שיקום תכולה לאחר שריפה באיכות ובמהירות האפשרית
פתיחת תפריט הנגישות  
1-800-380-000
מוקד 24X7:  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU

שיקום תכולה לאחר שריפה

בלפור במבנה שרוף

על אף הנזקים הנגרמים למבנה, אין עוררין על כך כי הפגיעה הקשה ביותר הנגרמת כתוצאה מן האש שאחזה במבנה היא דווקא בתכולתו. בין אם מדובר על תכולת בית מגורים, משרד, מפעל וכן הלאה, הנזקים הנגרמים מובילים לשיבוש אורח החיים/ העבודה ואף השבתת הפעילות כולה במקום. בכדי למזער את הנזק לרכוש ובכדי להבטיח את שלומם של השוהים במבנה, נוקטת חברת בלפור ישראל במספר צעדים מיידים, ביניהם:
  • ניתוק החשמל כצעד ראשוני
  • פינוי פסולת מסוכנת
  • פינוי ריהוט שניזוק, פינוי שטיחים שספגו פיח ומים
  • פינוי הבגדים שספגו פיח למכבסה הקרובה לסילוק ריחות שנלווים
  • הוצאת הציוד האלקטרוני לטיפול מיידי למניעת קורוזיה
  • ועוד….


 

שיקום נזקי אש בציוד חשמלי ואלקטרוני / ציוד מכני ומכונות / מסמכים ותיעוד

בדומה לנעשה בעת שיקום נזקי מים גם לאחר שריפות, המכובות כידוע באמצעות מים, מעניקה חברת בלפור ישראל מגוון שירותים מתקדמים להצלת ציוד חשמלי ואלקטרוני, ציוד מכני ומכונות, שיקום מבנים, הצלת מסמכים ותיעוד ועוד. החיבור בין משקעי הפיח, המצטברים כתוצאה משריפת פולימרים, יחד עם מים גורם להיווצרות חומצה מלחית, המאכלת כל חומר בו היא נוגעת. בנוסף, שילוב זה תורם להתפתחות מהירה של קורוזיה, הפוגעת בציוד. יכולת התגובה המהירה, הידע, המומחיות, הציוד והחומרים המתאימים מהם אתם נהנים בעת הבחירה בשירותינו, מבטיחים שיעורי הצלחה גבוהים בשיקום הציוד והמכשור.

מחזירים אתכם לשגרה

בכדי למזער נזקים, הן לרכוש והן לארנק, יש למהר ולפעול לשיקום נזקי האש באמצעים המתקדמים ביותר, הטכנולוגיות החדישות ביותר והצוות הטוב ביותר. כל אלו, לצד יתרונות רבים ונוספים ביניהם קרוב ל- 30 שנות ניסיון, תמיכה של קונצרן בלפור ישראל הבינלאומי ועוד, מבטיחים לכם חזרה מהירה לפעילות תקינה, בבית, במפעל או בחברה.

אנו מתחייבים למענה מיידי בכל שעות היממה והולם לצרכי החברה, בכלל זה גם הקמת מעבדות ניידות בשטח במקרים בהן לא ניתן לנייד את התכולה הפגועה אל המעבדות הנייחות. כיבוי השריפה הוא רק השלב הראשון בתהליך השיקום ממנה, צרו קשר ותיהנו מהליך מהיר ויעיל בדרך לחזרה מלאה לשגרה.שיקום תכולה לאחר שריפה

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח. 
אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי טיפול בנזקי אש ועשן

לקריאה נוספת

שיקום מבנים

שיקום מבנים באמצעות ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדישות

מעבדת אלקטרוניקה לשיקום ציוד

/נזקי-אש/שיקום-ציוד-מכני-ומכונות/

מעבדה להצלת מאגרי מידע, אוספים ויצירות אומנות

ייבוש ושחזור מסמכים, ניירת רטובה, מידע דיגיטלי ומגנטי, ספרים ויצירות אומנות מנזקי מים ואש