שירותי אחסנה ניהול "סטוקים" וחנות BELFOR
פתיחת תפריט הנגישות  
1-800-380-000
מוקד 24X7:  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU

שירותי אחסנה ניהול "סטוקים" וחנות BELFOR

BELFOR גאה להציע ללקוחותיה אפשרויות אחסנה מגוונות במתקני החברה בלוד, או בחצרי הלקוח.

תחת גג אחד יש ב- BELFOR את כל האמצעים הנדרשים לאחסנה נקייה ובטוחה מפני גניבה, פריצה, אש ומים. 
במקרה של נזקי אש, נזקי מים, או שיפוץ מקיף, המצריכים את אריזת התכולה ופינויה, יש ל-BELFOR פתרונות אחסנה זמינים עבורכם ובמחירים סבירים.
מפעלי מזון או מרכולים שנזקקים לאחסון זמני של מלאים בתנאי קירור והקפאה יוכלו לאחסן את מוצריהם בכל טמפרטורה שתידרש על גבי משאית קירור ענקית גם בקרבת המפעל או העסק. 

שירותי האחסנה של חברת BELFOR נחלקים למספר קטגוריות:
  • אחסון במחסן הלוגיסטי של BELFOR באזור נפרד ומפוקח באמצעות מצלמות 24/7 
  • אחסון במכולות ייעודיות BELFOR BOX בחצרי BELFOR, או בחצרי הלקוח
  • אחסון מזון ותרופות בתנאי קירור והקפאה החל ב- -40°C ועד 8°C 
  • אחסון בתנאי אקלים מיטביים לפי הגדרת הלקוח
  • אחסון בתנאי "חדר נקי"
  • אחסון מוצגים משפטיים עבור חברות הביטוח. 

 

זקוקים לשירותי אחסנת תכולה? זכרו - זכותכם לבחור בטובים ביותר! אל תתפשרו על תנאים בלתי הולמים - התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר

 

ניהול סטוקים ושיווקם

בנזקים רבים נפגע המלאי של בתי העסק באופן חלקי, אך מסיבות שונות מעדיפות חברות הביטוח לא לאפשר את שיווקו ולהציע למבוטח אפשרות לרכוש מלאי חדש תחת זה שנפגע. 

משאבי האחסון והניהול של BELFOR מאפשרים לה לרכוש מלאים מגוונים לאחסן אותם, להשמישם ולהציעם למכירה תוך גילוי נאות לגבי מקורם. שירותים אלה מאפשרים רכישת מוצרים במצב טוב ובמחירים אטרקטיביים.

 

חנות BELFOR 

לחברתנו נגישות טובה למוצרים רבים הקשורים לתחומי התעסקותה. לדוגמה, תכשירי חיטוי מתקדמים, מרססים, מערפלים, אמצעי מיגון אישיים לעוסקים בחיטוי ובהדברה, ציוד בטיחות מגוון ועוד. בנוסף, מעת לעת, לצורך ריענון המלאי וחידושו מוציאה החברה מן המצאי השוטף פריטים כגון ייבשני לחות, מסחררים, מחממים  וכיו"ב. הציוד מוצא לרוכשים בעלי עניין כשהוא בדוק, תקין ומוכן לשימוש. 

בין לקוחותינו

משרד האוצר בנק הפועלים כבאות והצלה המוסד לביטוח לאומי שטראוס ארומה אלביט מערכות מדא נסטלה טבע אלקטרה sky news פיליפס חברת החשמל דן בזק בנק דיסקונט בנק לאומי משרד האוצר בנק הפועלים כבאות והצלה המוסד לביטוח לאומי שטראוס ארומה אלביט מערכות מדא נסטלה טבע אלקטרה sky news פיליפס חברת החשמל דן בזק בנק דיסקונט בנק לאומי