שאיבת מים מקצועית בהצפת מקלט, מרתף, דירה או חצר
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

שאיבת מים

בין אם חזרתם הביתה ומצאתם את הרצפה מוצפת במים, הורדתם אתם המים והאסלה עלתה על גדותיה, או שהמבנה שלכם מוצף במים בעקבות כיבוי שריפה – הבעיה היא אותה בעיה. הצפה יכולה לקרות בהמון דרכים שונות, בדרגות חומרה כאלה ואחרות, אבל היא תמיד גורמת נזק ותסכול. אז מה עושים?

הצפה יכולה לקרות בהמון דרכים שונות, בדרגות חומרה כאלה ואחרות, אבל היא תמיד גורמת נזק ותסכול. אז מה עושים?
  1. אם המים עדיין זורמים, אתרו את מקורם והפסיקו את זרימתם (היזהרו מכבלי חשמל)
  2. העלו חפצי ערך למפלס גבוה
  3. התקשרו 1-800-380-000 והזעיקו את המומחים של בלפור
  4. התקשרו לסוכנות הביטוח כדי לברר את פרטי הפוליסה ולהפעילה
הדבר הראשון שאנו עושים כשאנחנו מגיעים לטפל בהצפה הוא סילוק המים באמצעות משאבות חדישות ומתקדמות. הצוות המקצועי שלנו יודע להתמודד עם כל הצפה, קטנה כגדולה, ומחזיק במגוון רחב של ציוד מתוחכם, כדי שנוכל להתאים את עצמנו לכל בעיה. הודות לניסיון של מעל 30 שנה בתחום שיקום הנזקים, אנחנו יכולים להבטיח לכם את הפתרון האפקטיבי והמהיר ביותר, כדי שתוכלו לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

איך אנחנו עושים את זה?

ברוב במקרים, שאיבת מי ההצפה תיערך באמצעות משאבה טבולה. משאבה טבולה היא משאבה הפועלת מתחת לפני המים, וכך מבצעת את העבודה במהירות וביעילות רבה יותר. במקרה של הצפת ביוב אנחנו משתמשים במשאבות טבולות מסוג חזק יותר, אשר גורסות את הפסולת והמוצקים תוך כדי השאיבה ומקלות על עבודת הניקיון הנדרשת לאחר השאיבה.

משאבות טבולות הן בדרך כלל חשמליות, ועובדות לבד באמצעות חיישנים. משתמשים בהן בדרך כלל באקווריומים, בריכות, מערכות ניקוז וביוב, וכמובן בהצפות. המנוע נמצא בתוך תא אטום ומלא בשמן, כך שהוא מוגן מפני נזקי מים ויכול לפעול לאורך זמן.

זה קורה לכולנו

לצערנו אין דרך אחת להגן על עצמנו מפני כל סוגי ההצפות. מכיוון שהצפות יכולות להגיע מכל כך הרבה גורמים - גשמים, פיצוצים בצנרת, סתימות או שריפות, כולנו פגיעים אליהן וחשוב שנדע מה לעשות במקרה שהן מתרחשות. זיהיתם הצפה? קראו לבלפור מיד, והתחילו לפנות את הרצפה מרהיטים וחפצים חשובים, כדי למזער את הנזק העתידי. פנו מהחדר מסמכים ותמונות, ואם יש לכם את האפשרות התחילו בפינוי המים בעצמכם.

בלפור ישראל - לשירותכם תמיד

כחלק מהקונצרן הרב לאומי BELFOR INTERNATIONAL, אנו גאים להעסיק מומחים בכל התחומים ומכל העולם. אנחנו ערוכים להתמודד עם כל בעיה, לנטרל אותה, לתקן אותה, ולשקם את הנזקים הישירים והמשניים אשר נוצרו בעקבותיה. בלפור ישראל מפעילה מעבדות שיקום נזקים בכל רחבי הארץ אשר משקמות ציוד, מסמכים, רהיטים, או כל חפץ אשר עלול להינזק בשעת הצפה, כדי שאתם לא תצטרכו לדאוג לכלום.

אז אל תחכו, כי נזקי מים לא מתקנים את עצמם, ועם הזמן הם רק הולכים ומחמירים. אנו זמינים אליכם 24 שעות ביממה, ונשמח לספק מענה מהיר ומקצועי לכל בעיה.

 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1-800-550-121 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום נזקי מים

שאיבת הצפה במטבח

שאיבת מים הוא מונח המשמש לתיאור התהליך של סילוק מים עומדים ופינוים מאתרי שריפות והצפות. סילוק מים עומדים הנו השלב הראשון בתהליך ייבוש המבנה הרטוב והחזרתו למצב נורמלי. שאיבת מים נעשית באמצעות משאבות מסוגים רבים ומגוונים. 

משאבות טבולות

משאבה טבולה היא משאבה שיכולה להיות ממוקמת מתחת למים ועדיין לבצע את הפעולה שלה נועדה. משאבות ששקועות במים מגינות על מנועיהם מן הנוזל שנשאב בזמן עבודה. בדרך כלל, המנועים נמצאים בתא אטום, חתום ומלא בשמן. מנועי משאבות טבולות הנן על-פי-רוב מנועים חשמליים.
רבים יתרונותיה של המשאבה הטבולה. ראשית, היא יכולה להתחיל לפעול לבד, כי החומר לשאיבה, בדרך כלל מים, נמצא ממש על המשאבה עצמה. המשאבה יכולה לחוש מתי מפלס המים עולה ולהתחיל לעבוד. יתר על כן, המשאבה צריכה לעשות פחות עבודה מאשר משאבה סטנדרטית משום שהיא קרובה יותר לנוזל הנשאב.

למשאבות טבולות יש גם כמה חסרונות. יש סיכוי שהמשאבה תחליד ותאבד את האטימות שלה, ובכך תאפשר לנוזל לחדור למנוע ולגרום נזק משמעותי ליחידה. כמו כן, המשאבות האלה נמצאות מתחת למים וגישה למשאבות לתיקונים עלולה להיות קשה.

לחלק מהמשאבות הטבולות יש את היכולת להתמודד עם מוצקים והן למעשה משאבות ביוב טובות. משאבות טבולות סטנדרטיות אחרות מתאימות לניקוז מים מאזורים לא רצויים, כגון מרתפים מוצפים.

משאבות מים טבולות משמשות לעתים קרובות במסנני אקווריום, בריכות שחייה, במערכות ניקוז וביוב וכמובן גם במקרה של הצפות.

הצפותבהצפת מים במקלט, במרתף, בדירה או בחצר יש לבצע מיד שאיבת מים. שאיבה שכזו מתבצעת באמצעות משאבות טבולות. במקרה של הצפות ביוב, שאיבת המים תתבצע באמצעות משאבות טבולות הגורסות פסולת ומוצקים. משאבות אחרות, שאינן גורסות מוצקים עלולות להיתקע.

אנשים רבים נוטים לחשוב שאצלם לא תהיה הצפה. אבל הצפה יכולה להתרחש באופן בלתי צפוי במקרה של סתימה במערכת יציאת המים. סתימות שכאלה נוצרות ממוצקים באסלה, שורשי עצים שחודרים לתוך צנרת הניקוז או מזריקת זבלים לתוך מערכת הביוב העירונית.

הצפה יכולה להתרחש גם בימים של גשם. בארץ רמת משקעים נמוכה. אולם, בימי בחורף מסוימים, יורד גשם חזק בלי הפסקה. הגשם הזה גורם להצפה כתוצאה ממערכות ניקוז ותשתיות לקויות. 

סיכום

לא כל אחד יכול לשאוב מים בצורה מקצועית. יש משאבות מסוגים שונים וגדלים שונים ויש מצבי שאיבה שונים ומשונים. בלפור ישראל בעלת ניסיון עשיר בשאיבה והיא מחזיקה ציוד שאיבה חדיש ומשוכלל. בלפור ישראל נותנת מענה מקצועי, מהיר ויעיל במקרה של הצפות מים וביוב. בלפור ישראל תבצע את שאיבת ההצפה לשביעות רצונכם המלאה, תוך עמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1-800-550-121 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום נזקי מים

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים