שיקום מסמכים ורשומות היסטוריות שניזוקו בסערה
פתיחת תפריט הנגישות  
1-800-380-000
מוקד 24X7:  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU

שיקום מסמכים ורשומות היסטוריות שניזוקו בסערה

תיאור מקרה: מחוז סוואני, פלורידה
רשם בתי המשפט Live Oak , Florida
אירוע נזק: מסמכים ורשומות היסטוריות שניזוקו בסערה

כשהסופה הטרופית "דבי" הכתה בחופי פלורידה והמשיכה לנוע לרוחב המדינה היא הותירה מאחוריה שיטפונות ונזקים בשיעור שעולה על 250 מיליון דולר.
נהר סוואני הגיע למפלס הגבוה ביותר מאז ההוריקן "דורה" ב- 1964.

משרדו של רשם בית המשפט של מחוז סוואני ב- Live Oak הוצף והותיר אלפי מסמכים ורשומות של בתי המשפט רווים במים ונתונים לסכנה של נזקים נוספים.

BELFOR מצילה את המצב

חברת BELFOR בודדה את האזור שנפגע ושגרה באופן מידי צוות של בעלי מקצוע מיומנים כדי לבצע את העבודה המייגעת של חיטוי מיקרוביאלי ואת תהליך השיקום של מסמכי הנייר.
נעשה שימוש בשואבים בעלי מסנני HEPA , ציוד ייבוש, מסננים לטיפול באוויר ובאופן זה שוקמו מסמכים ותצלומים בשיעור תפוסה של  2 טריילרים עמוסים,  ובכלל זה רשומות היסטוריות מן המאה ה-19.
בכדי לאפשר גישה למסמכי בית המשפט ולמסמכי רישום מקרקעין ולצמצם ככל שניתן את ההפרעות לפעילות השגרתית של מערכת בתי המשפט אפשרה BELFOR גישה לכל מסמך שנדרש תוך 24 שעות מהגשת הבקשה בכל מהלך עבודות השיקום.
כל המסמכים והרשומות של בית המשפט עברו בדיקות הבטחת איכות וגהות על ידי גהותן תעסוקתי בלתי תלוי, כדי שעובדי משרדו של רשם בתי המשפט יוכלו להשתמש במסמכים ללא כל חשש.

BELFOR הצליחה להשלים את הפרויקט במחיר נמוך בהרבה מזה שבקשו חברות אחרות ובמחצית מהזמן שהעריכו אחרים. BELFOR השלימה את כל פעולות השיקום תוך 14-יום בלבד.

"צוות העובדים היה מוכן היטב לטיפול בנזק ולמעשה שיקמו כל מסמך ורשומה והביאום למצב טוב יותר משהיו טרם שהסופה "דבי" הכתה.
בזכות העבודה הנפלאה על המסמכים שלנו והודות לתמחור המתחשב שחסך לנו עשרות אלפי דולרים, לא נותר לי אלא לשבח ולהלל את חברת BELFOR."

אריק מסגרוב
היסטוריון ומנהל רשומות
מחוז סוואני , משרד רשם בתי המשפט
לקריאה נוספת

מעבדה להצלת מאגרי מידע, אוספים ויצירות אומנות

ייבוש ושחזור מסמכים, ניירת רטובה, מידע דיגיטלי ומגנטי, ספרים ויצירות אומנות מנזקי מים ואש

ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים

ייבוש מבנים מתבצע לאחר נזילות מים או ביוב, כאשר המים נספגים בחלקי המבנה והתכולה השונים ועלולים עם הזמן לגרום להם נזק.

בין לקוחותינו

משרד האוצר בנק הפועלים כבאות והצלה המוסד לביטוח לאומי שטראוס ארומה אלביט מערכות מדא נסטלה טבע אלקטרה sky news פיליפס חברת החשמל דן בזק בנק דיסקונט בנק לאומי משרד האוצר בנק הפועלים כבאות והצלה המוסד לביטוח לאומי שטראוס ארומה אלביט מערכות מדא נסטלה טבע אלקטרה sky news פיליפס חברת החשמל דן בזק בנק דיסקונט בנק לאומי