בלפור ישראל - חשמל זמני וגנרטורים
פתיחת תפריט הנגישות  
1-800-380-000
מוקד 24X7:  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU

חשמל זמני וגנרטורים

בלפור היא חברת שיקום הנזקים הגדולה והוותיקה בישראל. ככזאת, אנו עדים מדי יום להשלכות ההרסניות שיש לאסונות גדולים כמו שריפה או הצפה, גם לאחר שאירוע האסון עצמו הסתיים. הטיפול בנזקי שריפה כרוך באתגרים מקבילים רבים. לאחר  שכובתה האש, עולה הצורך להתמודד עם נזקי מי הכיבוי ועם נזקי החום, העשן והפיח. המצב דומה גם בנזקי מים. לאחר השתלטות על הסביבה הרטובה, מתחיל תהליך הייבוש והשיקום הפרטני לכל מגוון הנזקים.
בלא מעט מקרים, הן בהצפות והן בשריפות, נדרש שיקום של תכולת המבנה. הדבר נעשה באתר הנזק או במעבדות השיקום המתקדמות של BELFOR אליהן מפונה התכולה.

אספקת חשמל זמני

באופן טבעי, לא ניתן יהיה לגשת למלאכת השיקום אם השריפה או ההצפה פגעו בתשתיות החשמל. BELFOR מספקת את כל השירותים הקשורים בשיקום נזקים תחת קורת גג אחת: שיקום המבנה והתכולה, וכן הצבת גנרטורים, הפעלתם ותדלוקם כדי להבטיח הספקת חשמל זמני ושיקום תשתיות חשמל. מרגע שתהליך השיקום יצא לדרך, כל צרכי הפרויקט מטופלים בידי צוותי BELFOR, במקצועיות וביעילות.

נזקי אש ומים למערכות החשמל

בכל מבנה, ובפרט במבנים תעשייתיים או מסחריים, קיימת מערכת חשמל שהיא עדינה ומורכבת. מערכת זו מוגנת וחבויה ברובה בקירות המבנה, אך בזמן שריפה או הצפה המים והאש עלולים לחדור את ההגנות הללו, ומערכת החשמל נחשפת לפגיעות חמורות של חום, עשן, פיח ומים, שעלולות להביא לקריסה מוחלטת של החשמל, ולנזקים משניים כגון קצרים, חלודה וקורוזיה. מעבר לצורך בהספקת חשמל זמני מיידי בזמן עבודות השיקום, לרוב יידרש גם שיקום נרחב של תשתיות חשמל כדי להחזיר את מערכות החשמל למצב פעיל ותקין בהקדם האפשרי.
כקבלן חשמל רשום לעבודות חשמל מתח נמוך ומתח גבוה, וכספק מוכר מטעם חברת החשמל, אנו עוסקים בכל עבודות החשמל, קטנות כגדולות. במקרה הצורך אנו מספקים חשמל זמני לשטח באמצעות גנרטורים חזקים ואמינים, ובמקביל מבצעים שיקום מקצועי של תשתיות חשמל כדי שאתם תוכלו לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

שומרים על איכות הסביבה

חברת BELFOR חרטה על דגלה את ערך שימור הסביבה. אנו לא מתפשרים בעניין זה, ומקפידים על שימור סביבה בריאה וירוקה, גם כאשר אנחנו מבצעים עבודות חשמל מורכבות ומסובכות, ובפרט שיקום תשתיות חשמל. לרשותנו עומדות הטכנולוגיות החדישות והמשוכללות ביותר בראייה סביבתית ובת קיימא כדי שגם אתם וגם הסביבה, תצאו נשכרים.
בין שאר הטכנולוגיות המתקדמות העומדות לרשותנו, אנו משתמשים בטכנולוגייה הירוקה והייחודית של ניקוי באמצעות קרח יבש, שיטה יעילה ביותר לסילוק פיח, אבק ומזהמים אחרים מלוחות חשמל. בשיטה זאת הקרח היבש מתפוגג מיד לאחר ההתזה, כך שלא נותרים שיירי פסולת בתום תהליך הניקוי.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! חברת בלפור היא קבלן חשמל מוסמך רשום ואנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח. 
זקוקים לשירותי חשמל זמני וגנרטורים? התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי חשמל זמני וגנרטורים

לקריאה נוספת