שיקום מבנים באמצעות ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדישות
פתיחת תפריט הנגישות  
1-800-380-000
מוקד 24X7:  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU

שיקום מבנים

שיקום מבנים לאחר שריפה או הצפה באמצעות ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדישות

לרובנו הנכס המשמעותי ביותר הינו הבית, הדירה, או המשרד שברשותנו. לרוע המזל נכסים אלו, אף שהם מוגדרים כנכסי דלא ניידי - נכסים לטווח ארוך שאמורים להישאר אף לדורות שאחרינו, עלולים להינזק בצורה משמעותית כתוצאה משריפה, נזקי מים ורעידות אדמה, לעתים בצורה כה חמורה עד כי עלות התיקון עלולה להיות גדולה מערך הנכס עצמו.
 

נזקי מבנה כתוצאה משריפה

שריפה היא בין האסונות החמורים ביותר שיכולים לקרות לכל אחד מאתנו. שריפות מסכנות לא רק אותנו ואת הרכוש שלנו, אלא גם את המבנים שבהם הן מתחוללות, אותם הן הופכות למפגעים בטיחותיים או תברואתיים בפני עצמם.
בין אם מדובר בבית מגורים, בית עסק או מפעל, האובדן עלול להיות כבד, והנזקים חמורים.
 

נזקי מבנה כתוצאה מנזקי מים

הצפה הינה אחד מהגורמים העיקריים שעלולים לגרום לנזק חמור למבנה. אפילו נזילה סמויה קטנה שלא מאותרת בזמן עלולה לגרום לנזקים כבדים - החל מנזקי עובש, פגיעה בקירות ובריצוף, הרס תכולה, ועד לכדי פגיעה בתשתיות המבנה עצמו.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח
חוויתם שריפה או הצפה? אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום מבנים.


שיקום מבנים לאחר שריפה

מעבר לנזק החמור של הפיח, העשן ושאר תוצרי בעירה, גם המים שהותזו בזמן הכיבוי גורמים לנזקים גדולים דוגמת קורוזיה ועובש. כאשר אלה לא מטופלים תוך זמן קצר, הם עלולים להחמיר במהירות ולהרוס אפילו את מה ששרד את השריפה. על מנת לבלום את החמרת הנזקים המשניים, חשוב מאוד לנקות ולשקם את המבנה כמה שיותר מהר. כשזה מגיע לשיקום מבנים לאחר שריפה עניין הזמן הינו נושא קריטי, ולכן אנו זמינים בכל שעות היום והלילה ובכל ימות השנה ונותנים מענה מידי ומקצועי לכל קריאה.

כאילו לא קרה כלום

שריפה היא ללא ספק אירוע קשה, אבל יש חדשות טובות - אפשר לשקם מבנה לאחר שריפה, אפשר להחזיר אותו למצבו הקודם, ואנחנו גאים בעובדה שהצוותים המקצועיים שלנו עושים זאת יום אחר יום. מאחר ששיקום מלא ויסודי של מבנה לאחר שריפה מצריך יידע נרחב בתחומים רבים ושונים כגון כימיה, הנדסה וחשמל, אנו בבלפור מעסיקים קשת רחבה של מומחים, יועצים, מהנדסים ומדענים. בכדי להבטיח שיקום מהיר ומלא, בלפור ישראל מפעילה את המעבדות המתקדמות בארץ. במקרים בהם לא ניתן לפנות את הרכוש שניזוק לשיקום במעבדות החברה, אנו מקימים מעבדות ניידות מאובזרות בשטח עצמו.

מבנים שבהם התחוללה שריפה מהווים מפגע בטיחותי ותברואתי חמור ועל-פי רוב השהייה בתוכם מסוכנת.  לאור זאת, שיקום מבנים מהסוג הזה חייב להתייחס הן לפן הבריאותי והן לפן הבטיחותי, וזאת כמובן בנוסף לפן האסתטי. חברת בלפור ישראל דואגת לשיקום מלא של מבנים שנפגעו משריפות, בכלל זה בתי מגורים, בניינים מסחריים ומבני תעשייה, והשבתם למצבם הקודם ולחזרה מלאה לשגרת החיים או הפעילות העסקית במקום.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח
חוויתם שריפה או הצפה? אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום מבנים.


עובד בנזק אש על יד רכבי בלפור
 

שיקום מבנים לאחר נזקי מים

כשמדובר בנזקי מים יש למהירות התגובה חשיבות מכרעת מבחינת היקף הנזקים. רטיבות במבנה שאינה מטופלת בזמן עלולה לגרום לנזקים קשים למבנה ולתכולה:

  • התפתחות עובש בקירות, בריהוט ובתכולה
  • נזקים לריצוף, לקירות ולתקרה: התפוררות טיח, סדקים בקירות, קילוף צבע, שינוי גוון וכתמים שלא יורדים בריצוף, ועוד.
  • נזקים למבנה עצמו - במקרים קשים של הצפה שאינה מטופלת בזמן המים עלולים לפגוע אף בקורות התמיכה של המבנה עצמו בשל התפתחות קורוזיה.
  • פגיעה בתכולת המבנה: נזקי קורוזיה במוצרי חשמל, עיוות רהיטי עץ, התפתחות עובש בתכולת המבנה כגון ספרים, ביגוד, טקסטיל ועוד.
 
לבלפור ישראל מיטב האמצעים לטיפול מהיר ויעיל בנזקי רטיבות - החל מאיתור מקור הנזילה ותיקונו, שאיבת ההצפה, ייבוש המבנה, טיפול יסודי בעובש, ושיפוץ המבנה להחזרתו למצבו הקודם.
במקרים בהם נגרם נזק לרכוש נוכל להעבירו לשיקום במעבדות השיקום המתקדמות שלנו להצלת תיעוד וציוד חשמלי, או במקרה ולא ניתן להעביר את התכולה, נבצע את פעולות השיקום באתר עצמו באמצעות המעבדות הניידות שלנו.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח
חוויתם שריפה או הצפה? אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום מבנים.

 

בלפור ישראל - שיקום מבנים ע"י מומחים בקנה מידה עולמי

 
כבר למעלה מ- 30 שנה מלווה קבוצת בלפור פגעי שריפה ונזקי מים בתהליכי עצירת הנזקים ושיקומם, ברגישות, במקצועיות ובאחריות.
הכי חשוב: לא לתת לנזק להחמיר! כשמדובר בנזקי אש או מים למבנה, ההבדל בין טיפול מהיר לבין הזנחה הוא עצום מבחינת היקף הנזקים הראשוניים כמו-גם הנזקים האקראיים, וכפועל יוצא - היקף פעולות השיקום הנדרשות.
 

שיקום מבנים - טכנולוגיות פורצות דרך


חברת בלפור ישראל הינה חלק מקונצרן BELFOR INTERNATIONAL, הנחשב לקונצרן הגדול ביותר בעולם בתחום שיקום נזקים, אסונות הטבע וניהולם.
כפועל יוצא מן המחוייבות לרמת שירות בינלאומית, שוקדת מחלקת המחקר והפיתוח בחברה בשיתוף פעולה חובק עולם עם המחלקות המקבילות במדינות השונות, על פיתוחן ואימוצן של טכנולוגיות חדישות ופורצות דרך, הממצבות אותנו בחזית הטכנולוגיה בתחום שיקום המבנים.

 

שיקום מבנים - ציוד מתקדם


כדי להבטיח שיקום מבנים מהיר ומלא עושה חברת בלפור ישראל שימוש בציוד המתקדם ביותר במעבדות החברה המשוכללות הפרוסות בכל רחבי הארץ. כמו כן, בעת הצורך אנו מקימים מעבדות ניידות בשטח המאובזרות בכל הציוד הנדרש לצורך שיקום מבנים ומפעלים. אלו מאפשרות מענה הולם ומהיר לעצירת נזקים וייצובם כבר בשלבים הראשונים גם במקרים בהם בשל שיקולים טכניים ואחרים לא ניתן לפנות את תכולת המבנים למעבדות החברה לצורך טיפול,
צוות מומחים משולב
שיקום מלא של מבנה שנפגע בשריפה או הצפה מחייב ידע והבנה במגוון תחומים, ביניהם הנדסת בניין, חשמל, כימיה ועוד. על מנת שנוכל להעניק מענה מלא ומקיף בכל התחומים הרלוונטיים לעבודת שיקום מבנים לאחר שריפה או הצפה, מעסיקה חברת בלפור ישראל צוות רחב של מהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים רבים, בעלי הכשרה נרחבת בטיפול, שיקום ושחזור של מבנים ותכולתם. הצוות המקצועי מספק מענה מידי בכל שעות היממה, על מנת למזער את כמות הנזקים המצטברים, דבר אשר מקל כמובן גם על עבודת השיקום העתידית המוטלת על כתפיו.
 

כאן בשבילכם בעת צרה


מדי שנה מתרחשות ברחבי הארץ אלפי שריפות והצפות הפוגעות במבני מגורים, בניינים מסחריים ומבני תעשייה. אם חלילה נפגעתם גם אתם, צרו עימנו קשר בכדי להבטיח לעצמכם חזרה מהירה לשגרת החיים, לפעילות העסקית השוטפת או לעבודת הייצור. המוקד שלנו זמין עבורכם לכל אורך שעות היממה, ומספק מענה מידי והולם לצרכים של כל אירוע, בכל סדר גודל. בלמעלה מ- 30 שנות פעילותינו ליווינו מגוון רחב של לקוחות, החל מלקוחות פרטיים, דרך חברות ועד למוסדות וארגונים גדולים מהמובילים במשק הישראלי.
 

בלפור ישראל - גאווה בינלאומית


בלפור ישראל גאה להיות חלק מהקונצרן הבינלאומי BELFORE INTERNATIONAL - המוביל בתחום שיקום הנזקים בעולם כבר מעל 30 שנה. בזכות שיתוף הפעולה עם טובי המומחים מכל העולם, יש לנו את הידע, המכשור, והטכנולוגיה החדישים ביותר על מנת להחזיר מבנים שניזוקו לקדמותם באופן הטוב ביותר. מחלקת המחקר שלנו שוקדת על פיתוח ואימוץ של טכנולוגיות ומכשור חדשים אשר מבטיחים שיקום מקצועי ומהיר, והכל - עם שירות אדיב וחיוך על הפנים.
 
חברת בלפור ישראל מתמחה בנושא שיקום מבנים ומעמידה לרשותכם צוות מקצועי ומיומן, הנעזר בציוד מתקדם ובטכנולוגיות פורצות דרך בחזרה אל תפקוד מלא של מבנים, בתי עסק ומפעלים שניזוקו.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח
חוויתם שריפה או הצפה? אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום מבנים.

 
לקריאה נוספת

שיפוץ מבנה שניזוק כתוצאה מאש ומים לחזרה מהירה לשגרה

שיפוץ על ידי צוות מקצועי: מהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים.

עבודות שיפוץ מקיפות לשיקום נזקים

עבודות מקיפות למבנים שניזוקו כתוצאה משריפות, הצפות, פגעי טבע ועוד.