שיקום נזקים סביבתיים

מאת: בלפור ישראל

עם גבור המודעות הסביבתית ברחבי העולם וכניסתם של חוקים בינלאומיים מחמירים בתחום הגנת הסביבה, שמחייבים לא רק מניעת הרס סביבתי אלא אף שיקום סביבה שנפגעה, גאה בלפור ישראל להוביל את תחום שיקום הנזקים האקולוגיים בישראל.

כחלק מקבוצת BELFOR הרב-לאומית, הגדולה בעולם בתחום שיקום נזקים, עם מומחיות ייחודית בשיקום נזקים אקולוגיים, אנו עוסקים בכל סוגי השיקום הסביבתי, בעצירת התפשטות נזקים ובמניעת נזקים נוספים. הצוות המקצועי שלנו מתמחה בטיפול במפגעים אקולוגיים שונים דוגמת פינוי אסבסט, טיפול בקרקע מזוהמת, טיהור מי תהום, טיפול בשפכים תעשייתיים, שפיכת דלקים, טיפול בחומרים מסוכנים, פירוק מפעלים, ביצוע סקרי קרקעות ועוד. בידינו כל ההסמכות, הרישיונות וההיתרים לאיסוף חומרים מסוכנים, נטרולם, הובלתם ומסירתם לחברות שמתמחות בהשמדתם, או הטמנתם.

הודות לידע ולניסיון הרבים, הנגישות למעבדות המתקדמות ביותר, הציוד המשוכלל ולא פחות חשוב – קשר ההדוק עם עמיתים מקצועיים ברחבי העולם, אנו מצליחים לטפל בפרויקטים המורכבים ביותר, ומוכיחים שוב ושוב כי שיקום סביבתי אפשרי גם לאחר מפגעים סביבתיים שהותירו נזקים חמורים ביותר. עם זאת, חשוב לזכור כי מפגעים סביבתיים נוטים להתפתח ולהתפשט במהירות, ולהפוך לקשים ויקרים לטיפול ככל שעובר הזמן, ולכן יש לטפל בכל מפגע סביבתי ללא דיחוי!

אל תניחו לנזק סביבתי להחמיר! אנו מגיבים לכל קריאה באופן מיידי על מנת לעצור את הנזקים ולייצבם עוד בשלבים הראשונים. מנעו את החמרת הנזק, והתקשרו ללא דיחוי ל-1-800-380-000 או צרו קשר להערכת הנזק ולקבלת הצעת מחיר לשיקום סביבתי.

שיקום נזקים אקולוגיים

שיקום נזקים אקולוגיים: טיהור קרקעות, טיהור אוויר, הסרת אסבסט והטמנתו ועוד.

חברת בלפור ישראל דואגת ופועלת למען עולם נקי יותר בשיתוף פעולה ובפיקוח המשרד להגנת הסביבה בישראל.

טיפול בקרקע מזוהמת

ישנם גורמים רבים המובילים לזיהום הקרקע וזיהום מי התהום בחומרים נדיפים, פחמימני דלק, חומרים ארומטיים נדיפים ופנולים. בין הגורמים השכיחים ניתן לציין דליפות בתחנות דלק, דליפות בעת הובלת חומרים מסוכנים המאפיינים את התעשיות השונות כגון התעשייה הכימית והפטרוכימית ואחרים. חברת בלפור ישראל נעזרת בשיטות, טכנולוגיות וציוד מתקדמים לבניית מתקנים המשמשים לשיקום זיהום קרקע ולמי התהום:
זיהום קל מטופל בשטח באמצעות טכנולוגיית 'שטיפת קרקע'. הטיפול בזיהום בינוני מתבצע גם הוא בשטח, אך מטופל באמצעים ביולוגיים ובאמצעים נוספים.
זיהום חמור מצריך ריכוז ואיסוף קרקע מזוהמת והטמנתה באתרים מורשים.

הסרת אסבסט והטמנתו

אף שכיום כבר ידוע כי אסבסט הוא חומר מסרטן והחשיפה אליו מסוכנת ביותר, בעבר הוא זכה לפופולריות רבה בשל היותו חומר מבודד. במשך עשרות שנים נעשה שימוש באסבסט כעניין שבשגרה בגגות, בתקרות, בארובות, בפירי מעליות, בכלי שיט, בדוודים תעשייתיים, ועוד.
בשל הסיכון הגבוה שהאסבסט מהווה לבריאות הציבור, אנו רואים חשיבות רבה בהסרתו ובסילוקו. עובדי השטח של בלפור משתתפים בקביעות בהכשרות ייעודיות על מנת לקבל את הכלים המקצועיים העדכניים ביותר, ואת אמצעי הבטיחות הדרושים, לצורך הטיפול באסבסט.
טיפול באסבסט מחייב ידע והבנה מעמיקים של החומר ושל מאפייניו. כך, למשל, אנו מקפידים לבצע פינוי אסבסט רק לאחר עטיפה מיוחדת, על מנת למנוע ריחוף של סיבי האסבסט אל האוויר, ולמנוע ממנו לחדור לדרכי הנשימה של אלו הנמצאים בסביבה.

מחויבים לסביבה נקייה

ההגנה על הטבע ועל בריאות הציבור מחייבת שיקום סביבה מקצועי בכל מקום שנפגע על ידי מזהמים מסוכנים. המחויבות שלנו בבלפור לנושא היא בלתי מתפשרת, ואנו רואים בתחום זה שליחות בעלת חשיבות עליונה.
בלפור ישראל בעלת רישיון והסמכה מטעם הוועדה הטכנית הבין-משרדית לאבק מזיק בישראל, ואנו עובדים בשיתוף מלא עם המשרד להגנת הסביבה ותחת פיקוחו. החברה מנהלת מערכת הבטחת איכות על פי התקנים המחמירים ביותר, ומתעדכנת באופן שוטף בשיטות העבודה ובטכנולוגיות החדישות ביותר.

צוות המומחים של בלפור מורכב ממהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ואנשי שטח, שפועלים ללא לאות, במקצועיות בלתי מתפשרת ותוך הקפדה על התקנים הישראליים והבינלאומיים המחמירים ביותר, על מנת לשקם נזקים אקולוגיים, למנוע את הישנותם, ולהחזיר את החיים למסלולם כמה שיותר מהר.

אל תניחו לנזק סביבתי להחמיר! אנו מגיבים לכל קריאה באופן מיידי על מנת לעצור את הנזקים ולייצבם עוד בשלבים הראשונים. מנעו את החמרת הנזק, והתקשרו ללא דיחוי ל-1-800-380-000 או צרו קשר להערכת הנזק ולקבלת הצעת מחיר לשיקום סביבתי.

במקרה חירום, הזמן הוא המפתח. אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לבלימה מהירה של הנזק.

לקריאה נוספת:

טיהור מי תהום

לא אחת, מזדהמים הקרקע ומי התהום עקב שריפות, שיטפונות, חלחול מתמשך של חומרים רעילים, או אירועים שחומרים מסוכנים מעורבים בהם.הצעד הראשון שנוקטים מומחי בלפור הוא

פירוק מפעלים

אנחנו מכירים היטב את כל "שרשרת המזון" התעשייתית בכל הקשור לניצול מיטבי של הפסולת, חומרי הגלם והציוד במפעל, ופועלים למיקסום הרווח והניצולת מפירוק המפעל, והכל

זיהום קרקע

זיהום קרקע מעל לרמות התקן המותר אינו מאפשר שימוש בקרקע בכל דרך שהיא, לרבות לצרכי תעשייה, חקלאות ובינוי. יתרה מכך, כל זיהום קרקע מהווה איום

סקר קרקע

התנהלות שגויה עם תשתיות ביוב, סילוק לא נכון של פסולת, קווי הולכת דלק פגומים – כל אלה ועוד עלולים להוביל לזיהום קרקע. אך גם כאשר