שיקום נזקים אקולוגיים
פתיחת תפריט הנגישות  
1-800-380-000
מוקד 24X7:  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU

שיקום נזקים אקולוגיים

עם העלייה במודעות הסביבתית העולמית וכניסתם של חוקים בינלאומיים מחמירים שמחייבים לא רק מניעת הרס סביבתי אלא אף שיקום סביבה שנפגעה, בלפור ישראל גאה להוביל את תחום שיקום הנזקים האקולוגיים בישראל.

כחלק מהקונצרן הרב-לאומי הגדול בעולם לשיקום נזקים, עם מומחיות ייחודית בשיקום נזקים אקולוגיים, אנו עוסקים בכל סוגי השיקום הסביבתי, בבלימת התפשטות נזקים ובמניעת נזקים נוספים. הצוות המקצועי שלנו מתמחה בטיפול במזהמים שונים דוגמת אסבסט, זיהום קרקע, זיהום מים, הסרת עופרת, נטרול פסולת רעילה, הרחקת חומרים מסוכנים, טיהור מי תהום ועוד - והכל תחת פיקוחו של המשרד להגנת הסביבה.

דגל בלפור

הודות לידע ולניסיון הרבים, למעבדות המתקדמות ביותר, לציוד החדיש ולא פחות חשוב - לקשר ההדוק עם הקולגות המקצועיים שלנו מסביב לעולם, אנו מצליחים לטפל בפרויקטים המסובכים ביותר, ואנו מוכיחים שוב ושוב כי שיקום סביבה הוא אפשרי גם לאחר אירועים מזהמים שהותירו נזקים חמורים ביותר. עם זאת, חשוב לזכור כי זיהומים נוטים להתפתח ולהתפשט במהירות, ולהפוך לקשים ויקרים לטיפול ככל שעובר הזמן, ולכן יש לטפל בכל זיהום ללא דיחוי!

אל תתנו לנזק סביבתי להחמיר! אנו נענים לכל קריאה באופן מיידי על מנת לעצור ולייצב את הנזקים כבר בשלבים הראשונים מנעו את החמרת הנזק, והתקשרו ללא דיחוי ל-1-800-380-000 או צרו קשר להערכת הנזק ולקבלת הצעת מחיר לשיקום סביבתי

 

פירוק אסבסט - לסביבה נקייה ובטוחה יותר

פירוק אסבסט על ידי צוות בעל הכשרה ייעודית, למניעת החשיפה המסוכנת לחומר.

פינוי אסבסט

פינוי אסבסט בהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה לאתרים מורשים בלבד ובאישור הממונה במשרד להגנת הסביבה.

הטמנת אסבסט

במאמר זה נציג מידע לגבי הטמנת אסבסט, למה הוא מסוכן ומדוע חשוב להטמינו בצורה מסודרת.

אסבסט סכנות

במאמר זה נסביר מהו אסבסט, מדוע הוא מסוכן ומהן דרכי הטיפול והפינוי המומלצות.

טיהור שפכים מזהמים מקרקעות ומי תיהום

טיהור מים מזהמים לשיקום הקרקע, לטיהור המים ולעולם נקי יותר.

סקר קרקע

עם המודעות הגוברת לשמירה על איכות הסביבה, כל חשד קל לזיהום יכול להוביל לדרישה מצד הרשויות לסקר קרקע מקיף ויסודי.

זיהום מים

הבעיה החמורה ביותר בזיהום הסביבתי הוא הפגיעה במי השתייה שלנו וביצורים הימיים שאנחנו אוכלים. החדשות הטובות הן - יש מה לעשות!

פירוק מפעלים

אנחנו מכירים היטב את כל "שרשרת המזון" התעשייתית בכל הקשור לניצול מיטבי של הפסולת, חומרי הגלם והציוד במפעל, ופועלים למיקסום הרווח והניצולת מפירוק המפעל, והכל בשקיפות מלאה מול הלקוח ועמידה בתקני בטיחות מחמירים.

סינדרום הבית החולה

בני המשפחה חולים כל הזמן ולא ברור למה? אלרגיות חדשות צצות, או שאלרגיות קיימות מוחמרות? העייפות לא מרפה? האווירה במשרד השתנתה לרעה ללא הסבר? התחלתם לחוש אחרת מבחינה פיזית לאחר שיפוץ או מעבר דירה? ייתכן שזוהי תסמונת הבית החולה (SBS - Sick Building Syndrom).

איכות אוויר במבנים

חברת בלפור ישראל מתמחה בנושא איכות אוויר במבנים כמו בנייני ציבור, בתי עסק, מבני תעשייה ובתי חולים שבהם מותקנות מערכות אוורור ומיזוג אוויר מרכזיות.

שיקום נזקים אקולוגיים: טיהור מי תהום, טיהור אוויר, טיפול באסבסט ועוד.

חברת בלפור ישראל דואגת ופועלת למען עולם נקי יותר בשיתופו ופיקוחו של המשרד להגנת הסביבה בישראל.

טיהור מי תהום

ישנם גורמים רבים המובילים לזיהום הקרקע וזיהום מי התהום השוכנים תחתיה בחומרים נדיפים, פחמימני דלק, חומרים ארומטיים נדיפים ופנולים. בין הגורמים השכיחים ניתן לציין דליפות בתחנות דלק, דליפות בעת הובלת חומרים מסוכנים המאפיינים את התעשיות השונות כגון התעשייה הכימית והפטרוכימית ואחרים. חברת בלפור ישראל נעזרת בשיטות, טכנולוגיות וציוד מתקדמים לבניית מתקנים המשמשים לצורך שיקום של נזקים הנגרמים לקרקע ולמי התהום:

• שיקום נזקים קרקע: זיהום קל מטופל בשטח באמצעות טכנולוגיית 'שטיפת קרקע'.
הטיפול בזיהום בינוני מתבצע גם הוא בשטח, אך מטופל באמצעים ביולוגיים.
זיהום חמור דורש את ריכוז ואיסוף הקרקע המזוהמת והטמנתה באתרים מורשים.
• טיהור מי תהום: זיהום המים בחומרים שאינם מסיסים מחייב טיפול בשיטת ה'הפשטה', לסילוק החומרים המזהמים ממי התהום.

טיהור אוויר

מערכות האוורור ומיזוג האוויר המרכזיות המשולבות כמעט בכל מבנה עסקי, ציבורי ותעשייתי, משמשות בית גידול לעובש וחיידקים הגורמים לפגיעה באיכות האוויר אותו נושמים השוהים במבנה ובהתאמה גם לפגיעה בבריאותם ('תסמונת הבניין החולה'-  SICK BUILDING SYNDROM). חברת בלפור ישראל מתמחה באבחון ובטיפול בבניינים ובמבנים ה'חולים', הודות לצוות מומחים בתחום בעלי הכרה בינלאומית ולאמצעים טכנולוגיים מתקדמים ויעילים ביותר המאפשרים שיקום של נזקים הנגרמים מ:

  • אבק בריכוזים גבוהים
  • עובש
  • וירוסים וחיידקים
  • אוזון
  • גזי פליטה שונים
  • ראדון

טיפול באסבסט

אף שכיום ידוע כי אסבסט הוא חומר מסרטן והחשיפה אליו מסוכנת ביותר, בעבר הוא זכה לפופולאריות רבה בשל היותו חומר מבודד. במשך עשרות שנים נעשה שימוש באסבסט כעניין שבשגרה בגגות, בתקרות, בארובות, בפירי מעליות, בכלי שיט, בדוודים תעשייתיים, ועוד.
בשל הסיכון הגבוה שהאסבסט מהווה לבריאות הציבור, אנו רואים חשיבות רבה בהסרתו ובסילוקו. עובדי השטח של בלפור משתתפים בקביעות בהכשרות ייעודיות על מנת לקבל את הכלים המקצועיים העדכניים ביותר, נוסף על אמצעי הבטיחות הנחוצים, לצורך הטיפול באסבסט.
הטיפול באסבסט מחייב ידע והבנה מעמיקים של החומר ושל מאפייניו. כך, למשל, אנו מקפידים לבצע את פינוי האסבסט רק לאחר עטיפה מיוחדת, על מנת למנוע ריחוף של סיבי האסבסט אל האוויר, ולמנוע ממנו לחדור לדרכי הנשימה של אלו הנמצאים בסביבה.

מחויבים לעולם נקי

ההגנה על הטבע ועל בריאות הציבור מחייבת שיקום סביבה מקצועי בכל מקום שנפגע על ידי מזהמים מסוכנים. המחויבות שלנו בבלפור לנושא היא בלתי מתפשרת, ואנו רואים בתחום זה שליחות בעלת חשיבות עליונה.
בלפור ישראל בעלת רישיון והסמכה מטעם הוועדה הטכנית הבין-משרדית לאבק מזיק בישראל, ואנו עובדים בשיתוף מלא עם המשרד להגנת הסביבה ותחת פיקוחו. החברה מנהלת מערכת אבטחת איכות על פי התקנים המחמירים ביותר, ומתעדכנת באופן שוטף בשיטות העבודה ובטכנולוגיות החדישות ביותר.
צוות המומחים של בלפור מורכב ממהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ואנשי שטח, שפועלים ללא לאות, במקצועיות בלתי מתפשרת ותוך הקפדה על התקנים הישראליים והבינלאומיים המחמירים ביותר, על מנת לשקם נזקים אקולוגיים, למנוע את הישנותם, ולחזיר את החיים למסלולם כמה שיותר מהר.

אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תתנו לנזק סביבתי להחמיר! אנו נענים לכל קריאה באופן מיידי על מנת לעצור ולייצב את הנזקים כבר בשלבים הראשונים. 
התקשרו ללא דיחוי ל1800-380-000 או צרו קשר להערכת הנזק ולקבלת הצעת מחיר לשיקום סביבתי