עוד בבלוג

טיפול בהצפה 24/7

כשמים מגיעים למקום שלא היינו רוצים שיגיעו אליו, עלולים להיגרם נזקים בלתי נתפסים.
עובש, קורוזיה, ריקבון, הרס תכולה ומפגעי ריח, אלה רק כמה מההשלכות הפוטנציאליות של הצפה בבית שאינה מטופלת בזמן.
הכלל הראשון בשיקום של כל נזק הוא: אל תיתן לנזק להחמיר, אל תחכה, אל תתלבט, קרא לאיש מקצוע והתחל את תהליך השיקום כמה שיותר מהר. אנחנו בבלפור מודעים לכך, ולכן זמינים בכל שעות היממה לשירותי טיפול בהצפה, ונותנים מענה מיידי לכל קריאה.

טיפול בהצפה – סל שירותים מלא במקום אחד

טיפול בהצפה כולל כמובן את פינוי המים וייבוש המבנה, אך חברת בלפור ישראל מציעה שירותים רבים נוספים המאפשרים לכם לחזור במהרה לשגרה לאחר הצפה בבית.

כחברה המובילה בארץ ובעולם בתחום שיקום נזקי מים, אנו מתמחים בשיקום מבנים ותכולות שנפגעו כתוצאה מההצפות, בכלל זה: שאיבת הצפות ובכללם גם שאיבת ביוב,  שיקום ציוד חשמלי ואלקטרוני, שיקום ציוד מכני ומכונות, הצלת מסמכיםייבוש תת רצפתישיקום מבנים, טיפול בעובש, ניקוי קורוזיה ועוד.
המומחים של בלפור ידעו לאבחן את המקרה הספציפי שלכם ולהתאים עבורכם את פרוטוקול הטיפול המיטבי, כדי שתוכלו לחזור לשגרת החיים ולשגרת העבודה בהקדם האפשרי.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! 
אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו עכשיו 1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי טיפול בהצפה


בלפור – הטובים ביותר

כחלק מהקונצרן הבינלאומי BELFORE INTERNATIONL, בלפור ישראל גאה להוביל את תחום שיקום הנזקים בארץ. אנו מעסיקים צוות גדול של מומחים ויועצים מכל התחומים כדי לתת מענה מקצועי ושיקום של כל סוגי הנזקים. הצוות המקצועי שלנו כולל מהנדסים, טכנאים, כימאים וחשמלאים. בזכות שיתוף פעולה נרחב עם מומחים רבים בארץ ובחו"ל, אנו נשארים מעודכנים בטכנולוגית שיקום נזקים המתקדמת ביותר ומחזיקים במכשור החדיש ביותר, שמאפשרים לנו לתת שירותי טיפול בהצפה ממדרגה ראשונה ולהשיב את המבנה המוצף לקדמותו בצורה מלאה.

הצפה בבית מגורים או עסק – משקמים את הנזק

אם חשבתם שהנזק נגמר בייבוש ההצפה – חשבו שנית. הצפה בבית מגורים או בית עסק מצריכה לא רק שאיבה וסילוק של המים, אלא שיקום הגורם להצפה. אם למשל ההצפה נגרמה מפיצוץ בצנרת צריך לתקן אותה, ואם היא נגרמה מחדירת מי גשמים, צריך לבצע איטום. אך הכי חשוב – אין לשכוח את הנזק שנגרם מהמים עצמם. אם הקירות נרטבים, או שהמים הגיעו לחשמל עלול להיגרם נזק שהולך וגדל. חשוב להציל ולשקם במהירות את תכולת המבנה, כגון ציוד אלקטרוני, מסמכים, רהיטים ועוד.

הצוות המקצועי שלנו ערוך ומצויד להתמודד במהירות עם כל סוגי הנזקים, כך שתוכלו לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

שאיבת מי הצפה וסילוקם באמצעות ציוד ייחודי

גורמים שונים כגון פיצוצי צנרת, חדירת מי גשמים, שיטפונות ועוד מובילים לתוצאה דומה – הצפת החלל במים עומדים המזיקים למבנה ולתכולתו. חברת בלפור ישראל מעניקה שירות וטיפול מהיר בנזקי צנרת לאורך כל שעות היממה ודואגת להחזרה מהירה לשגרה. 

חוויתם הצפה בבית? זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר!
אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו עכשיו 1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי טיפול בהצפה

הצפות כתוצאה מפיצוצים בצנרת או חדירת מי-גשמים

נזקי צנרת יכולים להסתיים ברטיבות קלה או קשה יותר, אך יכולים להסתיים גם באין משים בפיצוץ הצנרת והצפת המבנה כולו, כך גם במקרה של חדירת מי גשמים. מעבר לעובדה כי מדובר בסיטואציה לא נעימה לכל הדעות, ללא טיפול בהצפה באופן מיידי לסילוק המים העומדים עלול המצב להפוך קשה אף יותר. המים פוגעים בתכולת המבנה, לדוגמה, ריהוט כשמדובר בבתי מגורים או לחילופין ציוד אלקטרוני כשמדובר על בית עסק. המים גורמים לשיבוש הפעילות ועד מהרה גורמים להתפתחות נזקים נוספים ביניהם רטיבות כלואה, אווירה לחה,  עובש, קורוזיה ועוד. 

הצפות שנגרמו משיטפונות

אמנם שיטפונות הינם מחזה פחות שכיח במחוזותינו, אך חברת בלפור ישראל ערוכה להתמודד גם עם הצפות מסוג זה. לאור השתייכותה לקונצרן BELFOR INTERNATIONAL אשר שלוחותיו פרוסות ברחבי העולם, בכלל זה גם  באזורים מועדים לשיטפונות.  צוותים מקצועיים מישראל נשלחים לעיתים תכופות לסייע בטיפול בהצפות ובשיקום אזורים שנפגעו. 

טיפול בהצפה – צוות מומחים שעומד לרשותכם בכל שעות היממה

בכדי להבטיח לכם את הרמה הגבוהה ביותר של כל שלב ושלב בתהליך טיפול בהצפות ושיקומן חברת בלפור ישראל מעסיקה צוות מקצועי רחב, הכולל מומחים במגוון רחב של תחומים המוסמכים להציע ולבצע את הפתרון הטוב ביותר עבורכם ועבור המבנה ותכולתו. הצוות כולל: ממהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים רבים בעלי הכשרה ייעודית בכל התהליכים שקשורים לשיקום המבנים ותכולתם. צרו קשר בכל שעה, ונשמח לעמוד לשירותכם בעת צרה ובעת שגרה.

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי טיפול בהצפה בבית

במקרה חירום, הזמן הוא המפתח. אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לבלימה מהירה של הנזק.