טיפול בהצפות - שאיבה וסילוק של המים ע"י ציוד ייבוש ייחודי
פתיחת תפריט הנגישות  
דלג לתוכן דלג לתפריט תחומי פעילות
EN|RU
מוקד 24/7 לשירותך בטלפון 1-800-380-000

טיפול בהצפות בבתים פרטיים ומבנים מסחריים או תעשייתיים

שאיבת מי הצפה וסילוקם באמצעות ציוד ייחודי

טיפול בהצפות

כשמים מגיעים למקום שלא היינו רוצים שיגיעו אליו, עלולים להיגרם נזקים בלתי נתפסים. עובש, קורוזיה, חלודה, ריקבון, אלה רק כמה מההשלכות הפוטנציאליות של הצפה שאינה מטופלת בזמן. חשוב לזכור כי הצפות אינן מתרחשות רק בחורף. הצפה יכולה להיגרם משיטפון או מחדירת מי גשמים, אך גם מפיצוצים בצנרת, ברז דולף או חוסר תשומת לב אנושית. לא משנה מה גרם להצפה יש פתרון אחד - BELFOR.

פועלים במהירות

הצפה היא בהחלט סיפור לא נעים. היא משבשת את השגרה, פוגעת ברכוש, יוצרת רטיבות (ובהמשך עובש וקורוזיה), וכל הנזקים האלה מכפילים ומשלשים את עצמם אם לא מטפלים בהצפה מיד. הכלל הראשון בשיקום של כל נזק הוא: אל תיתן לנזק להחמיר, אל תחכה, אל תתלבט, קרא לאיש מקצוע והתחל את התהליך כמה שיותר מהר. אנחנו בבלפור מודעים לכך, ולכן זמינים בכל שעות היממה, ונותנים מענה מיידי לכל קריאה.

משקמים את הנזק

אם חשבתם שהנזק נגמר בייבוש ההצפה - חשבו שנית. הצפה בבית מגורים או בית עסק מצריכה לא רק שאיבה וסילוק של המים, אלא שיקום הגורם להצפה. אם למשל ההצפה נגרמה מפיצוץ בצנרת צריך לתקן אותה, ואם היא נגרמה מחדירת מי גשמים, צריך לבצע איטום. אך הכי חשוב - אין לשכוח את הנזק שנגרם מהמים עצמם. אם הקירות נרטבים, או שהמים הגיעו לחשמל עלול להיגרם נזק שהולך וגדל. חשוב להציל ולשקם במהירות את תכולת המבנה, כגון ציוד אלקטרוני, מסמכים, רהיטים ועוד. הצוות המקצועי שלנו ערוך ומצויד להתמודד עם כל סוגי הנזקים, כך שתוכלו לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

בלפור - הטובים ביותר

כחלק מהקונצרן הבינלאומי BELFORE INTERNATIONL, בלפור ישראל גאה להוביל את תחום שיקום הנזקים בארץ. אנו מעסיקים צוות גדול של מומחים ויועצים מכל התחומים כדי לתת מענה מקצועי ושיקום של כל סוגי הנזקים. הצוות המקצועי שלנו כולל מהנדסים, טכנאים כימאים וחשמלאים. בזכות שיתוף פעולה נרחב עם מומחים רבים בארץ ובחו"ל, אנו נשארים מעודכנים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומחזיקים במכשור החדיש ביותר, שמאפשרים לנו להשיב את המבנה המוצף לקדמותו בצורה מלאה.

חוויתם הצפה? זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר!
אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק - התקשרו עכשיו 1800-550-521 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי טיפול בהצפות

רכבים מוצפים בכביש


שאיבת מי הצפה וסילוקם באמצעות ציוד ייחודי

גורמים שונים כגון פיצוצי צנרת, חדירת מי גשמים, שיטפונות ועוד מובילים לתוצאה דומה- הצפת החלל במים עומדים המזיקים למבנה ולתכולתו. חברת בלפור ישראל מעניקה שירות וטיפול מהיר בהצפות לאורך כל שעות היממה ודואגת להחזרה מהירה לשגרה. 

הצפות כתוצאה מפיצוצים בצנרת או חדירת מי-גשמים


נזקי צנרת יכולים להסתיים ברטיבות קלה או קשה יותר, אך יכולים להסתיים גם באין משים בפיצוץ הצנרת והצפת המבנה כולו, כך גם במקרה של חדירת מי גשמים. מעבר לעובדה כי מדובר בסיטואציה לא נעימה לכל הדעות, ללא טיפול מהיר ומיידי לסילוק המים העומדים עלול המצב להפוך קשה אף יותר. המים פוגעים בתכולת המבנה, לדוגמה, ריהוט כשמדובר בבתי מגורים או לחילופין ציוד אלקטרוני כשמדובר על בית עסק. המים גורמים לשיבוש הפעילות ועד מהרה גורמים להתפתחות נזקים נוספים ביניהם רטיבות כלואה, אווירה לחה,  עובש, קורוזיה ועוד. 

הצפות שנגרמו משיטפונות

אמנם שיטפונות הינם מחזה פחות שכיח במחוזותינו, אך חברת בלפור ישראל ערוכה להתמודד גם עם הצפות מסוג זה. לאור השתייכותה לקונצרן BELFOR INTERNATIONAL אשר שלוחותיו פרוסות ברחבי העולם, בכלל זה גם  באזורים מועדים לשיטפונות.  צוותים מקצועיים מישראל נשלחים לעיתים תכופות לסייע בטיפול ובשיקום אזורים שנפגעו. 
 

 


סל שירותים מלא במקום אחד

הטיפול כולל כמובן את פינוי המים וייבוש המבנה, אך חברת בלפור ישראל מציעה שירותים רבים נוספים המאפשרים לכם לחזור במהרה לשגרה. כחברה המובילה בתחום שיקום נזקי מים, נזקי אש, נזקים אקולוגיים ופגעי טבע אנו מתמחים בשיקום תכולות המבנה שנפגעו כתוצאה מההצפות, בכלל זה שיקום ציוד חשמלי ואלקטרוני, שיקום ציוד מכני ומכונות, הצלת מסמכים, תיעוד, אוספים ועוד. בנוסף לשיקום התכולה, אנו מציעים גם את שיפוץ ושיקום המבנה והשבתו למצבו טרם ההצפה, ומהר ככל שניתן להחזיר לשדגרת החיים ולשגרת העבודה.

צוות מומחים שעומד לרשותכם בכל שעות היממה

בכדי להבטיח לכם את הרמה הגבוהה ביותר של כל שלב ושלב בתהליך טיפול בהצפות ושיקומן  חברת בלפור ישראל מעסיקה צוות מקצועי רחב, הכולל מומחים במגוון רחב של תחומים המוסמכים להציע ולבצע את הפתרון הטוב ביותר עבורכם ועבור המבנה ותכולתו. הצוות כולל:  ממהנדסים, טכנאים, כימאים, יועצים ועובדים מקצועיים רבים בעלי הכשרה ייעודית בכל התהליכים שקשורים לשיקום המבנים ותכולתם. צרו קשר בכל שעה, ונשמח לעמוד לשירותכם בעת צרה ובעת שגרה.
 

זכרו: זכותכם לבחור בטובים ביותר! אנחנו מבצעים את עבודות השיקום המסובכות ביותר בארץ ובעולם כבר מעל 30 שנה, ועובדים עם כל חברות הביטוח.
אל תחכו להחמרת הנזק- התקשרו אלינו עכשיו ל-1800-380-000 או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לשירותי שיקום נזקי מים

לקריאה נוספת

נזילת מים קטנה יכולה לחולל נזק גדול

נזילה שאינה מטופלת גורמת להתפתחות רטיבות, עובש ונזקים נוספים.

שאיבת הצפות

מה עושים במקרה של הצפה

השירות של בלפור העולמית במחיר השתתפות עצמית - לבדיקת זכאותך אנא השאר פרטים