שחזור מסמכים ותיעוד לאחר שריפה. שיקום משתלם ויעיל
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

שחזור מסמכים ותיעוד מנזקי מים ואש

הנצלת מידע: מסמכי נייר, ספרים, תצלומים ועוד.

נזקי אש ומים גורמים להרס לא רק של המבנה והציוד אלא גם של מאגרי המידע של החברה או הארגון. חברת בלפור ישראל, החלוצה בישראל בתחום הצלת תיעוד, דואגת להציל עבורכם את המידע החיוני.

שחזור ניירת

מצילים את מאגרי המידע

בכל חברה וארגון קיימים כיום מאגרי מידע, המהווים את הלב והמוח של הארגון. במקרים של נזקי אש ומים מאגרים אלו ניזוקים. חברת בלפור ישראל מיישמת טכנולוגיות חדישות, ידע מעמיק ונהלים קפדניים בכדי ראשית לעצור את הנזק ולהציל את המידע החיוני מסוגי מדיה מגוונים, מסמכי נייר, ספרים, תצלומים, קלף ויצירות אומנות ועוד.

ראשית, אנו פועלים לבלימת התהליכים הפיזיקליים, הכימיים והביולוגיים המאיצים את התפתחות הנזק. בהמשך מתמקדת העבודה בשחזור של המסמכים והצלת המידע מסוגי המדיה השונים באמצעות טכנולוגיות שונות, ביניהן ייבוש בוואקום- TERMO VACUUM, ייבוש בהקפאה- FREEZE DRY ושיטות נוספות.

מענה מהיר בשטח או במעבדות החברה

בכדי לאפשר מענה מהיר ככל הניתן מגיע צוות המעבדה של חברת בלפור ישראל לאתר, אורז את החומר שנפגע בצורה מקצועית ומובילו לטיפול במעבדות המשוכללות של החברה. במידה ולא ניתן להוציא את החומרים מהאתר, מסיבות ביטחוניות, חיסיון מידע וסיבות אחרות, אנו מקימים מעבדות ניידות בשטח בכדי להעניק מענה הולם וטיפול מקצועי. בתום התהליך, מושב החומר לבעליו כשהוא נקי ומחוטא.

לא רק במקרי חרום

הנזקים במאגרי המידע אינם נובעים רק מאירועים חריגים, כגון שריפות, הצפות וכדומה. גם הזמן נותן את אותותיו, במיוחד כאשר מדובר על ספרים ומסמכים המתכלים לאורך השנים בשל החומצות הנמצאות באופן טבעי בנייר, ואשר יכולות אף לגרום להתפוררות החומר. ללא טיפול הולם, עלול הנייר להגיע לסוף תוחלת חייו. חברת בלפור ישראל מעניקה שירות בו היא פועלת לנטרול החומציות שבנייר (Deacidification) ותורמת להארכת חייו ולהמשך השימוש בו.

מצילים תיעוד בעל ערך אישי, עסקי ולאומי

חברת בלפור ישראל מתמחה בשימור, שיקום והצלה של מאגרי מידע שניזוקו כתוצאה מנזקי אש ומים או כתוצאה מתהליכים טבעיים הגורמים להתבלות החומר. כחברה המובילה בתחום שיקום נזקי שריפות, נזקי מים, פגעי טבע ונזקים אקולוגיים, גם בתחום של שחזור מסמכים ומדיה אנו מתחייבים לעשות שימוש בניסיון רב השנים העומד לרשותנו, יחד עם צוות מקצועי, ציוד מתקדם ושיטות טכנולוגיות פורצות דרך להצלת תיעוד מכל סוג שהוא הנתון בסכנת השחתה או אובדן עקב אש, עשן, חום, מים, עובש, חומרים מסוכנים, נגעים ביולוגיים, או כל גורם אחר העלול לגרום לאובדן מידע.

ניקיון ניירת

לאורך השנים, נרשמו לזכותנו הישגים רבים ונכבדים בהצלת תיעוד בעל ערך אישי, עסקי ואף לאומי, אשר אין לו תחליף. צרו קשר ואל תתנו למאגרי הידע שלכם לרדת לטמיון.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח. 
אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי טיפול בנזקי אש ועשן

לקריאה נוספת

שיקום נזקי אש ועשן במבנים, תכולות וציוד

שיקום נזקים באופן מיידי, לחזרה מהירה לשגרת החיים והעבודה.

שיפוץ מבנה שניזוק כתוצאה מאש ומים לחזרה מהירה לשגרה

שיפוץ על ידי צוות מקצועי: מהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים.