טיהור שפכים - שיקום קרקע וטיהור מי תהום
פתיחת תפריט הנגישות  
1-800-380-000
מוקד 24X7:  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU

טיהור שפכים מזהמים מקרקעות ומי תיהום

טיהור מים מזהמים לשיקום הקרקע, לטיהור המים ולעולם נקי יותר.

טיהור שפכים

כמה חשובים משאבי הטבע שלנו? האדמה, האוויר, המים. אלה הם יסודות החיים הבסיסיים ביותר, וקרקע מזוהמת מסכנת אותם. לכן שימוש בקרקע מזוהמת אסור לבנייה, לתעשייה, ובוודאי שלחקלאות. מי תהום מזוהמים אינם ניתנים לשתייה, וקשה מאוד לטהר אותם. במדינה כישראל, עם בעיות מים, טיהור נכון של שפכים הוא נושא קריטי מהמעלה הראשונה. בלפור ישראל גאה לשמש כחלק מהמערך החשוב של טיהור שפכים ומניעת זיהום חמור של קרקעות ושל מי תהום.

הסכנות במי שפכים

מי שפכים שאינם מטופלים באופן הנכון עלולים לזהם קרקעות ומי תהום טהורים. קרקע מזוהמת היא מפגע סביבתי ותברואתי, וההתמודדות עם טיהורה היא עניין סבוך. ניסיוננו מראה שבעזרת פרקטיקה נכונה של טיהור שפכים ניתן להימנע מזיהום סביבתי וכך לחסוך נזק רב והוצאות מיותרות.
במקרים בהם חלחלו השפכים המזהמים אל מי התהום, נדרשת מומחיות ייחודית המאפשרת הן את זיהוי מקור הזיהום והן את הדרך הטובה והיעילה ביותר להתמודדות עמו. כחלק מקבוצת בלפור העולמית, הקונצרן הרב-לאומי הגדול ביותר לשיקום נזקים ונזקי סביבה, אנו מחזיקים בידע המתקדם ביותר בנושאי טיהור שפכים, ועובדים עם מומחי המים המובילים בעולם.

מה אנחנו עושים?

על תחום טיהור השפכים בישראל אמונה חברת הבת של קבוצת בלפור ישראל - IED. החברה פועלת בליווי תאגידי מים בהתמודדות עם תוכניות דיגום שנתיות לפי דרישות המשרד להגנת הסביבה, ומספקת ייעוץ ותכנון של מתקני טיהור שפכים במפעלים חדשים, וכן מסייעת בטיפול במתקנים ישנים ולא תקינים.
IED מספקת ייעוץ, ליווי וסיוע בבדיקת חשבונות חורגים וייצוג מול תאגידי מים. כמו כן אנו מספקים ליווי וייעוץ ללקוחות ותאגידים בנושא זיהום שפכים. טובת הלקוח תמיד נגד עינינו, כשהמטרה הראשונית היא למנוע את הנזק במידת האפשר, ובמידה שהנזק כבר נוצר - לתקן ולשקם אותו באופן המקצועי, האמין והמהיר ביותר. כדי למנוע זיהום נוסף ונזק כספי גדול, אנו מתכננים עבור לקוחותינו לוח דיגומים שנתי, ומבצעים בדיקת חשבונות וקנסות, תוך ווידוא קפדני של התאמתם למוסכם בחוק.
מפעל שנמצא כי רמת הזיהום בו חורגת מהמותר מוזמן לשימוע ומקבל קנס לפי טבלת חומרת הזיהום והשיקום במכון טיהור השפכים, אך לפעמים נפתחים גם הליכים פליליים נגד הגורם המזהם. במקרה כזה אנו מלווים את לקוחותינו בהליכים טרום פליליים ובתוך ההליך הפלילי, ועוזרים להציג ולהפעיל תוכנית שיקום ומניעת זיהום עתידי.
זכרו- מי שפכים מזוהמים פוגעים בסביבה ומייצרים נזק כלכלי אדיר שללא טיפול מיידי ומהיר עלול לגדול במהירות. 

אנו נענים לכל קריאה באופן מיידי על מנת לתת את השירות המהיר ביותר שיעזור לך לקדם את המשך העבודה
התקשרו עכשיו ל-1-800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירות אמין, מקצועי ומהיר

 שפכים מביוב

דואגים לעולם נקי

במטרה לדאוג לעולם נקי יותר, המתבסס על קרקעות נקיות ומי תהום טהורים, פועלת חברת בלפור ישראל לטיהור מים מזהמים ופוגעים במשאבי הטבע היקרים לנו. הזיהום נגרם כתוצאה מדליפות בתחנות דלק, בעת הובלת חומרים מסוכנים הנמצאים בשימוש בתעשייה הכימית והפטרוכימית וכתוצאה מגורמים נוספים. החומרים המזהמים הללו מחלחלים אל הקרקע ומזהמים אותה, וללא טיפול הולם מהווים גם איום על מאגרי מי התהום השוכנים תחת אותן הקרקעות.

שפכים מזהמים מקרקעות

קרקעות מזוהמות אינן ניתנות לשימוש, לא לצרכי תעשייה לא לצרכי בניה ולא לשום צורך למעשה. יתרה מכך, כל זיהום בקרקע מהווה איום על מי התהום שלנו ולכן מחייב נקיטת צעדים מידיים לטיהור השפכים המזהמים את הקרקע. בהתחשב בעובדה כי במדינה קטנה כמו שלנו שטח הקרקעות קטן מלכתחילה, כל פיסת קרקע חשובה מאין כמותה. חברת בלפור ישראל מבצעת מגוון עבודות לשיקום הקרקעות אשר זוהמו ברמות שונות, החל מזיהום קל אשר ניתן לטיהור באמצעות 'שטיפת הקרקע' בלבד ועד לזיהום החמור ביותר המחייב את פינוי הקרקע המזוהמת והטמנתה באתרים מאושרים.

טיהור שפכים מזהמים ממי תהום

במקרים בהם חלחלו השפכים המזהמים אל מי התהום, נדרשת מומחיות ייחודית המאפשרת הן את זיהוי מקור הזיהום והן את הדרך הטובה והיעילה ביותר להתמודדות עימו. חברת בלפור ישראל בעלת הידע, הכלים, כוח האדם והניסיון הדרושים לצורך טיהור מי תהום, החל משלב הבדיקות המקדימות, דרך קבלת ההחלטות ועד לביצוע העבודות, הכוללות הקמת מתקני שיקום בשיתוף ובפיקוח המשרד לאיכות הסביבה.

מענה מיידי בכל שעות היממה

חברת בלפור ישראל מציעה שיטות וטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות הן את שיקום הקרקע והן את טיהור מי התהום. שיטות אלו ואחרות הינן פרי עבודת מחלקת הפיתוח והמחקר של הקונצרן הבינלאומי BELFOR INTERNATIONAL עימו נמנית החברה, המשקיעה משאבים רבים לשימור ושיקום עולמינו.
החברה ערוכה להגיב במהירות לכל אירוע ומספקת מענה מידי בכל שעות היממה, בכדי להבטיח את מזעור הנזק מחד והגדלת סיכויי השיקום מנגד. בכל בעיה ובכל שאלה, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר וליהנות מהידע והניסיון הרב שצברנו לאורך קרוב ל- 30 שנות פעילות, שהקנו לנו את מעמדנו כחברה המובילה בתחום השיקום בנזקי שריפות, נזקי מים, פגעי טבע ונזקים אקולוגיים.
 

אל תתנו לנזק סביבתי להחמיר! אנו נענים לכל קריאה באופן מיידי על מנת לעצור ולייצב את הנזקים כבר בשלבים הראשונים מנעו את החמרת הנזק, והתקשרו ללא דיחוי ל-1800-380-000 או צרו קשר להערכת הנזק ולקבלת הצעת מחיר לשיקום סביבתי

לקריאה נוספת

זיהום מים

חברות התעשייה הן מקור עצום של זיהום מים. הן מייצרות חומרים שמזהמים את המים ומזיקים לבני האדם והסביבה.

סקרי קרקע

התנהלות שגויה עם תשתיות ביוב, סילוק לא נכון של פסולת, קווי הולכת דלק פגומים - כל אלה ועוד עלולים להוביל לזיהומי קרקע. עם המודעות הגוברת לשמירה על איכות הסביבה, כל חשד קל לזיהום יכול להוביל לדרישה מצד הרשויות לסקר קרקע מקיף ויסודי.