עוד בבלוג

שירותי ביובית

הצפה של מי ביוב היא צרה כפולה משום שהיא כוללת גם נזקי צנרת רגילים, כמו ריקבון עובש וקורוזיה, וגם חיידקים המייצרים סכנה תברואתית אמיתית.

אף אחד לא רוצה להתעסק עם הצפות ביוב, וכל סימן שהביוב לא מתפקד כמו שצריך מעורר תמיד דאגה, שלא לומר חרדה, לא כל שכן כשהוא מציף את הבית או המשרד. הצפה של מי ביוב היא אסון כפול משום שהיא כוללת גם את נזקי המים הרגילים, כמו ריקבון עובש וקורוזיה, וגם חיידקים שמייצרים סכנה תברואתית אמיתית. לכן, כשהביוב עולה על גדותיו, חייבים להתקשר מיד לבעל מקצוע שיבוא לעצור את הנזק באמצעות שירותי ביובית ולמנוע נזקים משניים בעתיד.

הגורמים להצפת ביוב

מערכת הביוב עשויה מצינורות רבים, ומידי פעם, באופן טבעי, נוצרת סתימה בצינור הביתי או בצינורות החיצוניים. סתימה בצינורות הביוב מונעת יציאה של מי הביוב מהמבנה, ובסופו של דבר מתרחש הבלתי נמנע – והוא עולה על גדותיו. הגורמים לסתימה בביוב יכולים להיות זריקה של מוצקים לאסלה, שורשי עצים החודרים לתוך הצינורות החיצוניים, או אבנים, מקלות ועלים החודרים למערכת הביוב העירונית. הצפת מים יכולה גם היא לגרום להצפת ביוב, משום שבזמן הניקוז היא עלולה להגביר את הלחץ על מערכת הביוב כולה. כשהמים בכיור או באסלה מתנקזים לאט, הדבר יכול להעיד על חסימה חלקית אשר ללא טיפול הולם תהפוך לחסימה מלאה שתגרום למי הביוב לעלות חזרה מהצנרת אל שטח הבית. אז נדרש שירותי ביובית.

שירות ביובית

מה אפשר לעשות בזמן הצפת ביוב?

כשמפלס המים במערכת הביוב שלכם עולה – אתם נמצאים בסיכון להצפה. התקשרו אלינו מיד להזמנת שירות ביובית, ובזמן שאתם מחכים, נסו להשתמש במערכת כמה שפחות כדי להקל על הלחץ שבה.
אם ההצפה לא נמנעה, לפני שמבצעים שאיבת ביוב באמצעות ביובית, הסירו את המכסים של ניקוז הרצפה והכניסו במקומם מכסי בקרה ממתכת כדי למנוע מהביוב כניסה לבית. עשו את אותו הדבר גם בשירותים ובאמבטיה. אין לכם מכסי בקרה? אל תחכו עד שקורה האסון כדי להכין את עצמכם. תוכלו למצוא מכסי בקרה בכל חנות אספקת צנרת מים.

שירותי ביובית – כיצד מאתרים הצפה בביוב ואיך מטפלים בה?

כאשר מזמינים שירותי ביובית לטיפול בסתימה בביוב, בשלב הראשון מאתרים את הסתימה באמצעות מצלמה תרמית משוכללת אשר מגלה את מיקומה המדויק ומאפשרת טיפול נקודתי בלבד, אשר חוסך זמן ונזק לסביבה.בלפור ישראל מחזיקה בציוד ובמכשור ביובית החדישים ביותר, כדי להבטיח תוצאות מקסימליות בזמן המינימלי. ממצלמות משוכללות ועד משאבות ביוב חדישות, אנו מספקים שירותי ביובית נרחבים, לכל סוגי הסתימות. אחרי הצילום אנו מבצעים פתיחת סתימות ביוב, דבר שנעשה בעזרת שלוש שיטות פוטנציאליות:

1. שאיבת ביוב בלחץ סטאטי גבוה
2. הזרמת מים בלחץ גבוה
3. שאיבת מים מבור הספיגה.

בור ספיגה הוא מעין דוד מבטון או חומרים אחרים. קרקעית הדוד היא אדמה שסופגת מים. לעיתים בור הספיגה מתמלא והאדמה בקרקעית אינה מסוגלת לספוג יותר. כדי שלא תהיה הצפה שואבים את המים מבור הספיגה.

אחרי שירותי ביובית – ממשיכים את הטיפול

גם אחרי טיפול ביובית ולאחר שמי השיטפונות נסוגו או צינור חסום נפתח, בלפור עדיין אתכם. הצוות המקצועי שלנו יבדוק את רכיבי המערכת המרכזיים שהיו מתחת למים: בורות ספיגה, נקזים, תיבות סעף ועוד. אם חלק כלשהו של המערכת כבר בא במגע עם הצפת מי ביוב, יש לשאוב את כל המוצקים והנוזלים לפני שימוש נוסף במערכת להבטחת שיקום מלא. אנו מפעילים גם מעבדות שיקום נזקים בכל רחבי הארץ כדי לטפל בחפצים והציוד שאולי נפגעו בעקבות ההצפה, ומבטיחים תוצאות מהירות ומקצועיות כדי שאתם תוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם כמה שיותר מהר.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי ביובית

במקרה חירום, הזמן הוא המפתח. אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לבלימה מהירה של הנזק.