עוד בבלוג

נזילת מים קטנה יכולה לחולל נזק גדול

נזילת מים

מי שאמר שמים שקטים חודרים עמוק צדק, ובגדול. מים, זכים וטהורים ככל שיהיו, עלולים לגרום להרס אדיר אם הם זורמים במקום הלא נכון. לרוב, כשחושבים על נזילת מים מדמיינים ברז מטפטף במטבח, בשירותים, בצינור גינה. אבל האמת היא שנזילה עלולה להתפתח בכל מקום בבית, גם רחוק מטווח הראייה שלנו, בצנרת שבתוך הקירות.
נזילה היא תמיד בעיה כלכלית – גם אם היא עדיין לא גרמה נזק אנחנו נשלם עליה בחשבון המים, אך אם היא לא מטופלת לאורך זמן, היא עלולה לגבות מחיר יקר.

גילוי מוקדם

כשהנזילה נמצאת במקום גלוי (כמו ברז מטפטף), קל לגלות את הבעיה, ואז ניתן לעצור את הנזילות (חשוב לעצור גם את אלו שנראות מינוריות), ולטפל בהן בזמן. הבעיה האמיתית מתחילה בנזילות סמויות, כאלה שמתגלות רק אחרי חודשים בצורה של רטיבות בקיר ועובש. אלה הן הנזילות שעלולות לגרום לפיצוצים בצנרת ולנזקים יקרים – בלי שנשים לב.
דרך טובה לגלות שיש נזילה סמויה היא חשבון המים. צריכת המים של משק בית לא משתנה באופן קיצוני מחודש לחודש, לכן אם תשימו לב לחשבונות תוכלו לזהות חשבונות אשר נראים גדולים באופן חריג. קיבלתם חשבון מים מנופח? קראו לנו. הצוות המקצועי שלנו בבלפור ישראל מחזיק בציוד טכנולוגי מתקדם אשר עוזר בזיהוי נזילות, כדי שנוכל לטפל בהן בזמן ולמנוע החמרה שתעלה לכם המון כסף וכאב ראש.

בלימת נזקים ושיקום

כאמור, נזילה שאינה מטופלת עלולה לגרום לנזקים קשים למבנים ולציוד. אם בכל זאת הנזילה לא אותרה בזמן, אנו נשקם את הנזקים מא' ועד ת' – החל מעצירת הנזק, שאיבת הצפותטיפול בהצפהייבוש המבנה והחזרתו למצב תקין, וכלה בשיקום ציוד אלקטרוני חשמלי או מכנישיקום מבנים, ואף שיקום ואחזור מסמכים. בלפור ישראל מובילה את תחום שיקום הנזקים בכלל ושיקום נזקי מים בפרט. הצוות המקצועי שלנו כולל מומחים לנזקי מים אשר מחזיק בידע אדיר ובטכונולגיות המתקדמות ביותר לשיקום נזקי מים.

השירות הטוב ביותר

בלפור ישראל גאה לספק את השירות המהיר והטוב ביותר. אנו זמינים 24/7 לכל מקרה חירום, ומגיעים לאתר הנזק במהירות המרבית. אנו נתקן ונשקם את כל הנזקים, מקטן ועד גדול – ונעשה נעשה זאת עם חיוך.
זכרו! נזילות מחמירות עם הזמן, טיפול מהיר יעזור לחסוך המון כסף ועבודה בעתיד. אם אתם יודעים או חושדים שיש לכם נזילה התקשרו אלינו. כל השאר – באחריותנו.

חוויתם נזילת מים? זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר!
אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו עכשיו 1800-550-521 או 
צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי טיפול בנזילות מים

נזילת מים

נזילת מים – מגלים את הבעיה בזמן

מה שמתחיל כנזילה קטנה מסתיים לא פעם בנזק גדול, כאשר הבעיה אינה מתגלה בזמן כמו במקרים של נזילה סמויה או שאינה מטופלת כראוי. נזילות גלויות קלות יותר לאיתור בזמן, מה שמאפשר את הטיפול בבעיה בטרם יתגלו נזקים נוספים, נזילות סמויות לרוב מתגלות רק לאחר התפתחות רטיבות בקיר, עובש ונזקים נוספים,כגון פיצוצים בצנרת. נזילת מים יכולה להתרחש למעשה בכל מקום בבית ולגרום לא רק לגידול ניכר בחשבון המים, אלא גם לנזקים רבים בבית מעובש ועד להצפות.

סימנים מעוררי חשד

על פי רוב, החשד העיקרי שיכול לרמז על קיומה של נזילה סמויה הינו חשבון מים מנופח, אשר אינו תואם את צריכת המים בפועל. בכדי לאתר נזילות מים בטרם הופיעו סימנים גלויים המעידים על הבעיה נדרשת לרוב בדיקה יזומה, העושה שימוש בכלים ושיטות טכנולוגיות מתקדמות המאפשרים את בחינת צנרות הבית.

אך במידה שהנזילה לא אותרה בזמן, יתעורר הצורך לטפל לא רק בנזילה עצמה אלא גם בתופעות לוואי אופייניות כמובן שללא טיפול הולם הן בגורם הבעיה והן בבעיה עצמה והשלכותיה, הבעיה רק תחריף ועלולה להוביל להתפתחות נזקים חמורים אף יותר, כמו למשל פגיעה ביסודות ובתשתיות, התפתחות קורוזיה בצנרת ועוד. 

משתקמים מהנזקים

חברת בלפור ישראל הינה החברה המובילה לשיקום נזקי מים, גם אלו שנגרמו כתוצאה מנזילת מים. טיפול בעובש, טיפול ברטיבות, איתור רטיבות ועובש שאינם גלויים, טיפול בהצפות שנגמרו כתוצאה מפיצוצי צנרת. בנוסף, חברת בלפור ישראל משקמת גם את המבנים והתכולה שנפגעו כתוצאה מנזקי המים, בכלל זה שיפוץ מבנה, שיקום תכולות כגון ציוד אלקטרוני, ציוד חשמלי, ציוד מכני, מסמכים, אוספים ועוד.

השילוב בין שיטות טכנולוגיות מובילות, ציוד מתקדם, צוות מקצועי בעל הכשרות ייעודיות בארץ ובחו"ל ומתן מענה לקריאות דחופות בכל שעות היממה שתמצאו בחברת בלפור ישראל מבטיח לכם את המענה המקיף, המקצועי, היעיל והמהיר ביותר לטיפול בבעיה.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום נזקי מים

במקרה חירום, הזמן הוא המפתח. אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לבלימה מהירה של הנזק.