עוד בבלוג

עבודות שיפוץ לשיקום נזקים

עבודות מקיפות למבנים שניזוקו כתוצאה משריפות, הצפות, פגעי טבע ועוד.

חברת בלפור ישראל לא רק משקמת תכולה, ציוד ומסמכים שנפגעו מאש, עשן, מים וכדומה, אלא גם משפצת ומחזירה את המבנה שניזוק לקדמותו.

הכל נפתר בטלפון אחד

כאשר הבית או בית העסק נפגעים כתוצאה משריפה, מים, פגעי טבע וכדומה אין ספק כי נדרש מגוון רחב של אנשי מקצוע בכדי לבצע תהליך שיקום מבנים ולהשיב את המבנה לקדמותו, ואת הגרים והעובדים בו לשגרת יומם. מאחר ומדובר בימים לא קלים ממילא, חברת בלפור ישראל חוסכת לכם כאבי ראש מיותרים ומעניקה לכם בטלפון אחד את כל השירותים הנחוצים בדרך המהירה לחזרה לשגרה.

החיפוש אחר אנשי מקצוע אמינים עלול להיות מייגע, מתיש ומתסכל בתקופה שממילא מתאפיינת בלא מעט קושי ותסכול.

בדיוק בשל כך מספקת חברת בלפור ישראל, החברה המובילה לשיקום נזקים, מענה מקצועי לכל שלב ושלב בתהליך השיקום הודות לצוות מקצועי מגוון ומיומן, הכולל מהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים המוכשרים להעניק מענה מקיף והולם.

שיפוץ מבנים לאחר נזקים

כל העבודות ברמה הגבוהה ביותר

חברת בלפור ישראל מספקת לכם סל שירותים מלא בדרך חזרה לשגרה מלאה. עבודות אלו כוללות את שיקום התכולה, שיקום הציוד, שיקום המסמכים ועוד אשר ניזוקו, פעולות המחייבות לא רק ידע מקצועי רב אלא גם מכשור ושיטות עבודה מתקדמות, המאפשרות את פעולות השיקום ואת הצלחתן. מעבדות המחקר והפיתוח של החברה פועלת במרץ רב בכדי להבטיח לכם את שיטות העבודה החדישות ביותר, את החומרים המתקדמים ביותר ואת הטכנולוגיות העדכניות ביותר.

בנוסף לעבודות שיקום מסובכות וייחודיות, דואגת חברת בלפור ישראל גם לביצוען של עבודות 'שגרתיות' יותר, ההכרחיות לצורך שיקום המבנה, החל משיקום מערכות החשמל, דרך שיקום צנרות ועד לצביעת הבתים. הודות לכך, אתם נהנים מסל שירותים מלא, מבלי שתצטרכו לחפש אחר אנשי מקצוע מוכשרים ואמינים ומבלי שתצטרכו לתאם ביניהם. 

ליהנות מידע, מכשור ורמה בינלאומיים

כחלק מקונצרן BELFOR INTERNATIONAL, אנו מתחייבים לרמת שירות גבוהה, העומדת הן בתקנים ישראליים, ביניהם תקני המשרד להגנת הסביבה בישראל, והן בתקנים אמריקאיים מחמירים, כגון תקני  OSHA EPA.

חברת בלפור ישראל מבצעת עבודות שיקום נזקים לצד עבודות שיפוץ שונות כבר קרוב ל- 30 שנה, תוך שהיא ערוכה להחזיר לתפקוד מלא מבנים, בתי עסק ומפעלים שניזוקו בפרק הזמן המזערי ביותר, לצמצום נזקים ועלויות. הצטרפו למגוון רחב של לקוחות פרטיים, חברות, מוסדות וארגונים גדולים במשק הישראלי, אשר נעזרו וממשיכים להיעזר בשירותינו, אנחנו כאן בשבילכם בכל יום ובכל שעה.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח. 
אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיפוץ מבנים

במקרה חירום, הזמן הוא המפתח. אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לבלימה מהירה של הנזק.