טכנולוגיות ניקוי מתקדמות

מאת: בלפור ישראל

בלפור ישראל מובילה את תחום שירותי הנקיון המקצועי בארץ, הן כחלק מתהליך שיקום נזקים, והן כשירות בפני עצמו המיועד לחברות וגופים מוסדיים הנידרשים לפתרונות נקיון מורכבים.

ברשותנו מיגוון פתרונות וטכנולוגיות מתקדמות לטיפול בזיהום עקשני ובציוד רגיש, ביניהם:

ניקוי בקרח יבש – לניקוי לכלוך עיקש כגון גרפיטי ושמנים, וציוד רגיש כדוגמת: לוחות חשמל, פסי ייצור, מכונות דפוס, וציוד מכני מגוון. יתרונה הגדול של השיטה נובע מיכולתה לסלק את הזיהום ללא שימוש בכימיקלים מבלי לפגוע במשטח ובסביבת העבודה.

ניקוי בקיטור – משמש להסרת זיהום עקשני כגון שאריות דבקים, שאריות שומן ומזון ועוד.
ניקוי בקיטור הינו שיטת ניקוי מועדפת לטיפול במשטחים רגישים לרטיבות, שכן הוא מאפשר ניקוי יסודי תוך ייבוש מיידי של המישטח המטופל ללא נזקי קורוזיה.
כמו כן הניקוי בקיטור מתאים גם לניקוי משטחים נקבוביים, כדוגאת בטון, שכן יכולת החדירה שלו הינה גבוהה במיוחד.

ניקוי בלחץ מים גבוה – משמש להסרת ליכלוך עיקש על-ידי סילוני מים חמים או קרים בלחץ גבוה בשילוב עם תכשירי ניקיון ייעודיים. משמש לניקוי יסודי של משטחים גדולים, וכן לטיפול בלכלוך עיקש כגון ניקוי פיח מקירות, כתמי שומן, מסטיקים ועוד.

ניקוי בלטקס – ניקוי יבש בטכנולוגיה חדשנית וייחודית לחברת בלפור העולמית, המאפשר ניקוי של קירות, תקרות, משטחי עץ, בטון, פלסטיק ועוד, במקרים בהם תכשירי ניקוי חזקים אינם אפקטיביים דיים. הניקוי מתבצע באמצעות יריעה נצמדת מלטקס – הלטקס מותז או נמרח על האזור המלוכלך, ולאחר שהוא מתייבש הוא מוסר וכך "מושך" בעקבותיו את הפיח או האבק. השיטה מאפשרת ניקוי יסודי של מישטחים גדולים ללא שימוש במים, או בגורמים המזהמים את הסביבה וללא פגיעה במשטח עצמו.

ניקוי תעשייתי– על-ידי מכונות שטיפה, שאיבה וטיאטוא מקצועיות בשילוב חומרי ניקוי ייעודיים. משמש לניקוי משטחים גדולים שקשה להשתלט עליהם באמצעי ניקוי ידניים.

ניקוי באמבט אולטרה-סוני – אידיאלי לניקוי ציוד אלקטרוני רגיש, או כאשר קיימת גישה מוגבלת לכל הפינות הדורשות ניקוי, להסרת ליכלוך עיקש ללא פגיעה ברכיבים וללא שאריות כימיקלים.

ניקוי ציוד חשמלי ואלקטרוני – ברשותנו מעבדות שיקום משוכללות לטיפול בציוד ומכשור אלקטרוני וחשמלי שניזוקו. במעבדות אלו אנו משלבים את מיטב טכנולגיות הניקוי המתקדמות שברשותנו כדי להביא לשיקום יעיל ומהיר של הציוד שנפגע.
במקרים בהם לא ניתן להוציא את הציוד מהאתר קיימת אפשרות לפרוס מעבדות ניידות בשטח.

ניקוי ספרים – הצלת מאגרי מידע מודפסים, שיקום וניקוי של יצירות אומנות, ספרים, מסמכים, ועוד.

ניקוי קורוזיה – על-ידי שימוש בתכשירים ייעודיים וחומצות, בשילוב טכניקות ניקוי ידני עדינות ככל האפשר.

ניקוי אבק תעשייתי

טיפול בעובש – על-ידי תכשירים ייעודיים, בשילוב מיגוון טכנולגיות ניקוי בהתאם לתנאי השטח ודרגת החומרה של הנגיעות. במקביל פועלת חברת בלפור ישראל גם לשינוי התנאים שהובילו להתפתחות העובש מלכתחילה בכדי להבטיח כי לא ישוב עוד.


אנו עובדים עם מיטב החומרים והציוד המתקדם ביותר, תוך שמירה מירבית על איכות הסביבה ובריאות העובדים.

טכנולוגיות ניקוי מתקדמות

כדי להבטיח תוצאה מקסימלית ולהימנע מנזקים אקראיים, קיימת חשיבות רבה בבחירת טכנולוגיות הנקיון הנכונות לכל מקרה ומקרה, בהתחשב בטיב המישטחים המנוקים ואופי הליכלוך.
בזכות הוותק, המקצועיות והסינרגיה עם בלפור עולמית, החברה המובילה בעולם לשיקום נזקים, צוותי המומחים של בלפור ישראל ידעו לתת מענה מקיף ומדוייק ולבחור עבורכם את פתרונות הניקיון המתאימים והנכונים עבורכם.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום והנקיון המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי נקיון בטכנולוגיות ניקוי מתקדמות.

במקרה חירום, הזמן הוא המפתח. אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לבלימה מהירה של הנזק.

לקריאה נוספת:

ניקוי תעשייתי

חברת בלפור ישראל, הסניף הישראלי של קונצרן BELFOR הבינלאומי, בעלת ידע ונסיון רב בניקיון וחיטוי תעשייתי לפי סטנדרטים בינלאומיים מחמירים, ובהתאמה מלאה לדרישות הספציפיות של

ניקוי קורוזיה

קורוזיה על גבי מכשור מכני, חשמלי, או אלקטרוני, עלולה לגרום לנזקים עצומים ואף להשבתתו של ציוד יקר הערך. כדי למנוע נזקים אלו יש לנקוט מבעוד

ניקוי בקרח יבש

חברת בלפור ישראל מציעה ניקיון לאחר שריפה על ידי ניקוי בקרח יבש שהיא שיטת ניקוי מתקדמת ויעילה לניקוי פיח ומזהמים נוספים, כמו  גם חומרים בעלי כושר היצמדות, תוך שמירה

ניקוי אבק

בכל אשר נפנה נמצא אבק – במרכזי הערים, בסביבת המגורים שלנו, באוויר הפתוח ואפילו בחלל שמחוץ לאטמוספרה. קל להבחין באבק שמצטבר על פני משטחים, רהיטים,