RED ALERT - המשכיות עסקית בכל מצב
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

RED ALERT - המשכיות עסקית בכל מצב

אין איום גדול יותר על עסק מאשר השבתה בלתי צפויה. אם עסק מפסיק לעבוד - אין ייצור, אין מכירות, אין הכנסות, והגרוע מכל - הלקוחות הולכים ומאבדים את אמונם בעסק. למרבה הצער תרחישים מסוג זה קורים חדשות לבקרים בעסקים בארץ ובעולם לאחר אסונות טבע גדולים, אירועים ביטחוניים ואסונות נקודתיים כגון שריפות והצפות - אירועים בלתי נמנעים שתמיד מלווים בהרס עצום ובפגיעה כלכלית כמעט בלתי מוגבלת בעסק.
אז איך מבטיחים המשכיות עסקית אם הגרוע מכל התרחש ?



במקרה חירום, הזמן הוא גורם מכריע

ככל שנוקפות השעות מרגע האסון - הנזק מחמיר. הגעה מהירה של צוות מקצועי הינה הגורם החשוב ביותר עבור המשכיות עסקית ע"י עצירת נזקים ומניעת החמרתם. חשיבותה של תגובה מהירה גוברת בעת אסונות רחבי היקף שעלולים להשפיע על אזורים נרחבים וליצור ביקוש גדול לכוחות הצלה ושיקום.
כאן נכנסת BELFOR לתמונה עם שירות RED ALERT®

שירות RED ALERT® של BELFOR מבטיח ללקוחותיו עדיפות על פני אחרים בזמני הגעת הצוותים לאזור האסון, ובביצוע עבודות מידיות לעצירת הנזקים. כבר למעלה מ-30 שנה אנו מסייעים לעשרות אלפי לקוחות שפרושים על-פני 28 מדינות לשמור על המשכיות עסקית ולהתאושש מנזקי אש ועשן, הצפות, איתני טבע, פיצוצים, זיהומים כימיים וביולוגיים ועוד. הביקוש לשירותים הולך וגדל ועדיפות על פני לקוחות אחרים עשויה להוות את ההבדל בין שרידות עסקית ושיקום מלא של העסק, לבין  סגירתו.

RED ALERT® - הכוננות שלך לשעת חירום

במקרי חירום כגון סערה אזורית, שיטפון, רעידת אדמה, צונאמי, שריפה, מלחמה או אסונות אחרים, אנו מפעילים תוכנית התאוששות מאסון שמטרתה עצירת נזקים ומניעת החמרתם, שיקום מהיר, שמירה על המשכיות עסקית וחזרה מהירה של העסק לשגרה. לקוחות RED ALERT® זוכים לעדיפות בשירותי החירום, גם על פני לקוחות BELFOR האחרים. אנו מגיעים לאזור האסון מהר ככל שניתן ונוקטים בפעולות מיידיות על במטרה להבטיח רציפות עסקית וחזרה מהירה לשגרה.

שירות Red ALERT® נותן לכם את השקט הנפשי בידיעה ש- BELFOR תהיה לצדכם בכל צרה ובכל תרחיש, תבטיח המשכיות עסקית, ותחזיר אתכם למסלול עבודה תקין במהירות, תוך חיסכון עצום במשאבים ובכסף. רוצים לשמוע עוד? לפרטים נוספים צרו קשר או התקשרו עכשיו: 1-800-380-000 

מה אנחנו עושים?

הפעילות הראשונית מכוונת לשמירה על המשכיות עסקית, מניעת התפשטות הנזקים, השתלטות על הסביבה הרטובה והפחתת השפעתם של תוצרי בעירה. השילוב של לחות ותוצרי בעירה עלול לגרום לקורוזיה קטלנית לחלקי מבנה, למערכות מכאניות ולפסי ייצור, שמשמעותה נזקים בלתי הפיכים ועלויות עצומות. המומחים שלנו נעזרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת לטהר ולשקם בניינים, מכונות, ציוד אלקטרוני, מסמכים, מלאי ושאר דברי ערך. כאשר קיימת תוכנית המשכיות עסקית, פעולות החירום מתבצעות בהתאם לה במהירות וביעילות גבוהות באופן משמעותי, והסיכוי של שרידות עסקית עולה עשרת מונים.
לאחר פעולות החירום הראשונות, ניגש הצוות להצלה ולשיקום מהירים של הסביבה הפגועה, ולהשבת העסק לתפקוד מלא במהירות.

תוכנית המשכיות עסקית - BCP

עסק שמעוניין להבטיח המשכיות עסקית במקרה של אסון חייב להיערך מבעוד מועד ולהכין תוכנית המשכיות עסקית - קווים מנחים להתנהלות העסק וצוותי השיקום בעת אסון. על התוכנית לכלול כמה שיותר פרטים שיסייעו לקבלת החלטות מהירה ולפעולה מיידית בעת אסון, כולל התגובה הראשונית הרצויה בעת אסונות שונים, צעדי בלימה ומזעור של נזקים, פעולות השיקום וההתאוששות.

סקר היכרות: חיסכון בזמן ובכסף עוד לפני שהתרחש אסון

מאחר שאסונות אינם צפויים ועלולים להתרחש בכל רגע, חשוב להיערך מראש לכל תרחיש אפשרי. לשם כך חבילת השירות RED ALERT® מתחילה בסקר היכרות עם העסק, שמטרתו להכיר את העסק ונכסיו עד לפרטים הקטנים ולתכנן את סוגי התגובה הייחודיים הדרושים במקרה של אסונות מסוגים שונים. כך אנחנו מוודאים שפעולות החירום יתבצעו באופן המהיר והיעיל ביותר, עם הנזק הכספי הנמוך ביותר ועם חזרה מהירה לפעילות השוטפת.

BELFOR - תמיד לצדכם, בארץ ובעולם

תוכנית RED ALERT® מופעלת על ידי BELFOR  -החברה הגדולה והמובילה בעולם לשיקום נזקים. עם כ-7,000 עובדים שפועלים במעל 100,000 פרויקטים בשנה, ועם הידע והטכנולוגיה המתקדמים בעולם, הקבוצה מובילה את עולם שיקום הנזקים כבר מעל 60 שנה. משיקום והצלת נכסים קטנים ועד לפרויקטים מסובכים בסדרי גודל ענקיים - צוותי בלפור תמיד לצדכם.
 

שירות Red ALERT® נותן לכם את השקט הנפשי בידיעה ש- BELFOR תהיה לצדכם בכל צרה ובכל תרחיש, תבטיח המשכיות עסקית, ותחזיר אתכם למסלול עבודה תקין במהירות, תוך חיסכון עצום במשאבים ובכסף. רוצים לשמוע עוד? לפרטים נוספים צרו קשר או התקשרו עכשיו: 1-800-380-000 

 
 
לקריאה נוספת

שיקום שריפה בסופרמרקט הגדול במדינה

לא חבל ? איזה בזבוז ! שלחו לרעבים באפריקה ! הערות כגון אלה נשמעו מכל עבר כשהגיעה לאוזני-כל החלטתה של הנהלת הסופרמרקט ונציגי חברת הביטוח להשמיד את כל הסחורה שעל-גבי המדפים, המחסנים והמקפיאים מבלי להותיר כל שריד.

מפגע האבק במפעלי טבע

גשם של אבק: הסרת מפגע האבק ממפעלי טבע בהר חוצבים, ירושלים

שיקום נזקי שריפה בכרמלית - 2017

בחודש פברואר 2017 פרצה שריפה באחד מקרונות הכרמלית שבתחנת כיכר פריז. בעיר חיפה, התחנה התת קרקעית, הראשונה או אם תרצו האחרונה בחלקה הנמוך של מנהרת הרכבת שנחנכה ב-1959, קרובה לים ומאפשרת התחברות מהירה לעסקים המגוונים שנמצאים בעיר התחתית ובקרבת הנמל.

האופרה של ווילס

כשהבלתי צפוי מתרחש: הצפה במחסן התלבושות של האופרה הלאומית של ווילס

שיקום מבנים

שיקום מבנים באמצעות ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדישות

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים