טכנולוגיות ניקוי מתקדמות: ניקוי בקיטור, ניקוי בלחץ מים, ניקוי בקרח יבש, ניקוי חלודה, ניקוי ציוד אלקטרוני ועוד
פתיחת תפריט הנגישות  
1-800-380-000
מוקד 24X7:  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU

טכנולוגיות ניקוי מתקדמות

בלפור ישראל מובילה את תחום שירותי הנקיון המקצועי בארץ, הן כחלק מתהליך שיקום נזקים, והן כשירות בפני עצמו המיועד לחברות וגופים מוסדיים הנידרשים לפתרונות נקיון מורכבים.

ברשותנו מיגוון פתרונות וטכנולוגיות מתקדמות לטיפול בזיהום עקשני ובציוד רגיש, ביניהם:

 
ניקוי בקרח יבש – לניקוי לכלוך עיקש כגון גרפיטי ושמנים, וציוד רגיש כדוגמת: לוחות חשמל, פסי ייצור, מכונות דפוס, וציוד מכני מגוון. יתרונה הגדול של השיטה נובע מיכולתה לסלק את הזיהום ללא שימוש בכימיקלים מבלי לפגוע במשטח ובסביבת העבודה.
 
ניקוי בקיטור – משמש להסרת זיהום עקשני כגון שאריות דבקים, שאריות שומן ומזון ועוד.
ניקוי בקיטור הינו שיטת ניקוי מועדפת לטיפול במשטחים רגישים לרטיבות, שכן הוא מאפשר ניקוי יסודי תוך ייבוש מיידי של המישטח המטופל ללא נזקי קורוזיה.
כמו כן הניקוי בקיטור מתאים גם לניקוי משטחים נקבוביים, כדוגאת בטון, שכן יכולת החדירה שלו הינה גבוהה במיוחד.
 
ניקוי בלחץ מים גבוה – משמש להסרת ליכלוך עיקש על-ידי סילוני מים חמים או קרים בלחץ גבוה בשילוב עם תכשירי ניקיון ייעודיים. משמש לניקוי יסודי של משטחים גדולים, וכן לטיפול בלכלוך עיקש כגון פיח, כתמי שומן, מסטיקים ועוד.
 
ניקוי בלטקס - ניקוי יבש בטכנולוגיה חדשנית וייחודית לחברת בלפור העולמית, המאפשר ניקוי של קירות, תקרות, משטחי עץ, בטון, פלסטיק ועוד, במקרים בהם תכשירי ניקוי חזקים אינם אפקטיביים דיים. הניקוי מתבצע באמצעות יריעה נצמדת מלטקס - הלטקס מותז או נמרח על האזור המלוכלך, ולאחר שהוא מתייבש הוא מוסר וכך "מושך" בעקבותיו את הפיח או האבק. השיטה מאפשרת ניקוי יסודי של מישטחים גדולים ללא שימוש במים, או בגורמים המזהמים את הסביבה וללא פגיעה במשטח עצמו.
 
ניקוי מכני – על-ידי מכונות שטיפה, שאיבה וטיאוט מקצועיות בשילוב חומרי ניקוי ייעודיים. משמש לניקוי משטחים גדולים שקשה להשתלט עליהם באמצעי ניקוי ידניים.
 
ניקוי באמבט אולטרה-סוני – אידיאלי לניקוי ציוד אלקטרוני רגיש, או כאשר קיימת גישה מוגבלת לכל הפינות הדורשות ניקוי, להסרת ליכלוך עיקש ללא פגיעה ברכיבים וללא שאריות כימיקלים.

ניקוי ציוד חשמלי ואלקטרוני – ברשותנו מעבדות שיקום משוכללות לטיפול בציוד ומכשור אלקטרוני וחשמלי שניזוקו. במעבדות אלו אנו משלבים את מיטב טכנולגיות הניקוי המתקדמות שברשותנו כדי להביא לשיקום יעיל ומהיר של הציוד שנפגע.
במקרים בהם לא ניתן להוציא את הציוד מהאתר קיימת אפשרות לפרוס מעבדות ניידות בשטח.
 
ניקוי חלודה – על-ידי שימוש בתכשירים ייעודיים וחומצות, בשילוב טכניקות ניקוי ידני עדינות ככל האפשר.
 
ניקוי עובש – על-ידי תכשירים ייעודיים, בשילוב מיגוון טכנולגיות ניקוי בהתאם לתנאי השטח ודרגת החומרה של הנגיעות. במקביל פועלת חברת בלפור ישראל גם לשינוי התנאים שהובילו להתפתחות העובש מלכתחילה בכדי להבטיח כי לא ישוב עוד.
 
 
אנו עובדים עם מיטב החומרים והציוד המתקדם ביותר, תוך שמירה מירבית על איכות הסביבה ובריאות העובדים.

כדי להבטיח תוצאה מקסימלית ולהימנע מנזקים אקראיים, קיימת חשיבות רבה בבחירת טכנולוגיות הנקיון הנכונות לכל מקרה ומקרה, בהתחשב בטיב המישטחים המנוקים ואופי הליכלוך.
בזכות הוותק, המקצועיות והסינרגיה עם בלפור עולמית, החברה המובילה בעולם לשיקום נזקים, צוותי המומחים של בלפור ישראל ידעו לתת מענה מקיף ומדוייק ולבחור עבורכם את פתרונות הניקיון המתאימים והנכונים עבורכם.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום והנקיון המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי נקיון בטכנולוגיות ניקוי מתקדמות.

ניקוי בקרח יבש

שיטה נקייה וירוקה שאינה גורמת לזיהום סביבתי

ניקוי בלטקס – טכנולוגיה חדישה וייחודית

ניקוי בלטקס: החלופה האידיאלית והיעילה על פני שיטות ניקוי אחרות

הסרת חלודה

מהי חלודה? מה הנזק שהיא גורמת? כיצד ניתן למנוע מחלודה להיווצר? במידה וכבר נוצרת חלודה – כיצד ניתן להסיר אותה? הסרת חלודה הפתרון של בלפור ישראל.

לקריאה נוספת

בין לקוחותינו

משרד האוצר בנק הפועלים כבאות והצלה המוסד לביטוח לאומי שטראוס ארומה אלביט מערכות מדא נסטלה טבע אלקטרה sky news פיליפס חברת החשמל דן בזק בנק דיסקונט בנק לאומי משרד האוצר בנק הפועלים כבאות והצלה המוסד לביטוח לאומי שטראוס ארומה אלביט מערכות מדא נסטלה טבע אלקטרה sky news פיליפס חברת החשמל דן בזק בנק דיסקונט בנק לאומי