נזקי אש ועשן - שיקום וטיפול מהיר על ידי בלפור ישראל
פתיחת תפריט הנגישות  
1-800-380-000
מוקד 24X7:  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU

נזקי אש

שריפה, אחד האסונות הנפוצים והתדירים ביותר, היא אירוע טראומתי ובעל פוטנציאל להשלכות הרסניות. בין אם מדובר בשריפה ביתית או בשריפה במפעל - גם לאחר שהאש כבתה, הנזקים לרכוש, לנפש ולהמשך התנהלות החיים עלולים להיות עצומים.

נזקי אש ועשן שאינם מטופלים באופן מיידי לאחר כיבוי השריפה עלולים להוביל להשלכות בסדרי גודל שקשה לתאר. הפיח, העשן והזיהום מהשריפה, לצד הקורוזיה והעובש שנוצרים מהמים ששימשו לכיבויה, ממשיכים ליצור נזק משני שהולך וגדל במהירות. אפילו שריפה קטנה עלולה לגרום בתוך זמן קצר לנזקים בלתי הפיכים למבנה, לתכולתו ולתשתיות המים והחשמל, ולעתים אף להביא לקריסת המבנה כולו.

השעות הראשונות הן קריטיות!

נזקי אש ועשן עלולים להיות הרסניים ביותר, אולם טיפול מקצועי מידי יכול לעשות את ההבדל בין נזק מינימלי לבין חורבן של ממש. הדרך יעילה ביותר לצמצום משמעותי של הנזקים היא תגובה מקצועית מהירה ואפקטיבית לעצירתם ולמניעת נזקים משניים. ללא טיפול מקצועי מיידי, נזקי האש עלולים לגרום לשיבוש בפעילות הבית או העסק, לנזק כספי עצום וגרוע מכל - לפגוע בבריאות. 

חלון ההזדמנות קטן, אבל יש מה לעשות


גם כשמדובר בנזק חמור, טיפול מקצועי יכול להשיג תוצאות מדהימות, אך חשוב לפעול במהירות. בשעות הראשונות שלאחר כיבוי האש עדיין ניתן להציל ולשקם מבנים ותכולה בצורה המיטבית, ולנטרל את החומרים הרעילים המסכנים את הבריאות. חשוב לזכור: בכל רגע שעובר, הנזק מחמיר.
הודות לציוד ייחודי, טכנולוגיות מתקדמות וצוות מקצועי בעל ניסיון וידע עצומים בשיקום נזקי אש, בלפור ישראל מצליחה להציל חלקים ניכרים מרכיבי המבנה והתכולה שניזוקו, לעצור את המשך היווצרות הנזק, לשקם את מה שנהרס ולהשיב את החיים למסלולם במהירות.

נגרמו לבית או לעסק נזקי אש ועשן? נקטו מיידית בפעולות הבאות:

  1. פָּנו מיידית את המקום על מנת להימנע משאיפת עשן
  2. התקשרו 1-800-380-000 והזעיקו את המומחים של בלפור
  3. התקשרו לסוכנות הביטוח כדי לברר את פרטי הפוליסה ולהפעילה
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח. 
אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי טיפול בנזקי אש ועשן

 

שיקום נזקי אש ועשן במבנים, תכולות וציוד

שיקום נזקי שריפות באופן מיידי, לחזרה מהירה לשגרת החיים והעבודה.

שיקום מבנים

שיקום מבנים לאחר שריפה או הצפה באמצעות ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדישות

שיפוץ מבנה שניזוק כתוצאה מאש ומים לחזרה מהירה לשגרה

שיפוץ על ידי צוות מקצועי: מהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים.

עבודות שיפוץ מקיפות לשיקום נזקים

עבודות מקיפות למבנים שניזוקו כתוצאה משריפות, הצפות, פגעי טבע ועוד.

מעבדת אלקטרוניקה - לשיקום ציוד אלקטרוני, חשמלי, מכני ואופטי שניזוקו בשריפות והצפות

לעתים קרובות פגיעתן הישירה של שריפות או הצפות הרסנית, אך הפגיעות הקשות ביותר הן דווקא אלה שלא נראות לעין - הנזקים המשניים הנוצרים כתוצאה מהאירוע או מאופן הטיפול בו.

מעבדה להצלת מאגרי מידע, אוספים ויצירות אומנות

ייבוש ושחזור מסמכים, ניירת רטובה, מידע דיגיטלי ומגנטי, ספרים ויצירות אומנות מנזקי מים ואש

עיטוף ביריעת ניילון מתכווצת לאריזה ואיטום זמניים

"אפשר לארוז הכל" - עיטוף ביריעת ניילון מתכווצת "שרינק" - פתרון מתקדם לאריזה ואיטום זמניים.

שיקום נזקי אש ועשן: טיפול יעיל ומהיר בשטח

בלפור ישראל מטפלת מדי שנה באלפי מוקדי שריפות ברחבי הארץ. באמצעות שיטות עבודה חדשניות, חומרים מתקדמים, טכנולוגיות עדכניות וצוות מקצועי מיומן, אנו מצליחים לבלום את המשך התפשטות נזקי השריפה והנזקים הנלווים לה, לבצע הליכי שיקום מבנים מורכבים, ולצמצם משמעותית את עלויות ואת משך השיקום.

טיפול מהיר מקטין נזקים ועלויות

עשרות אלפי שריפות פורצות מדי שנה בשטחים פתוחים, בבתי מגורים, בבניינים מסחריים ובמבני תעשייה, וגורמים לנזקים בהיקף עצום. האש היא מקור חום הרסני שגורם להיווצרות משקעים קורוזיביים כתוצאה מריאקציות כימיות, ולאלה השפעה הרסנית על המבנים שנפגעו ועל תכולתם.
טיפול בנזקי אש ועשן חייב להיות כמה שיותר מהיר על מנת להגדיל את הסיכויים להצלת התכולה והציוד, לשקם את המבנה, וכמובן לצמצם את עלויות השיקום. מהרגע שהאש כובתה, כל שעה שחולפת מובילה להעמקת הנזק ולהפסדים כספיים למשפחה או למפעל כתוצאה מהשבתת הפעילות העסקית ומהצורך למציאת מקום חלופי עד להשבת המבנה הניזוק לפעילות מלאה.

טיפול יעיל בהתאם לסוג המבנה ולפעילותו

אחת ההתמחויות החזקות של בלפור ישראל היא טיפול בנזקי אש ועשן מכל הסוגים, בבתי מגורים, בבניינים מסחריים ובמבני תעשייה. עם מיומנות וניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום ועם צוות מומחים מהשורה הראשונה, אנו פועלים בשיטות עבודה ייחודיות, בהתאם לסוג המבנה:
  • טיפול בנזקי אש בבתי מגורים מחייב את פינוי דיירי הבית, עד לעצירה ולייצוב מוחלט של התפשטות הנזק, תוך נטרול המזהמים. בהמשך אנו דואגים לשיקום ולשיפוץ המבנה עד להשבתו לקדמותו ולאכלוסו מחדש.
  • נזקי אש בבניינים מסחריים פוגעים במערכות החשמל, במיזוג האוויר ובמעליות, ועלולים לשתק את הפעילות העסקית בבניין כולו. אנו פועלים לעצירה מיידית של התפשטות הנזק ולהשבת הבניין לפעילות תקינה.
  • נזקי אש במבני תעשייה משביתים את פעילות הייצור במפעל וגוררים נזק כלכלי שעלול להיות עצום. במקביל לעבודת השיקום של תשתיות המבנה, הצוות המקצועי של בלפור דואג ליצירת תשתית חלופית המאפשרת חזרה מהירה לפעילות הייצור וצמצום הנזקים הכספיים.

בין היתר, טיפלנו במקרים הבאים של נזקי אש:

  • חברת "עוף עוז" - במשחטת עופות מודרנית שטרם החלה לפעול פרצה שריפה כתוצאה מהצתה זדונית, וכילתה אלפי מטרים רבועים של גג מבודד מפח ופוליאורתן. ייצוב תנאי האקלים במבנה מנע את התפתחותם של קורוזיה ושל זיהום חוזר, במקביל לעבודת סילוק המזהמים שחדרו לתוך המבנה.
  • קיבוץ בית אורן - השריפה הגדולה שפרצה בכרמל בשנת 2010 גרמה להרס מבנים רבים ולתכולתם ביישובים בית אורן, ימין אורד ועין הוד. לאחר תיקון מהיר של גגות המבנים שניזוקו כתוצאה מהשריפה, יוצבו פריטי התכולה שנפגעו. בהמשך שוקמו ושופצו המבנים על ידי בלפור, וכך יכלו המשפחות לשוב לבתיהן.
  • חברת "סולבר" - בחברה הבינלאומית המובילה לעיבוד סויה עבור תעשיית המזון פרצה שריפה שהשביתה לחלוטין את מתקני הייצור. האישור להפעלה מחדש מטעם רשויות הפיקוח על בריאות הציבור ניתן לאחר שצוות בלפור ביצע ניקוי הדף באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של קרח יבש.

טיפול בנזקי אש: הידע והניסיון עושים את ההבדל

חברת בלפור ישראל מובילה מאז הקמתה בשנת 1986 את תחום שיקום הנזקים בישראל, ובכלל זה נזקי אש ועשן, נזקי מים ועובש, פגעי טבע ונזקים אקולוגיים. שיטות העבודה החדשניות, החומרים המתקדמים, הטכנולוגיות העדכניות וכמובן - הצוות המסור והמקצועי שאין שני לו, מבטיחים ללקוחותינו הפרטיים והעסקיים את התוצאות הטובות ביותר.
צוות המומחים של בלפור מורכב ממהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ואנשי שטח, שפועלים ללא לאות, במקצועיות בלתי מתפשרת ותוך הקפדה על התקנים הישראליים והבינלאומיים המחמירים ביותר, על מנת לשקם את מה שנהרס ולחזיר את החיים למסלולם כמה שיותר מהר.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי טיפול בנזקי אש ועשן