חלחול מתמשך של חומרים רעילים, או אירועים שחומרים מסוכנים מעורבים בהם.הצעד הראשון שנוקטים מומחי בלפור הוא

שיקום נזקים סביבתיים

עם גבור המודעות הסביבתית ברחבי העולם וכניסתם של חוקים בינלאומיים מחמירים בתחום הגנת הסביבה, שמחייבים לא רק מניעת הרס סביבתי אלא אף שיקום סביבה שנפגעה,

פירוק מפעלים

אנחנו מכירים היטב את כל "שרשרת המזון" התעשייתית בכל הקשור לניצול מיטבי של הפסולת, חומרי הגלם והציוד במפעל, ופועלים למיקסום הרווח והניצולת מפירוק המפעל, והכל

זיהום קרקע

זיהום קרקע מעל לרמות התקן המותר אינו מאפשר שימוש בקרקע בכל דרך שהיא, לרבות לצרכי תעשייה, חקלאות ובינוי. יתרה מכך, כל זיהום קרקע מהווה איום