​נטרול ריחות רעים, טיפול במפגעי ריח וטיהור אוויר
פתיחת תפריט הנגישות  
1-800-380-000
מוקד 24X7:  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU

נטרול ריחות רעים, טיפול במפגעי ריח וטיהור אוויר

על פי רוב ריחות רעים במבנה הינם רק סימפטום המעיד על קיומו של מפגע חמור יותר, שלעתים אף עלול לפגוע בבריאותנו.
במקרים רבים מחוללי הריח כלואים בתוך חלקי מבנה ונפלטים בקצב איטי, די בכמות מזערית של מולקולות ריח כדי לגרות את קולטני הריח שלנו ולהוות מטרד.

 
בין הגורמים השכיחים לריחות רעים במבנים ניתן למנות:

  • עשן , גזים, פיח ותוצרי בעירה שנפלטים כתוצאה משריפה
  • חדירת גזי-פליטה למבנה דרך מערכות המיזוג/אוורור/חימום/קירור
  • חדירת חיידקים ווירוסים שהתפתחו בתעלות הולכת אוויר וביחידות לטיפול באוויר – יט"א
  • טחב, עובש ותרכובות אורגניות נדיפות שמתפתחים בעקבות הצפה במבנה
  • חשיפה לחומרים מסוכנים
  • ריחות בעלי חיים, צואה, הפרשות בעלי חיים ופגרי חיות
  • הצפות ביוב
  • עשן סיגריות
  • ועוד. 

אל תתנו לנזק סביבתי להחמיר! אנו נענים לכל קריאה באופן מיידי על מנת לעצור ולייצב את הנזקים כבר בשלבים הראשונים מנעו את החמרת הנזק, והתקשרו ללא דיחוי ל-1800-380-000 או צרו קשר להערכת הנזק ולקבלת הצעת מחיר לנטרול ריחות רעים

לבלפור ישראל ניסיון רב שנים ורחב היקף בטיפול במפגעי ריח שונים, נטרול ריחות וטיהור אוויר

​ לשם כך אנו נעזרים באחת או יותר מהטכנולוגיות הבאות: 

מסנני אוויר
אוורור והחלפת האוויר במבנה באמצעות מטהרי אוויר המסננים ומטפלים באוויר, הן מבחינה כימית והן מבחינת סילוק חלקיקים מזיקים. מערכת המסננים כוללת מסנני HEPA ומסנני פחם פעיל המטפלים בעיקר בגזים ותוצרי בעירה.
האוורור המאולץ מחיש את פליטת גורמי הריח ששקעו בחומרי המבנה עד לריכוזים נמוכים ביותר.
הסינון הרציף של אוויר המבנה, ויצירת תת לחץ באזור הנזק, מונעים פיזור מזהמים ונגעים - מאחר והאוויר שנפלט הנו אוויר מסונן, אין כל חשש לזיהום אזורים סמוכים או בני אדםבסביבה הקרובה. האוויר הצח שנשאב אל תוך המבנה ומחליף את האוויר שנפלט, הנו עשיר בחמצן שמדלל את ריחות הכימיקלים, המזהמים, והנגעים השונים.
האוויר הצח אף יכול  לסייע בתהליך ייבוש המבנה במקרי רטיבות.
 
ערפול
הערפול מתבצע על ידי חימום המבנה בכדי לפתוח נקבוביות בקירות ובמשטחים שונים בהם כלואים גורמי ריח. במקביל משחררים לחלל ערפל מיקרוני שעשוי מממסים ושרפים טבעיים שאינם מזיקים לבריאותנו, הנכנס לנקבוביות אליהן נכנסו מחוללי הריח ומנטרל אותן.
 
 
מחולל הידרוקסיל
מחולל הידרוקסיל מייצר את הראדיקל OH מהלחות באוויר וזה בתורו יוצר ריאקציה עם גורמי ריח, חיידקים ווירוסים ומנטרל אותם. מחולל ההידרוקסיל מתאים גם לטיפול בתסמונת הבית החולה. זמן מחצית החיים של ה – HO הנו שניות בודדות ולכן האוויר שבחדר עובר בתוך המכשיר עצמו ואינו מסכן את השוהים בסביבה.
 
טיפול באוזון
האוזון הנו חמצן תלת אטומי - זוהי מולקולה שבירה, היוצרת ריאקציה עם גורמי ריח ומנטרלת אותם בעוצמה של פי 3500 מחמצן רגיל. האוזון מנטרל חיידקים, וירוסים, עובש וריחות טורדניים.
משתמשים במכשיר אוזון כאשר הבניין ריק מדייריו מאחר והחשיפה לאוזון בריכוזים גבוהים מסכנת את הבריאות.
 

​נטרול ריחות - סיכום


קיימים שיקולים רבים בבחירת והתאמת פרוטוקול הטיפול הנכון, הבטוח והיעיל ביותר לנטרול ריחות רעים ומפגעי ריח.
לחברת בלפור ישראל, חברת בת של קונצרן BELFOR הבינלאומי, ניסיון שאין מקביל לו בארץ בכל הקשור לטיפול ונטרול מפגעי ריח. המומחים של בלפור ישראל ידעו להתאים את פרוטוקול הטיפול המתאים ביותר בהתאם לגורמי מפגע הריח ותנאי המבנה, ויביאו לתוצאה מיטבית שתאפשר לכם לנשום לרווחה אוויר נקי ובריא.

אל תתנו לנזק סביבתי להחמיר! אנו נענים לכל קריאה באופן מיידי על מנת לעצור ולייצב את הנזקים כבר בשלבים הראשונים מנעו את החמרת הנזק, והתקשרו ללא דיחוי ל-1800-380-000 או צרו קשר להערכת הנזק ולקבלת הצעת מחיר לנטרול ריחות רעים