שיקום נזקי אש ועשן ע"י בלפור העולמית-24X7
פתיחת תפריט הנגישות  
1-800-380-000
מוקד 24X7:  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU

שיקום נזקי אש ועשן במבנים, תכולות וציוד

שיקום נזקי שריפות באופן מיידי, לחזרה מהירה לשגרת החיים והעבודה.

חברת בלפור ישראל מתמחה בתחום שיקום נזקי אש ועשן, תוך השבת המבנה ותכולתו למצבו הקודם במהירות ויעילות לצמצום נזקים לרכוש מחד ונזקים כלכליים מנגד.


שיקום מבנים

השפעות אש ועשן הנוצרים במבנה כתוצאה משריפה שהתלקחה פוגעים במבנה, וללא טיפול הולם הן מובילות להתפתחות נזקים נוספים ביניהם ריחות טורדניים, התפתחות קורוזיה ופגיעה באיכות האוויר במבנה. לאור זאת, פועלת ראשית חברת בלפור ישראל לצמצום הנזקים ומזעורם על ידי:

  • שאיבת מי כיבוי עומדים באמצעות שואבי מים.
  • פינוי חלקי מבנה מסוכנים, תקרות, קירות גבס, חשמל וכו'.
  • טיהור המבנה ומערכות מיזוג האוויר.
  • ועוד.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח. 

אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי טיפול בנזקי אש ועשן


טירה שנשרפה ולפני שיקום טירה שנשרפה ואחרי שיקום
 

 


שיקום תכולה

על אף הנזקים הנגרמים למבנה, אין עוררין על כך כי הפגיעה הקשה ביותר הנגרמת כתוצאה מן האש שאחזה במבנה היא דווקא בתכולתו. בין אם מדובר על תכולת בית מגורים, משרד, מפעל וכן הלאה, הנזקים הנגרמים מובילים לשיבוש אורח החיים והעבודה ואף השבתת הפעילות כולה במקום. בכדי למזער את הנזק לרכוש ובכדי להבטיח את שלומם של השוהים במבנה, נוקטת חברת בלפור ישראל במספר צעדים מיידים, ביניהם:

  • ניתוק החשמל
  • פינוי פסולת מסוכנת
  • פינוי ריהוט שניזוק, פינוי שטיחים שספגו פיח ומים
  • פינוי הבגדים שספגו פיח למכבסה הקרובה לסילוק ריחות העשן
  • הוצאת הציוד האלקטרוני לטיפול מיידי למניעת קורוזיה
  • ועוד….

שיקום נזקי אש בציוד חשמלי ואלקטרוני / ציוד מכני ומכונות / מסמכים ותיעוד

בדומה לנעשה בעת שיקום נזקי מים גם לאחר שריפות, המכובות כידוע באמצעות מים, מעניקה חברת בלפור ישראל מגוון שירותים מתקדמים להצלת ציוד חשמלי ואלקטרוני, ציוד מכני ומכונות, הצלת מסמכים ותיעוד ועוד. החיבור בין משקעי הפיח, המצטברים כתוצאה משריפת פולימרים, לבין מי-כיבוי או אף הלחות שבאוויר גורם להיווצרות חומצה מלחית, המאכלת כל חומר בו היא נוגעת. בנוסף, שילוב זה תורם להתפתחות מהירה של קורוזיה, הפוגעת בציוד. יכולת התגובה המהירה, הידע, המומחיות, הציוד והחומרים המתאימים מהם אתם נהנים בעת הבחירה בשירותינו, מבטיחים שיעורי הצלחה גבוהים בשיקום הציוד והמכשור.​

מחזירים אתכם לשגרה

 בכדי למזער נזקים, הן לרכוש והן לארנק, יש למהר ולפעול לשיקום נזקי האש באמצעים המתקדמים ביותר, הטכנולוגיות החדישות ביותר והצוות הטוב ביותר. כל אלו, לצד יתרונות רבים ונוספים ביניהם למעלה מ- 30 שנות ניסיון, תמיכה של קונצרן בלפור ישראל הבינלאומי ועוד, מבטיחים לכם חזרה מהירה לפעילות תקינה, בבית, במפעל או בחברה.

אנו מתחייבים למענה מיידי והולם בכל שעות היממה. במידת הצורך, כמו במקרים בהם לא ניתן לנייד את התכולה נקים מעבדות שטח שמאפשרות טיפול מלא בציוד ובתכולה בדומה לנעשה במעבדות הקבועות.
כיבוי השריפה הוא רק השלב הראשון בתהליך שיקומה. צרו קשר ותהנו מהליך מהיר ויעיל בדרך חזרה לשיגרה מלאה. 
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח. 
אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי טיפול בנזקי אש ועשן