קבוצת בלפור - הקבוצה המובילה את עולם שיקום הנזקים, משיקום והצלת נכסים קטנים ועד לפרויקטים מסובכים בסדרי גודל ענקיים.
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

פרופיל החברה

BELFOR היא החברה הגדולה והמובילה בעולם לשיקום נזקים.

עם כ-8,000 עובדים ומעל 100,000 פרויקטים בשנה - משיקום והצלת נכסים קטנים ועד לפרויקטים מסובכים בסדרי גודל ענקיים - הקבוצה מובילה את עולם שיקום הנזקים כבר מעל 60 שנה. קבוצת BELFOR מחזיקה מספר חברות בת מובילות בתחומן, עם מחזור הכנסות שנתי כולל של מעל 1.5 מיליארד דולר.

כל הנזקים - כל הפתרונות

כחברת השיקום המובילה בעולם, אנו מתמחים בשיקום כל סוגי הנזקים. צוותי בלפור מוזעקים לעבודות שיקום לאחר שריפות, הצפות, רעידות אדמה, מפולות שלג ובוץ, דליפות חומרים רעילים, מתקפות טרור ואסונות נוספים. בין היתר עסקו צוותי בלפור בשיקום אזור אסון התאומים, בבלימת נזקי הוריקן 'קתרינה' ובשיקום הכרמלית בחיפה. לקוחותינו כוללים אנשים פרטיים, מפעלים, שירותים ציבוריים ואף ממשלות ברחבי העולם. בין היתר אנו מתמחים בבלימה ובטיפול בנזקים הבאים:

ייצוג מקומי, עוצמה בינלאומית

קבוצת BELFOR העולמית מתפרשת על פני 22 מדינות, עם למעלה מ-300 סניפים. למעשה, מעל 90% מהשווקים המבוטחים בעולם זוכים לנוכחות של סניף BELFOR. בשנת 1995 התמזגה לתוך הקבוצה חברת 'אקספרס שירותים', שהובילה את תחום שיקום הנכסים בישראל מאז שנת 1986, והפכה לסניף הישראלי של הקבוצה, תחת השם BELFOR ישראל שיקום בע"מ. הסניף הישראלי פועל כחלק בלתי נפרד מהקבוצה העולמית, ומבצע פרויקטים מורכבים בישראל ובחו"ל, תוך שילוב כוחות ושיתוף פעולה מלא עם הקולגות מסביב לעולם.


 

ציוד ייחודי וטכנולוגיות מתקדמות

ההצלחות הרבות של BELFOR ישראל בשטח מתאפשרות בזכות הנכסים הייחודיים שברשותה: בחברה עובדים מומחי השיקום המובילים בארץ ולרשותם המעבדות החדישות והציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר שקיים. הידע והניסיון של מומחי החברה מתעדכן תדיר, הודות לעבודה הצמודה עם הקולגות מסביב לעולם המהווים את חוד החנית של תחומי השיקום השונים, ובזכות החשיפה לאירועי שיקום יוצאי דופן בארץ ובעולם לאחר אסונות ענק.

שיתוף פעולה בין מנכ"לים מובילים

למרות גודלה העצום של הקבוצה העולמית, נשארה BELFOR חברה משפחתית חמה ומגובשת, וזאת הודות לאופיו של מקים הקבוצה, איש העסקים שלדון ילן. כמנכ"ל שקנה לעצמו שם של דמות צבעונית, בין היתר בזכות הופעתו האנושית והמרגשת בתוכנית "בוס בהסוואה", ילן ידוע גם כאיש עסקים חד וממולח שיצר שיטות עבודה ייחודיות. המוטו "בלפור היא המשפחה שלי" מלווה אותו לאורך עשרות שנים בעסקיו, ומהווה מודל להשראה למנכ"לים ולאנשי עסקים בכירים מסביב לעולם.
גם מנכ"ל הקבוצה הישראלית, נמרוד ורד, נוקט גישה דומה, ולא בכדי מתקיימים בין שני המנכ"לים קשרי ידידות אמיצים, מעבר לעשייה העסקית הענפה. כמו ילן, כך גם ורד מוביל את עסקיו ביד רמה אך עם הרבה אנושיות וחום. רבים מעובדי החברה מעידים כי האווירה החמה, לצד המקצועיות הבלתי מתפשרת, היא שהובילה אותם לבחור בקריירה ב-BELFOR ישראל.

בלפור - ראשונים בשיקום נזקים

החברה הישראלית מקפידה על רמת שירות בינלאומית בהתאם לתקנים המחמירים ביותר, ביניהם תקני EPA ,OSHA ותקני המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, בלפור ישראל מנהלת מערכת אבטחת איכות על פי תקן ISO 9001.

להורדת עלון החברה לחצ/י כאן
השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים