חברת בלפור - שיקום לאחר שריפה של ספינת נוסעים איטלקית
פתיחת תפריט הנגישות  
1-800-380-000
מוקד 24X7:  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU

"אש על הסיפון"

שיקום לאחר שריפה של ספינת נוסעים איטלקית

 זמן קצר לפני הפלגת הבכורה פרצה אש בסיפון השביעי של ספינת נוסעים איטלקית מפוארת. עד מהרה התפזר העשן וחדר לשאר הסיפונים. צוות כיבו האש השתלט על השריפה, אך כדי לכבותה נאלץ להשתמש במי-ים מלוחים.
השילוב של מי-ים ופיח יוצר תערובת "קטלנית" שגורמת להתפתחות קורוזיה שמתחילה ל"נגוס" בכל-פה במתכות ובחומרים אחרים מהם בנויה הספינה.
 

כבה, תכנן ושקם.

 
בנוסף לטיפול בנזקי שריפה אופייניים הי ה על חברת BELFOR  להתגבר גם על הקורוזיה החריפה שנגרמה בגין השילוב ההרסני של מי-ים ופיח. כל זאת תחת מגבלות זמן מחמירות.
 
השקת הספינה הייתה מתוכננת לזמן הקרוב והיה עליה לעמוד בדרישות קפדניות של עיצוב וניקיון כיאה וכיאות לקהל לקוחות בעל דרישות גבוהות.
בעל המספנה היה נתון בלחץ אדיר, אם לא יעמוד בלוח הזמנים על-פי החוזה עלול הקונה לבטל את ההזמנה , או חלילה לחייבו בקנסות כבדים.


BELFOR נכנסת לתמונה

 
בעל המספנה פנה ל- BELFOR איטליה- חברה עם ניסיון עשיר בשיקום אניות מכולה וספינות נוסעים.
 
תוך 12 שעות הונחה על שולחנו של בעל המספנה תוכנית שיקום.
 
צוות השיקום מנה ממומחים משבע מדינות. 40 מהם היגיעו לוונציה תוך יום מעת האירוע ותוך זמן קצר תפח מספרם ועלה ל-80 .
 
מנגד תיקתק השעון, אך במאמץ משותף של כולם נמסרה הספינה לבעליה החדשים בדיוק במועד הנקוב. 
לקריאה נוספת

שיקום נזקי אש ועשן בבית מלון במגדלי טיילת דוד בתל אביב

במקום 120 נרות מהבהבים על-גבי עוגת יום הולדת, פרצה אש כתוצאה מריתוך צינור והפיצה להבות ועשן שזרמו כלפי מעלה דרך פירי המעליות והמדרגות לכל קומות הבניין .

שיפוץ מבנה שניזוק כתוצאה מאש ומים לחזרה מהירה לשגרה

שיפוץ על ידי צוות מקצועי: מהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים.

נזקי אש ועשן

שריפה, אחד האסונות הנפוצים והתדירים ביותר, היא אירוע טראומתי ובעל פוטנציאל להשלכות הרסניות. בין אם מדובר בשריפה ביתית או בשריפה במפעל - גם לאחר שהאש כבתה, הנזקים לרכוש, לנפש ולהמשך התנהלות החיים עלולים להיות עצומים.

שיקום נזקי אש ועשן במבנים, תכולות וציוד

שיקום נזקי שריפות באופן מיידי, לחזרה מהירה לשגרת החיים והעבודה.

הסרת חלודה

מהי חלודה? מה הנזק שהיא גורמת? כיצד ניתן למנוע מחלודה להיווצר? במידה וכבר נוצרת חלודה – כיצד ניתן להסיר אותה? הסרת חלודה הפתרון של בלפור ישראל.

בין לקוחותינו

משרד האוצר בנק הפועלים כבאות והצלה המוסד לביטוח לאומי שטראוס ארומה אלביט מערכות מדא נסטלה טבע אלקטרה sky news פיליפס חברת החשמל דן בזק בנק דיסקונט בנק לאומי משרד האוצר בנק הפועלים כבאות והצלה המוסד לביטוח לאומי שטראוס ארומה אלביט מערכות מדא נסטלה טבע אלקטרה sky news פיליפס חברת החשמל דן בזק בנק דיסקונט בנק לאומי