שאיבת הצפות – 24/7

הגעתם הביתה או לעבודה וגיליתם למרבה הצער שכל הרצפה מוצפת…מה עושים עכשיו?
לפניכם מספר הנחיות ראשוניות למקרים של הצפה:

  1. אם המים עדיין זורמים, אתרו את מקורם והפסיקו את זרימתם (היזהרו מכבלי חשמל)
  2. העלו חפצי ערך למפלס גבוה
  3. התקשרו 1-800-380-000 והזעיקו את המומחים של בלפור, 24X7 לשירותכם
  4. התקשרו לסוכנות הביטוח כדי לברר את פרטי הפוליסה ולהפעילה

הדבר הראשון שאנו עושים כשאנחנו מגיעים לטפל בהצפה הוא שאיבת מים באמצעות משאבות חדישות ומתקדמות. הצוות המקצועי שלנו יודע להתמודד עם שאיבת הצפות בכל הצפה, קטנה כגדולה, ומחזיק במגוון רחב של ציוד מתוחכם, כדי שנוכל להתאים את עצמנו לכל בעיה.
הודות לניסיון של מעל 30 שנה בתחום שיקום הנזקים, אנחנו יכולים להבטיח לכם את הפתרון האפקטיבי והמהיר ביותר לשאיבת הצפות, כדי שתוכלו לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

שאיבת הצפות – איך אנחנו עושים את זה?

ברוב במקרים, שאיבת הצפה תיערך באמצעות משאבה טבולה. משאבה טבולה היא משאבה הפועלת מתחת לפני המים, וכך מבצעת את העבודה במהירות וביעילות רבה יותר. במקרה של הצפת ביוב אנחנו משתמשים במשאבות טבולות מסוג חזק יותר, אשר גורסות את הפסולת והמוצקים תוך כדי השאיבה ומקלות על עבודת הניקיון הנדרשת לאחר השאיבה (ראו עמוד שאיבת ביוב).

משאבות טבולות הן בדרך כלל חשמליות, ועובדות לבד באמצעות חיישנים. משתמשים בהן בדרך כלל באקווריומים, בריכות, מערכות ניקוז וביוב, וכמובן בשאיבת הצפות. המנוע נמצא בתוך תא אטום ומלא בשמן, כך שהוא מוגן מפני נזקי מים ויכול לפעול לאורך זמן.

מה עושים לאחר שאיבת הצפה?

שאיבת מים הנה השלב הראשון בתהליך ייבוש המבנה הרטוב והחזרתו למצב נורמלי. בלפור ישראל ילוו אתכם גם לאחר שאיבת ההצפה לכל אורך תהליך שיקום נזקי ההצפה והחזרת המבנה והתכולה למצבם הנורמלי.
מומחי בלפור יתכננו עבורכם תכנית שיקום מלאה אשר תיכלול, בהתאם למצב המבנה וסוגי הנזק ולפי הצורך, אחד או יותר מהבאים: 

בלפור ישראל – לשירותכם תמיד

כחלק מהקונצרן הרב לאומי BELFOR INTERNATIONAL, אנו גאים להעסיק מומחים בכל התחומים ומכל העולם. אנחנו ערוכים להתמודד עם כל בעיה, לנטרל אותה, לתקן אותה, ולשקם את הנזקים הישירים והמשניים אשר נוצרו בעקבותיה. בלפור ישראל מפעילה מעבדות שיקום נזקים בכל רחבי הארץ אשר משקמות ציוד, מסמכים, רהיטים, או כל חפץ אשר עלול להינזק בשעת הצפה, כדי שאתם לא תצטרכו לדאוג לכלום.

אז אל תחכו, כי נזקי הצפה לא מתקנים את עצמם, ועם הזמן הם רק הולכים ומחמירים. אנו זמינים עבורכם לשירות שאיבת הצפות  24 שעות ביממה, ונשמח לספק מענה מהיר ומקצועי לכל בעיה.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1-800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירות שאיבת הצפות ושיקום נזקי הצפה.

שאיבת הצפות עם משאבה טבולה

הצפות – מידע כללי

זה קורה לכולנו

לצערנו אין דרך אחת להגן על עצמנו מפני כל סוגי ההצפות. מכיוון שהצפות יכולות להגיע מכל כך הרבה גורמים – גשמים, פיצוצים בצנרת, סתימות או שריפות. הצפה יכולה להתרחש באופן בלתי צפוי במקרה של סתימה במערכת הביוב. סתימות שכאלה נוצרות ממוצקים באסלה, שורשי עצים שחודרים לתוך צנרת הניקוז, או מזריקת זבלים לתוך מערכת הביוב העירונית. שאיבת ביוב מחייבת אמצעי חיטוי לניטרול חיידקים ומזהמים בנוסף לשאיבת ההצפה.

בנוסף הצפה יכולה להתרחש גם בימים של גשם. בארץ רמת משקעים נמוכה. אולם, בימי בחורף מסוימים, יורד גשם חזק בלי הפסקה. הגשם הזה גורם להצפה כתוצאה ממערכות ניקוז ותשתיות לקויות. 


כולנו פגיעים להצפות וחשוב שנדע מה לעשות במקרה שהן מתרחשות. זיהיתם הצפה? קראו לבלפור מיד, והתחילו לפנות את הרצפה מרהיטים וחפצים חשובים, כדי למזער את הנזק העתידי. פנו מהחדר מסמכים ותמונות, ואם יש לכם את האפשרות התחילו בפינוי המים בעצמכם.

בהצפת מים במקלט, במרתף, בדירה או בחצר יש לבצע מיד שאיבת הצפה. שאיבה שכזו מתבצעת באמצעות משאבות טבולות. במקרה של הצפות ביוב, שאיבת מים תתבצע באמצעות משאבות טבולות הגורסות פסולת ומוצקים. משאבות אחרות, שאינן גורסות מוצקים עלולות להיתקע.

שאיבת הצפות – סיכום

לא כל אחד יכול לבצע שאיבת הצפות בצורה מקצועית. יש משאבות מסוגים שונים וגדלים שונים ויש מצבי שאיבה שונים ומשונים. בלפור ישראל בעלת ניסיון עשיר בשאיבת הצפות והיא מחזיקה ציוד שאיבה חדיש ומשוכלל. בלפור ישראל נותנת מענה מקצועי, מהיר ויעיל במקרה של הצפות מים וביוב. בלפור ישראל תבצע את שאיבת ההצפה ושיקום נזקי הצפה לשביעות רצונכם המלאה, תוך עמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים עבודות שיקום נזקי הצפה מסובכות בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שאיבת הצפה

במקרה חירום, הזמן הוא המפתח. אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לבלימה מהירה של הנזק.

לקריאה נוספת:

שיקום מבנים לאחר הצפה

הצפה הינה אחד מהגורמים העיקריים שעלולים לגרום לנזק חמור למבנה. עם זאת גם נזילה סמויה קטנה שלא מתגלה בעוד מועד עלולה לגרום לנזקים כבדים –

שאיבת ביוב 24/7

מי ביוב הם תערובת של שפכים, נייר טואלט ואוכל מיותר המכילים חיידקים גורמי מחלות ופרזיטים העלולים לסכן את בריאותנו, ומכאן החשיבות בטיפול מהיר ויסודי בכל

ייבוש תת רצפתי

נזילה מהצנרת, הצפה, או איטום לקוי – כל אלה עלולים לגרום לרטיבות כלואה במצע החול או הסומסום (חצץ) מתחת לריצוף המבנה, נזקי רטיבות מפושטים, ואף