הצלת מאגרי מידע
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

הצלת מאגרי מידע

שחזור מסמכים ותיעוד מנזקי מים ואש

מאגרי מידע דיגיטלים, או על-גבי מסמכי נייר שעדיין קיימים מהווים את הלב והמוח של כל ארגון. במקרים של נזקי אש ומים עלולים מאגרים אלה להיפגע. חברת בלפור ישראל מיישמת טכנולוגיות חדישות, ומשתמשת בידע ונהלים קפדניים בראש ובראשונה לעצור את הנזקים ולהציל את המידע שאצור על-גבי סוגי מדיה החיוני, מסמכי נייר, ספרים, תצלומים, תכניות אדריכליות, תרשימים טכניים, וכשמדובר במוזיאונים קלף, יצירות אומנות ועוד.

ראשית, אנו פועלים לבלימת התהליכים הפיזיקליים, הכימיים והביולוגיים המאיצים את התפשטות הנזק. בהמשך מתמקדת העבודה בהשמשת המסמכים והצלת המידע באמצעות טכנולוגיות שונות מסוגי המדיה השונים . בפעולות ההצלה אנחנו משתמשים בטכנולוגיות ייבוש ייחודיות כגון ייבוש בוואקום- TERMO VACUUM, ייבוש בהקפאה- FREEZE DRY , כברה מולקולרית Molecular Sieve ועוד.

הצלת  מאגרי המידע - תגובה מהירה בשטח או במעבדות החברה


כדי לאפשר מענה מהיר ככל שניתן מגיע צוות המעבדה של חברת בלפור ישראל לאתר, אורז את החומר שנפגע בצורה מקצועית ומשנע אותו לטיפול במעבדות המשוכללות של החברה. במידה ולא ניתן להוציא את החומרים מהאתר, מסיבות ביטחוניות, חיסיון מידע וסיבות אחרות, אנו מקימים מעבדות ניידות בשטח כדי לתת פתרון הולם מקצועי. בתום התהליך, מושב החומר לבעליו כשהוא נקי למגע ולמראה, נטול ריחות ואסתטי.

שחזור ניירת


לא רק במקרי חרום


הנזקים במאגרי המידע אינם נובעים רק מאירועים חריגים, כגון שריפות, הצפות וכדומה. גם הזמן נותן את אותותיו, במיוחד כאשר מדובר על ספרים ומסמכים המתכלים לאורך השנים בשל חומציות הנייר, מזיקים, עובש, אבק ותחזוקה רשלנית אשר עלולים לקצר משמעותית את תוחלת השימוש . ללא טיפול הולם, עלול הנייר להגיע לסוף תוחלת חייו. חברת בלפור ישראל מציעה טיפול תחזוקתי לשימור מאגרי מידע שכולל, הדברה, סילוק מזיקים, עובש ואבק. במידה ונדרש החברה מערבת בתהליך מומחים לשימור ופועלת על-פי הנחיותיהם.ניקיון ניירת

מצילים תיעוד בעל ערך אישי, עסקי ולאומי


חברת בלפור ישראל מתמחה בחילוץ, ייצוב, הצלה והשמשה של מאגרי מידע שניזוקו כתוצאה מנזקי אש ומים או כתוצאה מתהליכים טבעיים הגורמים להתבלות החומר. כחברה המובילה בתחום שיקום נזקי שריפות, שיקום מבנים, נזקי מים, פגעי טבע ונזקים אקולוגיים, גם בתחום של הצלת תיעוד ומידע חיוני אנו מתחייבים לעשות שימוש בניסיון רב השנים העומד לרשותנו, יחד עם צוות מקצועי, ציוד מתקדם ושיטות טכנולוגיות פורצות דרך להצלת תיעוד מכל סוג שהוא הנתון בסכנת השחתה או אובדן עקב אש, עשן, חום, מים, עובש, חומרים מסוכנים, נגעים ביולוגיים, או כל גורם אחר העלול לגרום לאובדן מידע.


לאורך השנים, נרשמו לזכותנו הישגים רבים ונכבדים בהצלת תיעוד בעל ערך אישי, עסקי ואף לאומי, אשר אין לו תחליף. צרו קשר ואל תתנו למאגרי הידע שלכם לרדת לטמיון.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח. 
אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי הצלת מאגרי מידע

 

לקריאה נוספת

שיקום נזקי אש ועשן במבנים, תכולות וציוד

שיקום נזקים באופן מיידי, לחזרה מהירה לשגרת החיים והעבודה.

שיפוץ מבנה שניזוק כתוצאה מאש ומים לחזרה מהירה לשגרה

שיפוץ על ידי צוות מקצועי: מהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים.

מכולת הקפאה ניידת רב- תכליתית

תגובה מידית בכל שעה בכל סדר גודל

שיקום מבנים

שיקום מבנים באמצעות ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדישות