מחלת הליגיונרים
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

מחלת הליגיונרים

הקשר בין לכלוך ומחלות ברור וידוע לכולנו. אנחנו לא רוצים להיות חולים, ולכן אם אנחנו רואים לכלוך - אנחנו מנקים אותו. אבל לא תמיד אנחנו חושבים על האזורים המזוהמים שנמצאים רחוק מהעין. כמה זמן למשל אנחנו מקדישים למחשבה על מערכות מיזוג האוויר שלנו?
המערכות האלה מספקות לנו אוויר לנשימה, אבל האם אתם יודעים אם יש לכם עובש במזגן? אם לא נקדיש מספיק מחשבה למערכות המיזוג, אנחנו עלולים להזניח אותן עד לרמה של הצטברות עובש וחיידקים, שיחדרו הישר אל מערכת הנשימה שלנו עם האוויר שיוצא מהן.
אחת המחלות הקשות שיכולות להתפתח כתוצאה ממערכות מיזוג אוויר מזוהמות היא מחלת הלגיונרים.


מהי מחלת הליגיונרים?


מחלת הלגיונרים היא סוג של דלקת ריאות שנגרם על ידי חיידק בשם לגיונלה. המחלה נגרמת על ידי שאיפת רסיסי מים הנישאים באוויר ונושאים איתם לגיונלה, כאשר אנשים מבוגרים מעל גיל 65 נמצאים בסיכון מוגבר לחלות.
מחלת הליגיונרים גורמת לתסמינים דומים לאלה של שאר סוגי דלקת הריאות, הכוללים:

  • חום
  • צמרמורות
  • שיעול
  • בחלק מהמקרים יופיעו גם כאבי שרירים, כאבי ראש, בלבול ושלשולים
החלמה מלאה מהמחלה עלולה לקחת מספר שבועות.

סינדרום הבית החולה - מלחת הליגיונרים

שומרים על הניקיון - מונעים את מחלת הלגיונרים!


הדרך הטובה ביותר להתמודד עם נזקים לבריאות ולרכוש היא למנוע אותם מראש.
כמו בכל מחלה אחרת, גם במקרה של מחלת הליגיונרים תמיד עדיף לא לחכות עד שהנזק כבר נגרם ואז לנסות לעצור אותו, אלא לתחזק את מה שניתן כדי שהנזק כלל לא ייגרם. במקרה של מערכות מיזוג אוויר, התשובה היא פשוטה - ניקוי וחיטוי מערכות מיזוג האוויר על בסיס קבוע ימנעו מהעובש להתפתח, והאוויר שאתם נושמים יישאר נקי.


התמודדות עם עובש במזגנים


אנו ממליצים לכל בית ולכל משרד להשתמש בשירותי ניקוי מערכות מיזוג אוויר שוטפים, כמו גם ניקוי חירום מקיף ויסודי במקרה שהמערכת הוזנחה וכבר הספיקה לאגור עובש וחיידקים, וזאת על מנת להקטין את הסיכון של התפרצות מחלת הליגיונרים בקרב בני הבית, ואת תסמונת הבית החולה - מצב בו מצויים במבנה חומרים רעילים שגורמים למחלות או לתחושה פיזית קשה, ומהווים סכנה לבריאות השוהים בו.


טוב שבלפור העולמית לצדך


עם מעל 30 שנות ניסיון כחלק מהקונצרן הרב-לאומי BELFOR INTERNATIONAL המוביל בעולם לשיקום נזקים, אנו גאים להוביל את תחום שיקום הנזקים, ובפרט מתן שירותי ניקוי תעלות מיזוג אוויר מצוינים. הצוות המקצועי שלנו מצויד במכשור החדיש והמשוכלל ביותר כדי להבטיח שהאוויר שאתם תנשמו יישאר נקי מחיידקים, לאורך זמן. אנו גאים לספק שירות אדיב, מקצועי ומהיר, ומבטיחים את התוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג.

זכרו - זכותכם לעבוד עם הטובים ביותר! כשזה מגיע לבריאות שלכם - לא לוקחים סיכון!
התקשרו אלינו עכשיו ל-1-800-300-000 או צרו קשר  להזמנת בדיקת זיהום אוויר בבית ולנטרול חומרים רעילים במבנה.

לקריאה נוספת

איכות אוויר במבנים

חברת בלפור ישראל מתמחה בנושא איכות אוויר במבנים כמו בנייני ציבור, בתי עסק, מבני תעשייה ובתי חולים שבהם מותקנות מערכות אוורור ומיזוג אוויר מרכזיות.

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים