עוד תיאורי מקרה בארץ

איטום זמני לגג שקרס באמצעות יריעת "שרינק"

לרגע אל תטעו לחשוב ששרינק הוא תחליף אולטימטיבי לפסיכולוג...

אצל האמריקנים שרינק – "מכווץ מוחות", היא מילה נרדפת לפסיכולוג שמטפל במצוקותיהם הנפשיות של בני אדם. בעגה המקצועית של בלפור, "שרינק" הנו תרופת הפלא למגוון רחב של בעיות שמתרגשות עלינו בעקבות שרפות, הצפות ואירועי חומרים מסוכנים.

בקיצור, שרינק שמוכר לנו משימושים שונים במטבח הנו יריעת ניילון נצמדת שמשמשת בראש ובראשונה כאמצעי לעזרה ראשונה, אך במקרים רבים גם כפתרון ארוך טווח. חברת בלפור מציעה שירות ייחודי שמאפשר איטום והגנה זמניים על מבנה, או תכולה בכל סדר גודל באמצעות עיטוף ביריעות פולי-פרופילן עמידות בפני אש וקרעים.
לאחר העיטוף עוברות היריעות תהליך חימום שמכווץ את היריעות ומהדק אותן למבנה, או למתקן שעליו הן נועדו להגן. בקלות רבה ניתן להתקין בשרינק פתחים בכל מידה, פתחי אוורור, דלתות, חלונות, מעברים לכבלים וצנרת ועוד.

גג זמני באמצעות יריעת "שרינק"

גשמי עוז שירדו על הגבעות בסמוך לקיבוץ גניגר הירוו את הקרקע ותחחו אותה עד כדי כך שעץ רחב נוף בגובה של 30 מטרים, עם מעט עזרה מהרוח, קרס ונפל על בית מגורים שלצדו היה נטוע. גג הרעפים והקונסטרוקציה שעשויה עץ נהרסו לחלוטין, הבית על תכולתו נותר פרוץ לרוחות השמים והייתה סכנה שמי הגשמים יפגעו בחפצים יקרי ערך לבעליהם. תוך שעות ספורות ניסרו אנשי בלפור את העץ העבות ופינו את הגדעים מן המקום.

יריעות שרינק בעובי 300 מיקרון עמידות בפני אש ומים נמתחו על כל מתאר הגג ויצרו גג חלופי חזק לאורך זמן. מקומות רפויים ביריעה הודקו ויושרו באמצעות מבער מיוחד. גג מאולתר עשוי שרינק יכול לשמש כתחליף לגג רגיל למשך פרקי זמן ארוכים ללא כל חשש, אך כדי לאפשר לדיירים חזרה מהירה לחיים תקינים נלקחו מידות הגג המשופע, הוזמנו רעפים תואמים ותוך זמן קצר הוחזר המבנה למצבו המקורי.

כשבלפור בשטח, אין צורך בפסיכולוג, השרינק ואנחנו תמיד נציל את המצב.

לפרטים: על השרינק ושימושים רבים נוספים, קראו באתר, או התקשרו אלינו: 1-800-380-380

במקרה חירום, הזמן הוא המפתח. אל תחכו להחמרת הנזק – התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לבלימה מהירה של הנזק.