פירוק מפעלים

אנחנו מכירים היטב את כל "שרשרת המזון" התעשייתית בכל הקשור לניצול מיטבי של הפסולת, חומרי הגלם והציוד במפעל, ופועלים למיקסום הרווח והניצולת מפירוק המפעל, והכל בשקיפות מלאה מול הלקוח ועמידה בתקני בטיחות מחמירים.

בין אם המפעל נפגע באופן בלתי הפיך כתוצאה מנזקי אש, נזקי מים או איתני טבע, ובין אם המפעל הפסיק את פעילותו מסיבות אחרות, עדיין קיימים בשטח המפעל ציוד וחומרי גלם רבי-ערך הניתנים למכירה ושימוש חוזר.

בכל הנוגע לפירוק מפעלים ומחזור מתכות ופסולת תעשייתית בלפור ישראל נמצאת בחזית הטכנולוגיה העדכנית ביותר, ומאפשרת ניצולת מירבית של חומרים וציוד הניתנים לשימוש חוזר.

פעולות הפירוק והמיחזור נעשות בשטח או באתר גריטה לפי הצורך והיכולת, וכוללות: 

  • קליטה, מיון, והפרדת פסולת מגוונת וציוד לפי חומרים ושימושים.
  • מכירת מכונות, בויילרים, מנועים, וציוד הניתנים לשימוש חוזר לסוחרים רלוונטים.
  • מיחזור מתכות, דלקים, בטון וחומרי גלם נוספים הניתנים לשימוש חוזר, כולל טיפול בכל היבטי המכירה לסוחרים, אריזה ושינוע.
  • טיפול בפסולת שאינה ניתנת לניצול חוזר, כולל טיפול בהטמנת חומרים מסוכנים, טיפול בקרקע מזוהמת, פינוי אסבסט, טיהור מי תהום והשמדת תוצרת הנידרשת להשמדה לפי הוראות משרד הבריאות או איכות הסביבה, בהתאם להנחיות ונהלים קפדניים.
  • שיפוץ מבנה המפעל – פינוי פסולת, נקיון, צביעה, שיקום מבנים וגגות ומבנים ועוד. אנו נפעל להחזרת המבנה למצב תקין תוך שימוש במירב המשאבים העומדים לרשותנו בהיותנו חלק מקבוצת BELFOR הבינלאומית – חברת שיקום נזקים המובילה בעולם. 

אנחנו מכירים היטב את כל "שרשרת המזון" התעשייתית בכל הקשור לניצול מיטבי של הפסולת, חומרי הגלם והציוד במפעל, ופועלים למיקסום הרווח והניצולת מפירוק המפעל, והכל בשקיפות מלאה מול הלקוח ועמידה בתקני בטיחות מחמירים.

פירוק מפעלים זה עסק למקצוענים! לבלפור ישראל נסיון רב שנים בפירוק מפעלים תוך ניצול מקסימלי של משאבי המפעל. התקשרו ללא דיחוי ל-1800-380-000 או צרו קשר להערכת היקף העבודה וקבלת הצעת מחיר.

במקרה חירום, הזמן הוא המפתח. אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לבלימה מהירה של הנזק.

לקריאה נוספת:

טיהור מי תהום

לא אחת, מזדהמים הקרקע ומי התהום עקב שריפות, שיטפונות, חלחול מתמשך של חומרים רעילים, או אירועים שחומרים מסוכנים מעורבים בהם.הצעד הראשון שנוקטים מומחי בלפור הוא

שיקום נזקים סביבתיים

עם גבור המודעות הסביבתית ברחבי העולם וכניסתם של חוקים בינלאומיים מחמירים בתחום הגנת הסביבה, שמחייבים לא רק מניעת הרס סביבתי אלא אף שיקום סביבה שנפגעה,

זיהום קרקע

זיהום קרקע מעל לרמות התקן המותר אינו מאפשר שימוש בקרקע בכל דרך שהיא, לרבות לצרכי תעשייה, חקלאות ובינוי. יתרה מכך, כל זיהום קרקע מהווה איום

סקר קרקע

התנהלות שגויה עם תשתיות ביוב, סילוק לא נכון של פסולת, קווי הולכת דלק פגומים – כל אלה ועוד עלולים להוביל לזיהום קרקע. אך גם כאשר