שאיבת מים מקצועית בהצפת מקלט, מרתף, דירה או חצר
פתיחת תפריט הנגישות  
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

שאיבת מים

שאיבת מים הוא מונח המשמש לתיאור התהליך של העברת מים מאזור אחד – בדרך כלל גוף מים, באר, או מיכל – לאזור אחר. שאיבת מים יכולה לשמש למגוון רחב של משימות -קבלת מים לשתייה, בישול ורחצה ולניקוז מים מברכת שחייה, אגם, או איזור מוצף. ניתן להשתמש בשאיבה גם כדי לבצע פעולות כמו השקיה, השקית דשא, וטיפול בשפכים. כדי להעביר מים למטרות אלה נדרשת אנרגיה. שאיבת מים עובדת עם מערכות שאיבה בלחץ שנועדו להסיט את המים.

משאבות טבולות

משאבה טבולה היא משאבה שיכולה להיות ממוקמת מתחת למים ועדיין לבצע את המטרה שלה נועדה. משאבות ששקועות במים מגינות על מנועיהם מן הנוזל שנשאב בזמן עבודה. בדרך כלל, המנועים נמצאים בתא אטום, חתום ומלא בשמן. רוב המנועים במשאבות אלה הם מנועים חשמליים הפועלים על זרם חילופין או ישר.

היתרונות של משאבה טבולה הם רבים. ראשית, היא יכולה להתחיל לפעול לבד, כי החומר לשאיבה, בדרך כלל מים, נמצא ממש על המשאבה עצמה. המשאבה יכולה לחוש מתי המים עולים על גדותיהם ולהתחיל לעבוד. יתר על כן, המשאבה צריכה לעשות פחות עבודה מאשר משאבה סטנדרטית משום שהיא קרובה יותר לנוזל הנשאב.

למשאבות טבולות יש גם כמה חסרונות. יש סיכוי שהמשאבה תחליד ותאבד את האטימות שלה, ובכך תאפשר לנוזל לחדור למנוע ולגרום נזק משמעותי ליחידה. כמו כן, המשאבות האלה נמצאות מתחת למים וגישה למשאבות לתיקונים עלולה להיות קשה.

לחלק מהמשאבות הטבולות יש את היכולת להתמודד עם מוצקים והן למעשה משאבות ביוב טובות. משאבות טבולות סטנדרטיות אחרות מתאימות לניקוז מים מאזורים לא רצויים, כגון מרתפים מוצפים.

משאבות מים טבולות משמשות לעתים קרובות במסנני אקווריום, בריכות שחייה, במערכות ניקוז וביוב וכמובן גם במקרה של הצפות.

הצפות

שאיבת הצפה במטבח

בהצפת מים במקלט, במרתף, בדירה או בחצר יש לבצע מיד שאיבת מים. שאיבה שכזו מתבצעת באמצעות משאבות טבולות. במקרה של הצפות ביוב, שאיבת המים תתבצע באמצעות משאבות טבולות הגורסות פסולת ומוצקים. משאבות אחרות, שאינן גורסות מוצקים עלולות להיתקע.

אנשים רבים נוטים לחשוב שאצלם לא תהיה הצפה. אבל הצפה יכולה להתרחש באופן בלתי צפוי במקרה של סתימה במערכת יציאת המים. סתימות שכאלה נוצרות ממוצקים באסלה, שורשי עצים שחודרים לתוך הצינורות או מזריקת זבלים לתוך מערכת הביוב העירונית.

הצפה יכולה להתרחש גם בימים של גשם. בארץ רמת משקעים נמוכה. אולם, בימי בחורף מסוימים, יורד גשם חזק בלי הפסקה. הגשם הזה גורם להצפה כתוצאה ממערכות ניקוז ותשתיות לקויות.

סיכום

לא כל אחד יכול לשאוב מים בצורה מקצועית. יש משאבות מסוגים שונים וגדלים שונים ויש מצבי שאיבה שונים ומשונים. בלפור ישראל בעלת ניסיון עשיר בשאיבה והיא מחזיקה ציוד שאיבה חדיש ומשוכלל. בלפור ישראל נותנת מענה מקצועי, מהיר ויעיל במקרה של הצפות מים וביוב. בלפור ישראל תבצע את שאיבת ההצפה לשביעות רצונכם המלאה, תוך עמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1-800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום נזקי מים

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים