שירותי אחסנה

כאשר אנו מבצעים שיקום נזקי שריפה, נזקי מים או מפגע סביבתי – לרוב אנחנו נתקלים לא רק במבנה שנפגע, אלא גם בתכולתו. בין אם זה בית שבו תכולת חפצים אישיים, מפעל ובו ציוד מכאני, או בית משרדים ובו ריהוט ומסמכים – התכולה עשויה להיות יקרה אף יותר מהמבנה, אם מבחינה כספית ואם רגשית. 

כדי שנוכל לגשת למלאכת שיקום המבנה, עלינו להוציא את תכולתו. המטרה היא תמיד להציל מיידית את מה שניתן ולהעביר לשיקום את מה שצריך. ומה עושים עם התכולה בזמן שהמבנה נמצא בשיקום? בלפור ישראל דואגת להוביל ולאחסן עבורכם את התכולה היקרה בתנאים האופטימליים, על מנת להשיבם למקומם בצורה הבטוחה ביותר ברגע שניתן.

שירותי אחסנה של בלפור – התנאים הטובים ביותר

על מנת לוודא שהתכולה נשמרת בצורה הטובה ביותר, עלינו לקחת בחשבון את אופיה הפיזי ולהתאים לה את תנאי האחסון הנכונים והמתאימים ביותר עבורה מבחינת טמפרטורה, תאורה או כל גורם אחר.

לא כל מחסן הוא בית

ניקיון וסניטציה:
אנו מתייחסים לחפצים שלכם כאילו היו שלנו, ולמתקני האחסון כאילו היו בתינו. לכן אנו דואגים לניקיון בלתי מתפשר של מתקני האחסון, מבצעים הדברה תקופתית נגד מזיקים ומטפלים בבלאי על מנת שלא יופיעו נזקים בדמות עובש וקורוזיה שעלולים להזיק לתכולה המאוחסנת.

הגנה מפגיעות מזג האוויר:
מזג האוויר הינו אחד הגורמים לפגיעה ברכוש. מתקני האחסון שלנו אטומים למים, מוגנים מפני חדירת קרני השמש, והאוויר בהם מווסת על מנת למנוע לחות או יובש בלתי מאוזנים.

עמידות:
על מנת להגן על התכולה המאוחסנת מפני כל אסון, מתקני האחסון שלנו בנויים בקפידה באמצעות תכנון הנדסי השומר על יציבות מיטבית בכל זמן.

ביטוח:
עם כל הרצון הטוב, המקצועיות והמחויבות ללקוחותינו, לעתים הטבע חזק מאתנו ואסונות יכולים להתרחש גם באתרי האחסון. לכן אנו דואגים לבטח את כל המחסנים שלנו על כל תכולתם, כך שאתם תוכלו לישון בשקט.

אלפי לקוחות מרוצים משתמשים בשירותי האחסנה שלנו עבור שמירת רכוש יקר מפז בזכות:

  • תנאי האחסון הטובים ביותר
  • עמידות ואבטחה גבוהה
  • זמינות ושירות 24/7

זקוקים לשירותי אחסנת תכולה? זכרו – זכותכם לבחור בטובים ביותר! אל תתפשרו על תנאים בלתי הולמים – התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר

במקרה חירום, הזמן הוא המפתח. אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לבלימה מהירה של הנזק.

לקריאה נוספת: