שיקום נזקי מים בעזרת ציוד חדיש, שיטות מתקדמות וצוות מקצועי.
פתיחת תפריט הנגישות  
1-800-380-000
מוקד 24X7:  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU

שיקום נזקי מים – תנו למומחים לעשות את העבודה

שיקום באמצעות ציוד חדיש, טכניקות מתקדמות וצוות מומחים מוביל.
כתוצאה מחדירת מי גשמים, שיטפונות, פיצוצים בצנרות, הצפות מי ביוב ועוד נוצרים נזקי מים במבנים, בציוד ובתכולה. שיקום נזקים אלו זו המומחיות שלנו, בחברת בלפור ישראל.

שיקום באמצעות ציוד חדיש, טכניקות מתקדמות וצוות מומחים מוביל.

כתוצאה מחדירת מי גשמים, שיטפונות, פיצוצים בצנרות, הצפות מי ביוב ועוד נוצרים נזקי מים במבנים, בציוד ובתכולה. שיקום נזקים אלו זו המומחיות שלנו, בחברת בלפור ישראל.

הטיפול הנכון בזמן הנכון

נזקי מים שונים, ביניהם רטיבות, לחות, זיהום המים ועוד מובילים במהרה להתפתחות נזקים נוספים במבנה ובתכולתו כגון התנפחות, התרופפות חיבורים, קורוזיה, עובש וריחות רעים במבנה, בתכולה ובציוד. השתלטות מיידית על הסביבה הרטובה מבטיחה יכולת שיקום מרשימה של נזקי המים. חברת בלפור ישראל מספקת מענה מיידי לקריאות, לכל אורך שעות היממה, וטיפול יעיל לצרכי שיקום הנזקים, המתבסס על הציוד והטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום המוצאות אל הפועל על ידי הצוות המיומן והמוכשר ביותר למשימה.

ייבוש תת רצפתי

שיקום ציוד חשמלי ואלקטרוני

השילוב בין מים לבין חשמל, כידוע לכולם, אינו אידיאלי בלשון המעטה. מים הבאים במגע עם ציוד חשמלי או אלקטרוני גומרים לתהליך שיתוך (התפתחות קורוזיה) מואץ על גבי משטחים, במעגלים מודפסים ובלוחות פיקוד ובקרה של ציוד ומכשור חשמלי ואלקטרוני. מעבדות השיקום של חברת בלפור ישראל מאפשרות טיפול בכמות גדולה ומגוונת של ציוד ומכשור אלקטרוני וחשמלי, שניזוקו בשל מגע עם מים. במקרים בהם הוצאת הציוד משטח המפעל/ חברה אינו מתאפשר, בין אם משיקולים טכניים ובין אם משיקולים ביטחוניים, אנו דואגים לפריסת מעבדות ניידות בשטח, המאובזרות בכדי לספק מענה מהיר ויעיל במקום המפגע.

לרשותנו ניסיון עשיר בשיקום ציוד ומכשור אלקטרוני בחברות היי- טק, מעבדות ומפעלי אלקטרוניקה ומיקרואלקטרוניקה מהמובילים בארץ ובעולם.

שיקום ציוד מכני ומכונות

תהליך קורוזיה מואץ מתפתח גם במשטחים מסיביים ומכלולים של המכונות אשר באו במגע עם מים. חברת בלפור ישראל מעמידה צוות מקצועי, ובו מהנדסים וטכנאים בכירים בתחומי המכונות, החשמל, המטלורגיה, האופטיקה, האוטומציה, הרובוטיקה ועוד, אשר יחד עם ציוד וחומרים מתאימים מבטיחים שיעורי הצלחה גבוהים בעצירת הנזק במכונות וברכיביהן והשבתן לפעילות מלאה במהירות האפשרית. הידע העומד לרשותנו במגוון תחומי הנישה הנכללים תחת הקטגוריה המכנית, מאפשר לא רק שיקום נזקי מים המתגלים בציוד, אלא גם הבנה מלאה של הצרכים הייחודים לכל עסק ועסק.

אנו מתגאים בהיותנו חברה עתירת ניסיון בשיקום מכונות ורכיביהן, במגוון רחב של מפעלים תעשייתיים בתחומי המזון, הטקסטיל, הפלסטיקה, מוצרי הצריכה, הדפוס, התרופות והביטחון.

הצלת מסמכים ותיעוד

מסמכים, ספרים ורשומות אחרות מהוות חלק בלתי נפרד, גם בעידן ממוחשב, ממאגרי המידע של כל ארגון. בעת מגע עם מים מתחילים תהליכים פיזיקליים, כימיים וביולוגיים המחריפים במהירות את הנזק הנגרם. לחברת בלפור ישראל יכולת להציל סוגי מדיה רבים, ביניהם: מסמכי נייר, ספרים, תצלומים, קלף ויצירות אמנות, מדיה מגנטית ומדיה אופטית, הודות לטכנולוגיות חדישות כגון ייבוש בוואקום וייבוש בהקפאה.

כחלוצים בתחום הצלת מסמכים ותיעוד בארץ, זכינו במהלך שנות פעילותנו הרבות לקחת חלק בהצלת תיעוד בעל ערך אישי ולאומי, אשר אין לו תחליף.

 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום נזקי מים

לקריאה נוספת

טיפול בהצפות בבתים פרטיים ומבנים מסחריים או תעשייתיים

טיפול על ידי שאיבה וסילוק המים באמצעות ציוד ייבוש ייחודי

טיהור שפכים מזהמים מקרקעות ומי תיהום

טיהור מים מזהמים לשיקום הקרקע, לטיהור המים ולעולם נקי יותר.

ייבוש תת-רצפתי וייבוש מבנים

ייבוש מבנים מתבצע לאחר נזילות מים או ביוב, כאשר המים נספגים בחלקי המבנה והתכולה השונים ועלולים עם הזמן לגרום להם נזק.

הסרת חלודה

מהי חלודה? מה הנזק שהיא גורמת? כיצד ניתן למנוע מחלודה להיווצר? במידה וכבר נוצרת חלודה – כיצד ניתן להסיר אותה? הסרת חלודה הפתרון של בלפור ישראל.

שיקום מבנים

שיקום מבנים באמצעות ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדישות