שאיבת ביוב 24X7 - במקרה של הצפת ביוב בבית או בעסק
פתיחת תפריט הנגישות  
1-800-380-000
מוקד 24X7:  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU

שאיבת ביוב 24X7

מי ביוב הם תערובת של שפכים, נייר טואלט ואוכל מיותר המכילים חיידקים גורמי מחלות ופרזיטים העלולים לסכן את בריאותנו, ומכאן החשיבות בטיפול מהיר ויסודי בכל מקרה של הצפת ביוב.

שאיבת ביוב והצפות

חברת בלפור ישראל מספקת מענה מקיף לכל מקרה של הצפת ביוב, הכולל אחד או יותר מהבאים:

  • גילוי מקור הסתימה באמצעות ציוד ייעודי ומצלמות
  • שאיבת ההצפה על ידי משאבה מיוחדת המתאימה לעבודות שאיבת ביוב (ביובית)
  • מיון ופינוי הפסולת
  • ניקוי וחיטוי יסודיים של המבנה והתכולה בחומרים ייעודיים שאינם מזיקים לדיירים ולתכולה
  • שיקום מירב התכולה, כולל שיקום ציוד אלקטרוני, שיחזור מסמכים ותיעוד במעבדות ייעודיות של בלפור ישראל, ועוד.
  • ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים וחלקי מבנים באמצעות ציוד ייבוש ייחודי ומתקדם

לבלפור ישראל נסיון רב שנים בשיקום מבנים ותכולתם, ולרוב היא מצליחה להציל את מירב רכיבי המבנה והתכולה שנפגעו כתוצאנ מהצפת ביוב, גם במקרים מורכבים ובתנאי שטח קשים.
המומחים של בלפור ידעו לאבחן את המקרה הספציפי שלכם ולהתאים עבורכם את פרוטוקול הטיפול המיטבי, כדי שתוכלו לחזור לשגרת החיים ולשגרת העבודה בהקדם האפשרי.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שאיבת ביוב


שאיבת ביוב - הצפת מים ברחוב

הגורמים להצפות ביוב

חסימות בצינורות ביתיים או חיצוניים יכולות למנוע יציאה של מי ביוב מהבית או העסק. חסימות שכאלה נוצרות לרוב כתוצאה מזריקת מוצקים לתוך האסלה, מחדירת שורשי העצים לתוך הצינורות החיצוניים, או מחדירת עלים, מקלות או אבנים לתוך מערכת הביוב העירונית. גם הצפת מים יכולה להגביר את הלחץ על מערכת הביוב ולגרום להצפת ביוב.
אם אתם מוצאים שקשה לשטוף את האסלה או שהמים מתנקזים משם לאט, זה יכול להיות סימן לחסימה. כאשר השפכים אינם מסוגלים לזרום בכלל, הם חוזרים מהאסלה או מהכיור ומציפים את הבית ואז חשוב לקרוא במהירות האפשרית לגורם מקצועי לביצוע שאיבת ביוב.

חשוב לזכור

בכל פעם שמפלס המים גבוה במערכת הביוב שלכם - או במקרה שהיא מתמלאת ידי מי שיטפונות - אתם נמצא בסיכון שהביוב יציף את הבית שלכם ויגרום לנזק רב. להקלת לחץ על המערכת השתמשו בה כמה שפחות עד להגעת איש מקצוע.
במקרה של הצפת ביוב הסירו את המכסים של ניקוז הרצפה והכניסו במקומם מכסי בקרה ממתכת כדי למנוע מהביוב כניסה לבית. יש לחזור על התהליך עבור שירותים, ניקוז אמבטיה, וניקוז מקלחת. מכסי בקרה ממתכת זמינים בחנויות אספקת צנרת מים. 

איתור סתימה בביוב בעזרת צילום

ציוד חדיש לצילום צנרת הביוב מאפשר איתור סתימות בצנרת. באמצעות הצילום ניתן לגלות את מיקום הסתימה ואת הגורם החוסם. הצילום מאפשר לפתוח את הסתימה בביוב באופן יעיל על ידי טיפול נקודתי בלבד ובכך נחסך נזק לסביבה ובזבוז משאבים מיותרים.

שאיבת ביוב - פתיחת סתימה באמצעות משאבה

במקרה שבו הביוב נסתם ועולה על גדותיו יש לשאוב את מי הביוב במשאבה מיוחדת המיועדת לשאיבת ביוב ובלחץ סטאטי גבוה במיוחד. לעיתים שאיבה שכזו תשחרר את הסתימה. במקרה והסתימה לא נפתחת אפשר לעשות שימוש בצינורות המזרימים מים בלחץ גבוה.

שאיבת ביוב מבור ספיגה

בור ספיגה הוא מעין דוד מבטון או חומרים אחרים. קרקעית הדוד היא אדמה שסופגת מים. לעיתים בור הספיגה מתמלא והאדמה בקרקעית אינה מסוגלת לספוג יותר. כדי שלא תהיה הצפה שואבים את המים מבור הספיגה.

מה צריך לעשות אחרי הצפת מי ביוב?

אחרי שמי ההצפה נסוגו או צינור חסום נפתח, יש לבדוק את רכיבי המערכת המרכזיים שהיו מתחת למים. יש לבדוק בורות ספיגה, נקזים, תיבות סעף ועוד. אם חלק כלשהו של המערכת כבר בא במגע עם הצפת מי ביוב, יש לשאוב את כל המוצקים והנוזלים לפני שימוש נוסף במערכת.

תברואה

מי הביוב מכילים חומרים רבים המסוכנים לבריאותנו ומהווים סכנה תברואתית. לאחר הצפות ביוב יש הכרח בביצוע חיטוי יסודי של כל העצמים וחלקי המבנה שבאו במגע עם מי הביוב. חברת בלפור מחזיקה ברשותה מגוון רחב של תכשירים וחומרי חיטי ייעודיים שאינם פוגעים בסביבה, או בדיירים. 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שאיבת ביוב

לקריאה נוספת

ביובית

הצפה של מי ביוב היא אסון כפול משום שהיא כוללת גם את נזקי המים הרגילים, כמו ריקבון עובש וקורוזיה, וגם חיידקים שמייצרים סכנה תברואתית אמיתית.

הסרת חלודה

מהי חלודה? מה הנזק שהיא גורמת? כיצד ניתן למנוע מחלודה להיווצר? במידה וכבר נוצרת חלודה – כיצד ניתן להסיר אותה? הסרת חלודה הפתרון של בלפור ישראל.