שיקום ציוד מכני ומכונות שניזוקו בשרפות ובהצפות
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

שיקום ציוד מכני ומכונות

אנחנו יכולים להיות חכמים, לנהוג בתבונה ולהיות זהירים, אבל העובדה הבאה תמיד תישאר נכונה - הטבע חזק מאיתנו, והוא יכול להיות אכזרי.

אש, עשן, מים, זיהומים שונים - כל אלה לא תמיד נמצאים בשליטתנו, והם עלולים להיות הרסניים עבור המבנים והציוד של עסקים. אם התרחש נזק ולא התקבל מענה מקצועי, ככל שנוקפות השעות הוא ילך ויחמיר.

מה הנזק?

מי כמוך יודע - כשמכונות סופגות נזק קשה ולא מתפקדות כראוי, ההתנהלות היומיומית של העסק משתבשת, ובמקרים קשים עלולה להגיע עד להשבתה מוחלטת. לאחר שריפה או הצפה, ישנה חשיבות עליונה בהגעה מהירה לזירה של צוות מקצועי לאבחון, הערכה ובלימת נזקים, לפני שהנזק מחמיר.

זהירות - נזקים משניים!

שריפות והצפות הן סוגי האסונות הנפוצים ביותר בתעשייה, והפגיעה שלהם עלולה להיות הרסנית. אך הפגיעות הקשות ביותר הן דווקא אלה שלא נראות לעין - הנזקים המשניים הנוצרים כתוצאה מהאסון או מהטיפול בו. במקרה של שריפה למשל, משקעי הפיח המצטברים מתחברים עם המים ששימשו לכיבוי האש ויוצרים חומצה מלחית המאכלת את רכיבי המכונות. המים וחומרי הכיבוי גורמים לתהליך קורוזיה מואץ, אשר פוגע במשטחים, במיסבים ובמכלולים של המכונות. ככל שעובר הזמן הנזק מחמיר, והטיפול בו הופך קשה ויקר יותר.

שיקום ציוד מכני ומכונות זה BELFOR

כבר מעל 30 שנה שבלפור מובילה את תחום שיקום הנזקים בארץ ובעולם, ואנו ערוכים ומצוידים לטיפול בכל סוג של נזק, קטן כגדול. קבוצת האם שלנו, BELFOR International, הינה המפעל היחיד מסוגו בעולם לשיקום מכונות לאחר נזקי אש, מים ושבר מכני. אנו מחזיקים במכשור החדיש והמשוכלל ביותר, המאפשר לנו לטפל במכונות וברכיביהן במעבדות או באתר הנזק עצמו במקרה שבו לא ניתן להביאן למעבדה.
הצוות המקצועי שלנו מורכב מהמהנדסים והטכנאים המובילים בתחומי המכונות, החשמל, האופטיקה, המטלורגיה והרובוטיקה, שעברו הכשרות והשתלמויות מתקדמות בטכניקות מתקדמות לתיקון, ניקוי והרכבה מחדש של המכונות שניזוקו.

דואגים לך

לקוחותינו באים מכל תחומי התעשייה והם יודעים - אנחנו תמיד כאן, ואנחנו מוכנים. הניסיון העצום שלנו בשיקום מכונות במגוון רחב של מפעלים תעשייתיים הופך את בלפור ישראל לבחירה הטבעית ביותר. אם מדובר בתחומי הטקסטיל, המזון, מוצרי הצריכה, הדפוס, הפלסטיקה, התרופות או הביטחון - תהיו בטוחים שנדע לשקם כל נזק בצורה יסודית.

זקוק לתיקון ושיקום של מכונות וציוד מכני? אנחנו נעשה כל מאמץ אפשרי כדי להחזיר את המכונות לפעולה ואת העסק לשגרה.

הזמן הוא המפתח - אל תיתן לנזק להחמיר! התקשר עכשיו 1-800-550-521 לקבלת הצעת מחיר ולהתחלה מיידית של פעולות השיקום

שיקום מכונה חשמלית
משקעי פיח המצטברים כתוצאה משריפת פולימרים, יוצרים בהתחברם עם מים חומצה מלחית המאכלת את רכיבי המכונות.
מים וחומרי כיבוי גורמים לתהליך קורוזיה מואץ במשטחים, מיסבים ומכלולים של המכונות.

מעבדות השיקום המשוכללות שלנו ערוכות לטפל במכונות וברכיביהן שניזוקו בשריפות ובהצפות ומאפשרות לצוות לטפל  במספר גדול ומגוון של מכונות ומכלולים במקביל.

שיקום ציוד חשמלי

בלפור ישראל ערוכה לטפל במכונות וברכיביהן באתר הנזק, באותם מקרים בהם לא ניתן להביאן למעבדה. החברה  מעסיקה צוות מיומן לטיפול במכונות שניזוקו. הכולל מהנדסים וטכנאים המתמחים בתחומי המכונות, החשמל, המטלורגיה, האופטיקה, האוטומציה והרובוטיקה ועברו הכשרות והשתלמויות בטכניקות מתקדמות לפירוק, ניקוי ושימון, תיקון והרכבה מחדש של המכונות שניזוקו, במפעלי BELFOR באירופה.

בלפור ישראל מתעדכנת באופן שוטף בידע, חומרים וכוח אדם מקצועי באמצעות BELFOR INTERNATIONAL המפעל היחידי מסוגו בעולם לשיקום מכונות לאחר נזקי אש, מים ושבר מכני.

בלפור ישראל היא חברה עתירת ניסיון בשיקום מכונות ורכיביהן, במגוון רחב של מפעלים תעשייתיים, בתחומי המזון, הטקסטיל, הפלסטיקה, מוצרי הצריכה, הדפוס, התרופות והביטחון.

הידע והמומחיות שלנו

ציוד וחומרים מתאימים, מבטיחים שעורי הצלחה גבוהים בעצירת הנזק במכונות וברכיביהן והשבתן לפעילות מלאה במהירות האפשרית.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח. 
אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי טיפול בנזקי אש ועשן

לקריאה נוספת

עבודות שיפוץ מקיפות לשיקום נזקים

עבודות מקיפות למבנים שניזוקו כתוצאה משריפות, הצפות, פגעי טבע ועוד.

שיקום ציוד מכני ומכונות

הפגיעה במכונות תעשייתיות עקב נזקי אש, פיח ומים, גורמת לשיבוש של פעילות העסק והמפעל ואפילו להשבתתה המוחלטת.

שיקום מבנים

שיקום מבנים באמצעות ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדישות