עוד בבלוג

נזקי צנרת עלולים לגרום להצפות – הקדימו תרופה למכה

נזקי צנרת שמתגלים בזמן יכולים לחסוך לכם הרבה מאוד כסף וכאב ראש

חברת בלפור ישראל מתקנת ומשקמת נזקי צנרת באמצעות ציוד חדיש, שיטות עבודה מתקדמות וצוות עובדים מקצועיים.

מקדימים תרופה למכה

ככל שתקדימו לאתר את קיומה של בעיה בצנרת, תוכלו להימנע מהתפתחות נזקים נלווים כמו רטיבות כלואה עובש, טחב וקורוזיה. איתור נזילות ורטיבות חבויה מתאפשר הודות לציוד מתקדם ושיטות עבודה חדישות, כמו אלו שאנו בחברת בלפור ישראל מציעים ללקוחותינו. גילוי מוקדם של הבעיה חוסך לכם לא רק את התפתחותם של נזקים מיותרים אותם ניתן למנוע, אלא גם את ההוצאות הכספיות הכרוכות בשיקום נזקי מים נרחבים ואת כאב הראש הנלווה לפגיעה בשגרת החיים או העבודה. 

מגוון שירותים ברמה אחת מעל כולם

כאשר הצנרת החבויה בקירות או ברצפה ניזוקה המים העוברים בה מחלחלים אל שאר חלקי המבנה וגורמים להתפתחות עובש ורטיבות, וזה במקרה הטוב בו גיליתם בזמן את הבעיה. במקרה הרע נוצר פיצוץ בצנרת,  מה שעלול להסתיים בהצפה. חברת בלפור ישראל מטפלת בנזקי צנרת שונים ומשיבה את המבנה לקדמותו בפרק הזמן הקצר ביותר.

הפניה לחברת בלפור ישראל מבטיחה לכם טיפול, תיקון ושיקום מקצועיים לכל הנזקים שהתגלו. בכדי להעניק לכם מגוון רחב של שירותים ברמה אחידה וגבוהה של מקצועיות מעסיקה החברה צוות רחב של עובדים מיומנים ומוסמכים במגוון תחומים, כגון מהנדסים,  שרברבים, צבעים ועוד. 

בדיוק מה שהצנרת שלכם צריכה

השיטות החדישות והציוד המתקדם של חברת בלפור ישראל מאפשרים לנו להעניק לכם את עבודת השיקום היעילה והמהירה ביותר, המותאמת למידת הנזק במבנה. במקרים של הצפות אנו דואגים ראשית לסילוק המים העודפים על ידי שאיבת מים במשאבות מתקדמות, בכדי למנוע התפתחות נזקים נוספים כתוצאה מהמים העומדים. בהמשך ובהתאם לנזק שנגרם לצנרת, לגיל הצנרת, לכמות החלודה והאבנית שהצטברו בתוכה אנו מחליפים אותה ודואגים לתיקון ושיקום הנזקים הנלווים כגון: ​ניקוי והסרה של העובש, טחב, רטיבות כלואה, מים עולים בקירות, התפוררות טיח והתקלפות צבע בשיפולי הקירות ועוד.

אין סיבה לחכות

אם אתם חושדים כי לצנרת שלכם נגרם נזק או אם חלילה מים כבר הציפו את ביתכם או את בית העסק שלכם חברת בלפור ישראל ממתינה לשיחתכם. המעבדות הייעודיות של חברת בלפור ישראל פרוסות בכל רחבי הארץ ומספקות מענה בכל שעות היממה, כך שבמידת הצורך יינתן טיפול מיידי המבטיח את עצירת התפשטות הנזקים מוקדם ככל הניתן.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום נזקי צנרת

במקרה חירום, הזמן הוא המפתח. אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לבלימה מהירה של הנזק.