שיקום מבנים

שיקום מבנים לאחר שריפה או הצפה באמצעות ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדישות

לרובנו הנכס המשמעותי ביותר הינו הבית, הדירה, או המשרד שברשותנו. לרוע המזל נכסים אלו, אף שהם מוגדרים כנכסי דלא ניידי – נכסים לטווח ארוך שאמורים להישאר אף לדורות שאחרינו, עלולים להינזק בצורה משמעותית כתוצאה משריפה, הצפה ורעידות אדמה, לעתים בצורה כה חמורה עד כי עלות התיקון עלולה להיות גדולה מערך הנכס עצמו.

שריפה היא בין האסונות החמורים ביותר שיכולים לקרות לכל אחד מאתנו. שריפות מסכנות לא רק אותנו ואת הרכוש שלנו, אלא גם את המבנים שבהם הן מתחוללות, והופכות אותם למפגעים בטיחותיים או תברואתיים בפני עצמם.
בין אם מדובר בבית מגורים, בית עסק או מפעל, האובדן עלול להיות כבד, והנזקים חמורים.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר למעלה מ – 35 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
חוויתם שריפה או הצפה? אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום מבנים.

מעבר לנזק החמור של הפיח, העשן ושאר תוצרי בעירה, גם המים שהותזו תוך כדי פעולות הכיבוי גורמים לנזקים גדולים דוגמת קורוזיה ועובש. כאשר אלה לא מטופלים תוך זמן קצר, הם עלולים להחמיר במהירות ולהרוס אפילו את מה ששרד את השריפה. על מנת לבלום את החמרת הנזקים המשניים, חשוב מאוד לנקות ולשקם את המבנה כמה שיותר מהר.

כשזה מגיע לשיקום מבנים לאחר שריפה עניין הזמן הינו גורם קריטי, ולכן אנו זמינים בכל שעות היום והלילה ובכל ימות השנה ונותנים מענה מידי ומקצועי לכל קריאה.

שיקום לאחר שריפה – כאילו דבר לא קרה

שריפה היא ללא ספק אירוע קשה, אבל יש חדשות טובות – אפשר לשקם מבנה לאחר שריפה, אפשר להחזיר אותו למצבו הקודם, ואנחנו גאים בעובדה שהצוותים המקצועיים שלנו עושים זאת יום אחר יום.

מאחר ושיקום מבנים לאחר שריפה באופן מלא ויסודי מצריך יידע נרחב בתחומים רבים ושונים כגון כימיה, הנדסה וחשמל, אנו בבלפור מעסיקים קשת רחבה של מומחים, יועצים, מהנדסים ומדענים. בכדי להבטיח שיקום מבנים מהיר ומלא, בלפור ישראל מפעילה את המעבדות המתקדמות בארץ. במקרים בהם לא ניתן לפנות את הרכוש שניזוק לשיקום במעבדות החברה, אנו מקימים מעבדות ניידות מאובזרות בשטח עצמו.

מבנים שבהם התחוללה שריפה מהווים מפגע בטיחותי ותברואתי חמור ועל-פי רוב השהייה בתוכם מסוכנת. לאור זאת, שיקום מבנים מהסוג הזה חייב להתייחס הן לפן הבריאותי והן לפן הבטיחותי, וזאת כמובן בנוסף לפן האסתטי.

חברת בלפור ישראל דואגת לשיקום מלא של מבנים שנפגעו משריפות, בכלל זה בתי מגורים, בניינים מסחריים ומבני תעשייה, והשבתם למצבם הקודם ולחזרה מלאה לשגרת החיים או הפעילות העסקית במקום.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר למעלה מ – 35 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
חוויתם שריפה או הצפה? אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום מבנים.

שיקום מבנים לאחר שריפה - צוות בלפור בפעולה

בלפור ישראל – שיקום מבנים על ידי מומחים בקנה מידה בינלאומי

ככבר למעלה מ- 35 שנה מלווה קבוצת בלפור פגעי שריפה ונזקי מים בתהליכי עצירת הנזקים ושיקומם, ברגישות, במקצועיות ובאחריות. כשמדובר בנזקי אש או מים למבנה, ההבדל בין טיפול מהיר לבין הזנחה הוא עצום מבחינת היקף הנזקים הראשוניים כמו-גם הנזקים האקראיים, וכפועל יוצא – היקף פעולות השיקום הנדרשות.

טכנולוגיות פורצות דרך

חברת בלפור ישראל הינה חלק מקונצרן BELFOR, הנחשב לקונצרן הגדול ביותר בעולם בתחום שיקום נזקים, טיפול באסונות טבע וניהולם.
כפועל יוצא מן המחויבות לרמת שירות בינלאומית, שוקדת מחלקת המחקר והפיתוח בחברה בשיתוף פעולה חובק עולם ביחד עם המחלקות המקבילות במדינות השונות, על פיתוחן ואימוצן של טכנולוגיות חדישות ופורצות דרך, הממצבות אותנו בחזית הטכנולוגיה בתחום שיקום המבנים.

ציוד מתקדם

כדי להבטיח שיקום מבנים מהיר ומושלם עושה חברת בלפור ישראל שימוש בציוד המתקדם ביותר שבו מצוידות מעבדות החברה המשוכללות הפרוסות בכל רחבי הארץ. בעת הצורך אנו מקימים מעבדות ניידות בשטח המאובזרות בכל הציוד הנדרש לצורך שיקום מבנים ומפעלים כגון: שאיבת מים, טיפול בעובש, ייבוש תת רצפתי ועוד.

מעבדות השטח הן פתרון מהיר לעצירת נזקים וייצובם כבר בשלבים הראשונים, גם במקרים בהם בשל שיקולים טכניים ואחרים לא ניתן לפנות את תכולת המבנים למעבדות החברה לצורך טיפול.

צוות מומחים משולב

שיקום לאחר שריפה או שיקום נזקי מים מחייב ידע והבנה במגוון תחומים, כגון, הנדסת בניין, חשמל, כימיה ועוד. על מנת שנוכל להעניק טיפול מיטבי בכל התחומים הרלוונטיים לעבודת שיקום מבנים לאחר שריפה או הצפה, מעסיקה חברת בלפור ישראל צוות מגוון של מהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים רבים, בעלי הכשרה נרחבת בטיפול, שיקום ושחזור של מבנים ותכולתם. הצוות המקצועי ערוך לתגובה מידית בכל שעות היממה, על מנת למזער את כמות הנזקים המצטברים, דבר אשר מקל כמובן גם על עבודת השיקום העתידית המוטלת על כתפיו.

תמיד לצדכם בעת צרה

מדי שנה מתרחשות ברחבי הארץ אלפי שריפות והצפות הפוגעות בבתי מגורים, בניינים מסחריים ומבני תעשייה. אם חלילה נפגעתם גם אתם, צרו עימנו קשר בכדי להבטיח לעצמכם חזרה מהירה לשגרת החיים, לפעילות העסקית השוטפת או לעבודת הייצור. המוקד שלנו זמין עבורכם בכל שעות היממה, ומספק מענה מידי והולם לצרכים של כל אירוע, בכל סדר גודל. בלמעלה מ- 35 שנות פעילותינו ליווינו מגוון רחב של לקוחות, החל מלקוחות פרטיים, דרך חברות ועד למוסדות וארגונים גדולים מהמובילים במשק הישראלי.

בלפור ישראל – גאווה בינלאומית

בלפור ישראל גאה להיות חלק מהקונצרן הגדול בעולם בתחום שיקום הנזקים כבר למעלה מ- 35 שנה. בזכות שיתוף הפעולה עם טובי המומחים בעולם , יש לנו את הידע, המכשור, והטכנולוגיה העדכנית על מנת להחזיר מבנים שניזוקו לקדמותם בצורה מיטבית. מחלקת המחקר שלנו שוקדת על פיתוח ואימוץ של טכנולוגיות ומכשור חדשים אשר מבטיחים שיקום מקצועי ומהיר, והכל – עם שירות אדיב וחיוך על הפנים.

חברת בלפור ישראל מתמחה בשיקום מבנים ומעמידה לרשותכם צוות מקצועי ומיומן, הנעזר בציוד מתקדם ובטכנולוגיות פורצות שמבטיחים החזרה לתפקוד מלא של מבנים, בתי עסק ומפעלים שניזוקו.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר למעלה מ – 35 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח
חוויתם שריפה או הצפה? אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום מבנים.

במקרה חירום, הזמן הוא המפתח. אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לבלימה מהירה של הנזק.

לקריאה נוספת:

נזקי אש ועשן

שריפה, אחד האסונות הנפוצים והתדירים ביותר, היא אירוע טראומתי ובעל פוטנציאל להשלכות הרסניות. בין אם מדובר בשריפה ביתית או בשריפה במפעל – גם לאחר שהאש

שיקום נזקי אש ועשן במבנים, תכולות וציוד

שיקום נזקי שריפה באופן מיידי, לחזרה מהירה לשגרת החיים והעבודה. חברת בלפור ישראל מתמחה בתחום שיקום נזקי אש ועשן, תוך השבת המבנה ותכולתו למצבו הקודם במהירות ויעילות

ניקוי פיח | ניקיון לאחר שריפה

לרוע המזל הנזק למבנה אינו מסתיים עם כיבוי השריפה כל שריפה מותירה לאחר כיבויה הרס רב ומזהמים שונים העלולים להוות סכנה לבריאותנו וזאת עקב פרוק

שיקום תכולה לאחר שריפה

על אף הנזקים הנגרמים למבנה, אין עוררין על כך כי הפגיעה הקשה ביותר הנגרמת כתוצאה מן האש שאחזה במבנה היא דווקא בתכולתו. בין אם מדובר