שיקום נזקים ללקוח עסקי מנוי על אזעקה אדומה - RED ALERT
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

RED ALERT

RED ALERT

אין איום גדול יותר על עסק מאשר השבתה לא צפויה שלו. אם עסק מפסיק לעבוד - אין ייצור, אין מכירות, אין הכנסות, והכי גרוע - הלקוחות הולכים ומאבדים את אמונם בעסק. למרבה הצער תרחישים מסוג זה מתרחשים חדשות לבקרים בעסקים בארץ ובעולם לאחר אירועים כמו אסונות טבע גדולים, אירועים ביטחוניים ואסונות נקודתיים כגון שריפות והצפות - אירועים בלתי נמנעים שתמיד מלווים בהרס עצום ובפגיעה כספית כמעט בלתי מוגבלת בעסק.
 

במקרה חירום, הזמן הוא המפתח

ככל שנוקפות השעות מרגע האסון - הנזק מחמיר. הגורם החשוב ביותר בבלימת הנזקים ובמניעת נזקים נוספים, שעלולים להיות אף חמורים יותר מהנזק המקורי, הוא הגעה מהירה של הצוות המקצועי לבלימת הנזק. הצורך בזמן תגובה מהיר גובר בעת אירועים גדולים, שעלולים להשפיע על אזורים שלמים וליצור ביקוש גדול ומחסור בכוחות הצלה ושיקום.
כאן נכנסת BELFOR לתמונה עם שירות RED ALERT®

שירות RED ALERT® של BELFOR מבטיח ללקוחותיו עדיפות על פני אחרים בזמני הגעת הצוותים לאזור האסון, ובביצוע עבודות מיידיות לבלימת הנזק. ב-30 השנים האחרונות אנו מסייעים לכ-100,000 לקוחות ב-28 מדינות להתאושש מדי שנה מאירועי אש ועשן, הצפות, נזקי סערה, פיצוצים, זיהומים כימיים וביולוגיים וכיו"ב. הביקוש לשירותים שלנו גדול, ועדיפות על פני לקוחות אחרים עשויה להיות ההבדל בין שיקום מלא של העסק לבין סגירה שלו.

RED ALERT® - הכוננות שלך לשעת חירום

במקרה חירום כגון סערה אזורית, שיטפון, רעידת אדמה, צונאמי, שריפה, מלחמה או אסונות אחרים, לקוחות RED ALERT® זוכים לקדימות במתן השירותים, גם על פני לקוחות BELFOR האחרים. אנו מגיעים לאזור האסון בתוך שעות ונוקטים בפעולות מיידיות על מנת לבלום ולמזער את הנזקים בשטח.

מה אנחנו עושים?

הפעילות הראשונית מכוונת לייצוב הסביבה ובקרת לחות, במטרה לעצור את התפשטות הזיהום והקורוזיה, שעלולים להיות הרסניים לסביבתם ולהיתרגם לעלויות עצומות. המומחים שלנו נעזרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת לטהר ולשקם בניינים, מכונות, ציוד אלקטרוני, מסמכים, מלאי ונכסים בעלי ערך ועוד.
לאחר פעולות החירום הראשונות, ניגש הצוות להצלה ולשיקום מהירים של הסביבה הפגועה, ולהשבת העסק לתפקוד מלא במהירות.

סקר היכרות: חיסכון בזמן ובכסף עוד לפני שהתרחש אסון

מאחר שמצבי חירום אינם צפויים ועלולים להתרחש בכל רגע, חשוב להיערך מראש לכל תרחיש אפשרי. לשם כך חבילת השירות RED ALERT® מתחילה בסקר היכרות עם העסק, שמטרתו להכיר את העסק ונכסיו עד לפרטים הקטנים ולתכנן את סוגי התגובה הייחודיים הדרושים במקרה של אסונות מסוגים שונים. כך אנחנו מוודאים שפעולות החירום יתבצעו באופן המהיר והיעיל ביותר, עם הנזק הכספי הנמוך ביותר ועם חזרה מהירה לפעילות השוטפת.

שירות Red ALERT® נותן לכם את השקט הנפשי בידיעה שבלפור תהיה לצדכם בכל צרה, ובכל תרחיש תחזיר אתכם למסלול עבודה תקין במהירות, תוך חיסכון עצום במשאבים ובכסף. לפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 1-800-550-121

 
השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים